robootkomania handmade with love - dom

robootkomania handmade with love ♥♥♥ z miłością tworzone z nitek plątane ręcznie robione szydełkiem dziergane ♥♥♥ Szydełko i włóczkę lubię za wszystko, co można dzięki nim wydziergać. Rozkochałam się w dobrych szydełkach, naturalnych włóczkach i przede wszystkim w małych formach. Dziergam serwetki, ściereczki, podkładki oraz dające najwięcej radości szydełkowe figurki - amigurumi. Mój butik to miejsce dla wszystkich szukających ręcznie tworzonych: * wyjątkowych przedmiotów z najlepszej jakości, naturalnych materiałów, w stonowanych, pastelowych kolorach; * oryginalnych dekoracji wnętrz inspirowanych naturą, urządzonych w stylu rustykalnym lub eklektycznym, * niebanalnych, wyjątkowych, ale i praktycznych zarazem upominków dla swoich bliskich. Zapraszam do rozejrzenia się wśród moich robootek - dziargadeł większych i mniejszych! p.s. w każdą robootkę wkładam dużo serca i pracy, dbam o najdrobniejsze szczegóły, by robootka służyła i cieszyła jak najdłużej. W razie pytań proszę pisać śmiało!
Produkty Oceny i komentarze

Ten butik jeszcze nie został oceniony.

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy względem Kupującego tytułem Umowy Sprzedaży są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym. Reklamacje związane z Umową Sprzedaży Kupujący może złożyć bezpośrednio u Sprzedawcy.

Prawa i obowiązki Kupującego będącego konsumentem względem Sprzedawcy dotyczące skorzystania z prawa odstąpienia od Umowy Sprzedaży są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Ustawie o Prawach Konsumenta.

Sprzedawca obowiązany jest przestrzegać obowiązujących przepisów mających na celu ochronę praw konsumenta oraz jego prawo do reklamacji i odstąpienia od umowy wskazane w szczególności w Ustawie o Prawach Konsumenta.

W razie pytań proszę o kontakt poprzez formularz kontaktu.

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość poprzez formularz kontaktu. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Warunki zwrotów

Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość poprzez formularz kontaktu. Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi. W razie pytań proszę o kontakt poprzez formularz kontaktu.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!