Pracownia Rękodzieła Magdalena Hałas

354 sprzedanych
Niezwykłe kartki, które można podarować bliskim, by sprawić im radość. Oryginalne i jedyne w swoim rodzaju albumy, przepiśniki i foldery. Wykonane ręcznie z dokładnością i sercem. Zapraszam serdecznie:)
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Daniel
2020-10-19

Jestem bardzo zadowolony z panstwa produktow. Sa bardzo wyjatkowe.

Iwona
2020-09-12

Polecam w 100% szybko

Ewelina
2020-09-09

przepięknie i mega starannie wykonana praca, Artysta wart polecenia. Jestem bardzo zadowolona, zarówno obdarowana osoba , jak i goście - zachwyceni. Dziękuję serdecznie.

Karolina
2020-09-06

Kartki przepiękne! Wykonane z ogromną starannością, jestem z nich bardzo zadowolona:) Dziękuję za tak sprawną realizację zamówienia i z całego serca polecam tego Sprzedawcę wszystkim niezdecydowanym:) Pozdrawiam ciepło :)

Robert
2020-09-04

Po prostu śliczna , bardzo starannie wykonana. Przyciąga uwagę i robi niesamowite wrażenie - chciałoby się zawsze takie otrzymywać.

Hanna
2020-09-03

Karta została wysłana bardzo szybko i była przepiękna

Dorota
2020-08-31

To są przepiękne, małe dzieła sztuki. wykonane z wielką dbałością o szczegóły. a Pani Magdalena jest przemiłą, komunikatywną osobą .Transakcja wzorowa. Polecam gorąco.

Magdalena
2020-08-16

Box przepiękny, wykonany staranie, dokładnie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Polecam 😊

Lilla
2020-08-11

To jest mistrzostwo, przepieknie wykonane. Serdecznie polecam

Anna
2020-06-23

Przepięknie wykonane pudełeczko z wielką starannością. Bardzo dziękuję.

Aneta
2020-06-05

wszystko OK

Aneta
2020-06-03

Gorąco polecam szybko i sprawnie zrealizowane zamowienie.

Agnieszka
2020-05-20

Piękna pamiątka. Wykonana z niezwykłą dbałością o szczegóły. Polecam

Alicja
2020-05-04

Bardzo ładnie wykonane z dbałością o szczegóły.Kartki bardzo oryginalne naprawdę super! POLECAM!

Andżelika
2020-03-26

Jestem bardzo zadowolona, wszystko sprawnie, szybko, otrzymane produkty wspaniałe, pieknie i misternie zapakowane, tak by nie doznały żadnego uszczerbku podczas transportu.

Katarzyna
2020-03-20

Po prostu coś wspaniałego. Nie kupisz w sklepie! Zwłaszcza w dobie koronowirusa(:

Daria
2020-02-26

Pamiątka wykonana bardzo starannie. Jest przepiękna, polecam

Marcin
2020-02-09

Fantastyczna jakość wykonania przerosła moje oczekiwania, do tego błyskawiczna realizacja zamówienia. Serdecznie polecam!

Grzegorz
2019-08-26

Przepiękny wyrób. Ekspresową dostawa.

Paweł
2019-07-26

Rewelacja! Pełen profesjonalizm :-)

Marek
2019-06-10

Kartki pięknie wykonane, niepowtarzalny wzór, szybkie wykonanie i szybka dostawa. Gorąco polecam!

Wanda
2019-06-10

Przepiękne życzenia ślubne, wspaniała praca.

Anna
2019-06-07

Cudowna karteczka ,precyzja,styl -naprawdę piękna.Doskonały kontakt ze sprzedającą. Gorąco polecam

Anna
2019-05-31

Kartka przepiękna

Aneta
2019-05-27

Piękne wykonanie kartki, wszystko zgodnie z opisem. Dostawa błyskawiczna. Polecam!

MAJA
2019-04-18

Polecam

Amelia
2019-04-08

Kartki bardzo ładnie i starannie wykonane. Szybka przesyłka. Polecam

Dagmara
2019-04-03

Piękne wykonanie pod moje wytyczne ,więc jestem podwójnie zadowolona :) Szybka realizacja, Dziękuję

Agnieszka
2019-03-19

Piękne zaproszenia,bardzo eleganckie.Szybka realizacja i dobry kontakt.

Katarzyna
2019-03-17

Brak komentarza

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Reklamacja produktu: 

dotyczy Umów Sprzedaży zawartych od 25 grudnia 2014 roku.

Podstawa prawna: ustawa kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.) oraz inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa

Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład :

 • pisemnie na adres: 62-120 Wapno, ul. Stołężyn, ul.Poprzeczna 8
 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: magdalenahalas8@wp.pl


Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji poniższych informacji - ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę:

 1. informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia niezgodności/wady;
 2. żądanie sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz
 3. danych kontaktowych składającego reklamację.


Wymogi podane powyżej mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.
Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt Sprzedawcy dostarczyć Produkt wadliwy na adres: 62-120 Wapno, ul. Stołężyn, ul.Poprzeczna 8

Jeżeli ze względu na rodzaj Produktu lub sposób jego zamontowania dostarczenie Produktu przez Klienta byłoby nadmiernie utrudnione, Klient obowiązany jest udostępnić Produkt Sprzedawcy w miejscu, w którym Produkt się znajduje.

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza w przypadku żądania naprawy, wymiany lub obniżenia ceny, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.

Prawo od odstąpienia od umowy

Prawa i obowiązki Kupującego będącego konsumentem względem Sprzedawcy dotyczące skorzystania z prawa odstąpienia od Umowy Sprzedaży są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Ustawie o Prawach Konsumenta.

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).
Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

 • pisemnie na adres: 62-120 Wapno, ul. Stołężyn, ul.Poprzeczna 8;
 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: magdalenahalas8@wp.pl

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz podany jest poniżej.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Wzór formularza odstąpienia od umowy
(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

– Adresat:
.................................................................................................................

[w tym miejscu należy wpisać nazwę przedsiębiorcy, pełny adres pocztowy oraz, o ile jest dostępny adres e-mail]

– Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)

– Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)

– Imię i nazwisko konsumenta(-ów)

– Adres konsumenta(-ów)

– Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

– Data

(*) Niepotrzebne skreślić.

 

Zwrot wzajemnych świadczeń

Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym).


Jeżeli Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze Produkt od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania Produktu z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze Produkt. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Produktu przed jego upływem.

 

Wyjątki od prawa odstąpienia od umowy: 


Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów

 1. o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy
 2. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb
 3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia
 4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
 5. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami
 6. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
 7. o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę
 8. zawartej w drodze aukcji publicznej
 9. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez Sprzedawcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

 

Pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur


Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez Klienta będącego konsumentem z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów pod adresem: https://uokik.gov.pl/pozasadowe_rozwiazywanie_sporow_konsumenckich.php.

Przy Prezesie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów działa także punkt kontaktowy (telefon: 22 55 60 333, email: kontakt.adr@uokik.gov.pl lub adres pisemny: Pl. Powstańców Warszawy 1, 00-030 Warszawa.), którego zadaniem jest między innymi udzielanie pomocy konsumentom w sprawach dotyczących pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich.

Konsument posiada następujące przykładowe możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń:

 1. wniosek o rozstrzygnięcie sporu do stałego polubownego sądu konsumenckiego (więcej informacji na stronie: http://www.spsk.wiih.org.pl/);
 2. wniosek w sprawie pozasądowego rozwiązania sporu do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej (więcej informacji na stronie inspektora właściwego ze względu na miejsce wykonywania działalności gospodarczej przez Sprzedawcę); oraz
 3. pomoc powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona konsumentów (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich).

Porady udzielane są między innymi mailowo pod adresem porady@dlakonsumentow.pl oraz pod numerem infolinii konsumenckiej 801 440 220 (infolinia czynna w Dni Robocze, w godzinach 8:00 - 18:00, opłata za połączenie wg taryfy operatora).


Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług (więcej informacji na stronie samej platformy lub pod adresem internetowym Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów: https://uokik.gov.pl/spory_konsumenckie_faq_platforma_odr.php).

Warunki zwrotów

Towar oczywiście można zwrócić, jeśli nie spełnia Państwa oczekiwań w terminie 14 dni od otrzymania produktu. Odbywa się na koszt kupującego.

Ja zwracam koszt towaru, bez kosztów wysyłki.

Kupujący ma również obowiązek zabezpieczenia towaru przed uszkodzeniem.

Towar może zostać zwrócony tylko pod warunkiem, że nie był używany i nie został uszkodzony.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości proszę o kontakt.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!