La unico

36 sprzedanych
Dzień dobry. Zapraszam do mojego butiku - znajdziecie tutaj torby i torebki wykonane ręcznie, na szydełku i na drutach. Pojedyncze sztuki lub krótkie kolekcje. Swetry, czapki. szale. trochę dodatków, np. etui do telefonu. To moja pasja i hobby od wielu lat, która wypełnia mój wolny czas. Dlatego asortyment nie jest duży, bo moje prace powstają jakby po godzinach. Ale dzięki temu są unikatowe, bardzo dokładnie i starannie wykonane. Staram się wszystkie elementy wykonać samodzielnie, także paski, uchwyty do toreb czy ozdobne breloki. Podszewki szyję z naturalnych materiałów: bawełny, płótna albo lnu. Myślę, że to fantastyczna sprawa móc realizować swoje pomysły. A jeśli moje rękodzieło trafi do Was i stanie się częścią Waszej przestrzeni, to będzie to dla mnie ogromną przyjemnością. pozdrawiam Ania
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Hanna
2023-05-07

Piękne etui, zrobione z duszą i sercem. Cieszy oko i jest bardzo praktyczne. Polecam!

Anetta
2023-05-05

Świetne kolory; pięknie leży

Genowefa
2023-05-01

Rękawiczki są obłędne o takich myślałem jestem bardzo zadowolona pozdrawiam Magda

Joanna
2023-01-09

Bardzo ładnie wykonane etui, dobry kontakt ze sprzedającą

Aleksandra
2022-12-22

Getry są doskonałe. Ubrałam je zaraz następnego dnia do pracy i wzbudziły ogromnie zainteresowanie :):) i wszystkim się bardzo podobały. Do tego wszystkiego, przy dzisiejszych z reguły krótkich spodniach (3/4), takie getry na mroźne pogody są super doskonałe, bo są cieplutkie i śliczne. Jestem bardzo zadowolona :) Kontakt z Panią Anią jest bardzo miły:). Pozdrawiam serdecznie i bardzo bardzo serdecznie dziękuję :) Ola

Hanna
2022-05-23

Torebki Pani Ani wprowadzają wygodę noszenia, odrobinę radosnej elegancji, niekonwencjonalne wzornictwo, modny design.. Indywidualne podejście do klienta, towar zgodny z opisem i ustaleniami zawsze wysokiej jakości. Moda i szyk! Polecam.

Hanna
2022-03-31

Torebki,, które kupiłam u Pani Ani są niepowtarzalne, zrobione z wielkim kunsztem i talentem. Są niepowtarzalne i są ozdobą dnia codziennego. Polecam!

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Reklamacja produktu: 

dotyczy Umów Sprzedaży zawartych od 25 grudnia 2014 roku.

Podstawa prawna: ustawa kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.) oraz inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa

Reklamacja może zostać wysłana pisemnie na adres: 86-050 Solec Kujawski, ul. Dożynkowa 5, 

lub elektronicznie na adres mailowy: aniarujner@gmail.com


Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji poniższych informacji - ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę:

 1. informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia niezgodności/wady;
 2. Jeśli przedmiot dotarł do Państwa uszkodzony w czasie przesyłki - bardzo proszę zrobić zdjęcia i przesłać na adres mailowy.
 3. Usługodawca rozpatrzy reklamację w terminie 14 dni od dnia złożenia reklamacji.
 4. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta usługodawca naprawi lub wymieni reklamowany towar na nowy, pełnowartościowy lub zwróci wartość kupionego towaru.

Wymogi podane powyżej mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.
Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt Sprzedawcy dostarczyć Produkt wadliwy na adres: 86-050 Solec Kujawski, ul. Dożynkowa 5

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza w przypadku żądania naprawy, wymiany lub obniżenia ceny, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną. 

Wyjątki od prawa odstąpienia od umowy: 
Zwrotowi nie podlegają prace wykonane na indywidualne zamówienie kupującego, a także te które zostały zmienione/modyfikowane (zmieniony kolor, dołożenie lub zredukowanie wskazanych elementów).

Różnice kolorystyczne, wynikające z różnych ustawień monitora czy ekranu nie są podstawą do złożenia reklamacji. 

 

Pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur


Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez Klienta będącego konsumentem z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów pod adresem: https://uokik.gov.pl/pozasadowe_rozwiazywanie_sporow_konsumenckich.php.

Przy Prezesie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów działa także punkt kontaktowy (telefon: 22 55 60 333, email: kontakt.adr@uokik.gov.pl lub adres pisemny: Pl. Powstańców Warszawy 1, 00-030 Warszawa.), którego zadaniem jest między innymi udzielanie pomocy konsumentom w sprawach dotyczących pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich.

Konsument posiada następujące przykładowe możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń:

 1. wniosek o rozstrzygnięcie sporu do stałego polubownego sądu konsumenckiego (więcej informacji na stronie: http://www.spsk.wiih.org.pl/)
Warunki zwrotów

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie zakupionej rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.

Oświadczenie mogą Państwo przesłać pisemnie na adres: 86-050 Solec Kujawski, ul. Dożynkowa 5; lub mailem na adres: aniarujner@gmail.com 

 • W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty przesyłki.
 • Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na adres: Anna Rujner, ul. Dożynkowa 5, 86-050 Solec Kujawski
 • Koszty zwrotu pokrywa Konsument. Towar nie może być uszkodzony i nie może mieć śladów użytkowania.
 • Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
 • Warunkiem zwrotu pieniędzy jest odesłanie nieuszkodzonego towaru, bez śladów użytkowania i odpowiednio zapakowanego - tak aby przesyłka nie została zniszczona. Nie przyjmujemy zwrotów, które zostały przesłane za pobraniem. 
 • Zwrotowi nie podlegają prace wykonane na indywidualne zamówienie kupującego, a także te które zostały zmienione/modyfikowane (zmieniony kolor, dołożenie lub zredukowanie wskazanych elementów).

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!