Cześć i czołem – czyli przedstawiamy się!

Pierwsze spotkania bywają stresujące, jednak jeśli każda ze stron ma pozytywne nastawienie, wszystko wydaje się o wiele łatwiejsze, prawda? 🙂 Chcemy aby ten blog był relacją naszych i Waszych spotkań z rękodziełem. Bardzo nam miło, jeśli dzięki niemu zainspirujecie się, zwolnicie na chwilkę i przy dobrej herbacie zasiądziecie do lektury naszych artykułów, które będziemy przygotowywać specjalnie dla Was! Chętnie skupimy się na tematach które Was interesują, zagłębimy się w różne aspekty związane z rękodziełem, wspólnie stworzymy płaszczyznę na której będziemy mogli wymieniać się swoimi spostrzeżeniami.

Kilka słów o nas. Sama Artyferia to miejsce gdzie uzdolnieni polscy rękodzielnicy, mogą przedstawiać swoje prace szerszemu gronu odbiorców. Odbiorców, którzy doceniają wartość, ręcznie zrobionego przedmiotu. Marzymy o stworzeniu społeczności rękodzielniczej, która w ramach wzajemnego wsparcia, poszanowania i w miłej atmosferze będzie współistnieć na polskim rynku.

O Idei

Idea Artyferii jest prosta, chcielibyśmy aby ręcznie robione przedmioty, małe cuda sprawiały ludziom wiele radości. Przedmioty, które rękodzielnicy tworzą z wielką pasją, sercem i oddaniem trafiały w dobre ręce – do kogoś, komu ta rzecz sprawi ogromną radość, a włożona w nią praca zostanie doceniona.
Chcielibyśmy także przywrócić świetność samemu gestowi wręczania prezentów, który może odbywać się w naprawdę wyjątkowej atmosferze, jeśli tylko będziemy tego chcieli.


O obdarowywaniu

Głęboko wierzymy, że to czym obdarowujemy drugą osobę, dużo mówi o nas samych oraz o naszym stosunku i uczuciach do drugiej osoby. Na pewno znacie ten miły moment, tuż przed wręczaniem prezentu, kiedy jeszcze nie wiadomo co kryje się w środku. To uczucie towarzyszy zarówno osobie która wręcza upominek jak i tej która go dostaje.

Obdarowywanie się nawzajem prezentami, to niezwykle wyjątkowy i piękny akt, dzięki któremu w jakiś małym stopniu możemy okazać sobie uczucia, miłość, szacunek. Wydaje się jednak, że dziś już troszkę zapomnieliśmy o całej magicznej oprawie. Prezenty wręczamy tak często, że niekiedy gubimy sens tego gestu, my jak i osoby obdarowywane, nie uważamy już tego coś niezwykłego. Może dlatego, że w dzisiejszych czasach na wiele rzeczy możemy sobie sami pozwolić, a prezenty często traktujemy tylko jako cykliczny obowiązek. Wystarczy jednak trochę wysiłku i zaangażowania i wszystko może wyglądać zupełnie inaczej, lepiej, magicznie! 

Często nie zdajemy sobie z tego sprawy ale obdarowaną osobę możemy zaskoczyć nie tylko samym prezentem ale sposobem jego wręczania, dzięki czemu stworzymy przepiękne wspomnienie, które stanie się także swego rodzaju niematerialnym prezentem.
Jeśli macie ochotę dowiedzieć się więcej na ten temat, chcielibyście poznać kilka ciekawych sposobów na wyjątkowe wręczanie prezentów, poinformujcie nas o tym w komentarzach. Z przyjemnością rozwiniemy dla Was ten temat 🙂

Mamy nadzieję, że ten blog stanie się miłą odskocznią, inspiracją i miejscem gdzie wspólnie poruszymy niejeden ciekawy temat 🙂

Artyferiowa brygada.

2 thoughts on “Cześć i czołem – czyli przedstawiamy się!”

  1. Kupiony przeze mnie pierścionek przepiękny, oryginalny i przyciągający uwagę. Jestem mega zadowolona!!!
    Poza tym szybka wysyłka i super kontakt z właścicielką. Polecam

Dodaj komentarz