UKARTKOWANA

262 sprzedanych
Każda moja kartka to połączenie ciepłych uczuć i życzliwych myśli, które niosą radość zarówno obdarowanemu, jak i darczyńcy... To próba zachowania w pamięci wyjątkowych chwil i wyjątkowych osób... To takie małe "pamiętam", małe "dziękuję" i małe "kocham"... To mieszanina wzruszeń i wspomnień, w które wplatam ciepłe uśmiechy... Wykonuję również kartki na indywidualne zamówienie - z uwzględnieniem wszystkich sugestii Klienta :) Oprócz kartek oferuję ręcznie robione opakowania prezentowe, bo - jak mówił Hans Christian Andersen - wartość ma nie tylko sam podarunek, ale też sposób, w jaki zostaje ofiarowany... :) Życzę, aby moje prace przynosiły Wam mnóstwo wzruszeń, ciepła, życzliwości, radości i szczęścia...
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Sylwia
2021-01-25

Kartka przepięknie wykonana. Wszystkie detale cudne. Kontakt ze sprzedającą świetny. Polecam!

Adriana
2020-12-14

Kartka bardzo ładna, staranne wykonanie. Szybka realizacja i dostawa.

Joanna
2020-10-08

Kartka jest prześliczna 😊 kontakt bardzo dobry, przesyłka szybka 😊dziękujemy!

Joanna
2020-10-07

Jest ok

Magdalena
2020-09-25

Kartka przepiękna,dbałość o każdy detal,rewelacyjny kontakt z wykonawczynią,jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam.

monika
2020-09-20

Piękna pamiątka, starannie wykonana ,Uroczy upominek bardzo spodobał się osobie obdarowanej . Polecam

Kinga
2020-09-09

Piękna kartka, świetna komunikacja! Bardzo dziękuje!!

Justyna
2020-08-18

Przepiękna kartka, bardzo staranne wykonanie, cudo! Zdecydowanie warta swojej ceny 🥰

Anita
2020-08-02

Przepiękna! Jestem bardzo zadowolona :)

Joanna
2020-07-23

Pięknie wykonana kartka. Jestem bardzo zadowolona. Śliczności

Mariola
2020-07-23

Kartka jest piękna, starannie wykonana, bardzo mi się podoba. Polecam, zamówienie spełniło moje oczekiwania.

Bożena
2020-07-18

Kartka przepięknie wykonana z ogromną precyzją, starannością i dokładnością!!! Jest piękniejsza niż na zdjęciu!!!! Polecam!!! Szybko, Profesjonalnie. Bardzo dziękuję:)

Malgorzata
2020-07-08

Jestem bardzo zadowolona ze swjego zamowienia. Karteczka na 1sza Komunie Sw byla sliczna, razem z towarzyszacym jej pudeleczkeim, niespotykany komplet, bardzo rozniacy sie od tego co mozna znalezc w internecie. Karteczka dolszla zgodnie z czasem oczekiwania okreslonym przez sprzedawce. Osoba przyjmujaca zamowienie byla komunikatywna i bardzo pomocna w ustaleniu detali wpisu. Bardzo mocno polecam sliczne produkty oraz przyjazny serwis Ukartkowanej.

Iwona
2020-07-02

Bardzo starannie wykonana kartka ślubną

Elżbieta
2020-06-10

Polecam

Agata
2020-06-09

Szczerze polecam.

Agata
2020-06-09

Kartka wykonana starannie, dokładnie i bardzo estetycznie oraz zgodnie z prośbą zamawiającego. Polecam.

Magdalena
2020-06-02

Starannie wykonane i szybka wysyłka

Magdalena
2020-06-02

Super starannie :)

Aleksandra
2020-06-02

Kartka jest przepiękna, starannie wykonana, niepowtarzalna. Polecam i pozdrawiam.

KINGA
2020-05-31

Bardzo ładne wykonanie, szybka realizacja. POLECAM!!

Barbara
2020-05-12

Bardzo starannie i estetycznie wykonana kartka.

Damian
2020-03-15

Produkt jaki wybrałem bardzo dobra jakość otrzymałem w terminie . Pozdrawiam Damian.

RADOMIŁA.
2020-02-20

Kartka zrobiona bardzo starannie. Jestem zadowolona z wykona ia jak również z szybkiej dostawy. Polecam

Beata
2020-02-04

Kartka jest przepiekna, bardzo dokladnie wykonana, na żywo wyglada jeszcze lepiej niz na zdjeciu. Sprzedawca odpowiada na wszystkie prośby i pytania. Polecam serdecznie

Karolina
2020-01-15

Kartki są przepiękne i starannie wykonane. Zdecydowanie warte swojej ceny. Sprzedawczyni jest bardzo sympatyczną osobą, kontakt był zdecydowanie pozytywny. Kartki zostały wysłane bardzo szybko, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę, iż zamawiałam je w okresie Bożego Narodzenia. Polecam

Aleksandra
2019-12-05

Prześliczna kartka! Każdy szczegół idealnie dopracowany. Na pewno tu wrócę!😍

Aneta
2019-11-13

Kartka prześliczna,wykonana starannie.Kontakt na 6+,serdecznie polecam.

Krystyna
2019-08-07

Zamówienie spełniło wszystkie moje oczekiwania..Kartka przepiękna,wykonana z największą starannością.Sprzedawca kontaktował się ze mną przed doręczeniem przesyłki.Produkt dotarł do mnie w podanym terminie.Przesyłka super zapakowana. Bardzo dziękuję.

joanna
2019-06-24

Piękna:)

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Reklamacja produktu: 

dotyczy Umów Sprzedaży zawartych od 25 grudnia 2014 roku.

Podstawa prawna: ustawa kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.) oraz inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa

Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład :

 • pisemnie na adres: 43-391 MAZAŃCOWICE, ul. MAZAŃCOWICE 269
 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: ukartkowana@gmail.com


Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji poniższych informacji - ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę:

 1. informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia niezgodności/wady;
 2. żądanie sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz
 3. danych kontaktowych składającego reklamację.


Wymogi podane powyżej mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.
Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt Sprzedawcy dostarczyć Produkt wadliwy na adres: 43-391 MAZAŃCOWICE, ul. MAZAŃCOWICE 269

Jeżeli ze względu na rodzaj Produktu lub sposób jego zamontowania dostarczenie Produktu przez Klienta byłoby nadmiernie utrudnione, Klient obowiązany jest udostępnić Produkt Sprzedawcy w miejscu, w którym Produkt się znajduje.

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza w przypadku żądania naprawy, wymiany lub obniżenia ceny, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.

Prawo od odstąpienia od umowy

Prawa i obowiązki Kupującego będącego konsumentem względem Sprzedawcy dotyczące skorzystania z prawa odstąpienia od Umowy Sprzedaży są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Ustawie o Prawach Konsumenta.

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).
Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

 • pisemnie na adres: 43-391 MAZAŃCOWICE, ul. MAZAŃCOWICE 269;
 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: ukartkowana@gmail.com

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz podany jest poniżej.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Wzór formularza odstąpienia od umowy
(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

– Adresat:
.................................................................................................................

[w tym miejscu należy wpisać nazwę przedsiębiorcy, pełny adres pocztowy oraz, o ile jest dostępny adres e-mail]

– Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)

– Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)

– Imię i nazwisko konsumenta(-ów)

– Adres konsumenta(-ów)

– Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

– Data

(*) Niepotrzebne skreślić.

 

Zwrot wzajemnych świadczeń

Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym).


Jeżeli Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze Produkt od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania Produktu z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze Produkt. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Produktu przed jego upływem.

 

Wyjątki od prawa odstąpienia od umowy: 


Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów

 1. o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy
 2. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb
 3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia
 4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
 5. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami
 6. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
 7. o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę
 8. zawartej w drodze aukcji publicznej
 9. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez Sprzedawcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

 

Pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur


Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez Klienta będącego konsumentem z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów pod adresem: https://uokik.gov.pl/pozasadowe_rozwiazywanie_sporow_konsumenckich.php.

Przy Prezesie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów działa także punkt kontaktowy (telefon: 22 55 60 333, email: kontakt.adr@uokik.gov.pl lub adres pisemny: Pl. Powstańców Warszawy 1, 00-030 Warszawa.), którego zadaniem jest między innymi udzielanie pomocy konsumentom w sprawach dotyczących pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich.

Konsument posiada następujące przykładowe możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń:

 1. wniosek o rozstrzygnięcie sporu do stałego polubownego sądu konsumenckiego (więcej informacji na stronie: http://www.spsk.wiih.org.pl/);
 2. wniosek w sprawie pozasądowego rozwiązania sporu do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej (więcej informacji na stronie inspektora właściwego ze względu na miejsce wykonywania działalności gospodarczej przez Sprzedawcę); oraz
 3. pomoc powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona konsumentów (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich).

Porady udzielane są między innymi mailowo pod adresem porady@dlakonsumentow.pl oraz pod numerem infolinii konsumenckiej 801 440 220 (infolinia czynna w Dni Robocze, w godzinach 8:00 - 18:00, opłata za połączenie wg taryfy operatora).


Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług (więcej informacji na stronie samej platformy lub pod adresem internetowym Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów: https://uokik.gov.pl/spory_konsumenckie_faq_platforma_odr.php).

Warunki zwrotów

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy od umowy zawartej na odległość

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).

Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

 • pisemnie na adres: 43-391 MAZAŃCOWICE, ul. MAZAŃCOWICE 269;
 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: ukartkowana@gmail.com

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w Regulaminie, oraz na stronie butiku w polu "Prawa konsumenta" Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo produkt, to proszę odesłać lub przekazać go do mnie na adres: 43-391 MAZAŃCOWICE, ul. MAZAŃCOWICE 269, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!