Yoanna

20 sprzedanych
Yoanna powstała z potrzeby oderwania się od szarej codzienności. W dzieciństwie bardzo lubiłam kolorowanki i tak mi zostało do dzisiaj tylko że, papier zamieniłam na szkło a kredki na farby. Mam na imię Joanna i maluję wodoodpornymi farbami do szkła, które dzięki swojej przeźroczystości rozpraszają światło dając efekt kolorowych witraży. Aura kolorowego szkła przyciąga wzrok i hipnotyzuje a to sprawia ,że zatrzymujemy się na chwilę i zapominamy o zgiełku świata. Chciałabym aby przedmioty pomalowane przeze mnie wzbudzały pozytywne emocje, ozdabiały wnętrza sprzyjając celebrowaniu codzienności..
Produkty Oceny i komentarze
julia
2023-07-21

PIĘKNY!

Piotr
2023-06-09

Piękna latarnia, dobrze wykonana. Przesyłka bardzo szybko dotarła i była dobrze zabezpieczona.

Wojciech
2022-02-06

Wygląda świetnie 👌

Monika
2021-04-29

Przesyłka wysłana ekspresowo i profesjonalnie zabezpieczona. Na bieżąco otrzymywałam wiadomości na temat realizacji zamówienia. Kontakt ze sprzedawcą na najwyższym poziomie. Wazon przepiękny, oszałamia swoimi różnokolorowymi odcieniami w zależności od kąta padania światła oraz patrzenia. Dziękuję!

Rabaty

Dla zakupów powyżej 300zł

Rabat 2 %

Prawa konsumenta

Reklamacja produktu: 

dotyczy Umów Sprzedaży zawartych od 25 grudnia 2014 roku.

Podstawa prawna: ustawa kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.) oraz inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa

Reklamacja może zostać złożona przez Klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: yoanna_art@o2.pl


Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji poniższych informacji - ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę:

  1. informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia niezgodności/wady;
  2. żądanie sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz
  3. danych kontaktowych składającego reklamację.


Wymogi podane powyżej mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.
Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt Sprzedawcy zwrócić Produkt wadliwy .

Jeżeli ze względu na rodzaj Produktu lub sposób jego zamontowania dostarczenie Produktu przez Klienta byłoby nadmiernie utrudnione, Klient obowiązany jest udostępnić Produkt Sprzedawcy w miejscu, w którym Produkt się znajduje.

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza w przypadku żądania naprawy, wymiany lub obniżenia ceny, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.

 

Warunki zwrotów

Konsument ma prawo odstąpić od umowy zawartej w sklepie internetowym w ciągu 14 dni od otrzymania przemiotu. W takiej sytuacji proszę o kontakt mailowy: yoanna_art@o2.pl

Zwrotowi podlegają jedynie przedmioty dostępne od ręki. Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta, prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, (pkt.3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy, w terminie 14 dni od dnia dostarczenia przedmiotu do Sprzedającego zwrócona zostanie płatność za przedmiot. Zwrot płatności zostanie wykonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi Klient. W przypadku zwrotu towaru uszkodzonego, brudnego lub noszącego ślady użytkowania (prowadzące do zmniejszenia wartości rzeczy) zastrzegam prawo do obciążenia Klienta kosztami w wysokości nie przekraczającej wartości przedmiotu.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!