Walentynki – pomysły na upominek od serca w Święto Miłości!

Jak co roku, 14 lutego (czyli już wkrótce!) będziemy obchodzić Święto Zakochanych! Obchody te w naszym kraju zyskały popularność dopiero w latach 90’tych dwudziestego wieku. Od tamtej pory cieszą się dużym zainteresowaniem, a połączone uczuciem pary chętnie biorą w nich udział! Gdy jest się zakochanym, najbardziej liczy się druga osoba, a Walentynki to dzień w którym chcemy aby nasza druga połówka jeszcze bardziej czuła  się otoczona miłością. Sposobów na jej okazywanie jest wiele, od wspólnie spędzonej kolacji, całodniowej wycieczce/niespodziance poza miasto, wieczoru w kinie, po drobne lub większe upominki. Dzisiejszy artykuł pomógł Wam w wyborze tych ostatnich. Jeśli planujecie podarować coś wyjątkowego ukochanej osobie, postaramy się przedstawić Wam wyjątkowe prace handmade które z pewnością ucieszą wybranka/kę.

Jeśli w walentynki planujemy np. romantyczny wieczór lub wspólny wyjazd, a oprócz tego chcielibyśmy wręczyć drugiej osobie drobny upominek, upamiętniający po prostu ten dzień, możemy postawić na wyjątkową, przepiękną, minimalistyczną kartkę handmade dla ukochanej osoby. Kartka została wykonana z najwyższej jakości materiałów do scrapbookingu i z pewnością przez lata, będzie przypominać o wyjątkowych chwilach. Uniwersalny design sprawia że może być to propozycja zarówno dla Pań i Panów.

Naszą kolejną propozycją małego, drobnego upominku na walentynki jest mini kartka z przeuroczym aniołkiem trzymającym w rękach czerwone serce! Wykonany został ręcznie z czułością. Taki aniołek może symbolizować opiekę nad drugą osobą, w chwilach, w których nie możecie być razem, a na kartce jest miejsce na miłe słowo lub rysunek!

Miłym upominkiem dla Pań może okazać się coś co umili wieczory i rozprowadzi w domu przyjemny aromat. Mowa o woskach sojowych w kształcie małych serduszek, nasączonych po brzegi przepięknie pachnącymi olejkami eterycznymi. W zestawie także kominek zapachowy! Taki oryginalny upominek z pewnością wywoła uśmiech na twarzy, a dodatkowo wprowadzi romantyczną atmosferę podczas wspólnie spędzonych wieczorów. Jest to także prezent praktyczny, ponieważ obie osoby mogą czerpać radość zachwycając się przepiękną wonią olejków.

Innym pomysłem na pachnący i aromatyczny upominek jest zestaw z naturalną świecą sojową, woskami zapachowymi oraz świecami typu tealight, również wykonanymi z wosku sojowego. Atutem jest to że zapachy można wybrać samemu spośród wielu opcji! Dodatkowo do zestawu załączona jest karteczka z miłym słowem!

Jeśli chcemy podstawić na prezent z kategorii biżuteria, w przypadku Panów, idealną opcją mogą być spinki do mankietów – prezent praktyczny i stylowy. Mężczyźni zakładają je na wiele różnych okazji czy uroczystości rodzinnych. Atutem przedstawionych poniżej spinek jest to, że są absolutnie unikatowe! Wykonane dawną, tradycyjną japońską metodą łączenia metali – mokume gane. Proces ten jest niezwykle pracochłonny. Każdorazowo powstaje niepowtarzalny wzór dlatego spinki z mokume gane są niezwykłą, unikatową biżuterią dla mężczyzn. Świadomość posiadania czegoś jedynego w swoim rodzaju, na pewno zachwyci obdarowaną osobę!

Jeśli chodzi o Panie, można postawić na kolczyki w ulubionym kolorze wybranki! Żółty, zielony, a może klasyczny czarny? Ręcznie robione kolczyki, to świetny pomysł na prezent od serca, gdyż każde są wykonane z pasją i z dbałością o detale Niezwykłe ostatnio modna, jest biżuteria sutasz – czyli biżuteria wykonana pracochłonną metodą hafu sutaszowego. Misterna praca i dobór odpowiednich materiałów składają się na niezwykłą i unikatową prace.

Walentynki to także dla wielu par wyjątkowy dzień ze względu na jeszcze inne wydarzenie! Często to w ten dzień mężczyźni decydują się zadać to najważniejsze pytanie – Czy zostaniesz moją żoną? Zaręczyny to niezwykły moment w życiu człowieka, dlatego wymaga odpowiedniej oprawy. Symbol miłości jakim jest pierścionek zaręczynowy, pozostaje wspaniałą pamiątką do końca życia. Warto poświęcić więc więcej uwagi i wybrać ten wyjątkowy! Poniżej przepiękny pierścionek z rubinem, który oczaruje wybrankę.

 

Na naszej stronie znajdziecie jeszcze wiele innych drobnych i tych większych upominków, które mogą okazać się idealnym prezentem walentynkowym zarówno dla niego jak i dla niej! Pamiętajcie że ręcznie robiony produkt, to więcej niż zwykła rzecz, to czas i serce włożone w każdy detal! Zapraszamy do zaglądania na stronę – odkryjecie tam wspaniałe, polskie rękodzieło idealne jako prezent na każdą okazję!

One thought on “Walentynki – pomysły na upominek od serca w Święto Miłości!”

  1. Zauroczyła mnie biotika 😀 mam już pomysł na prezent urodzinowy dla teściowej:D dla siebie jeszcze nie umiem zdecydować, którą swiecę bym chciała

Dodaj komentarz