Pętelki od Helenki

196 sprzedanych
Witaj! Chętnie coś dla Ciebie uplotę :)
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Ewa
2024-03-15

Piękny organizer , starannie wykonany cudeńko

Maja
2024-01-09

Polecam jak najbardziej. Kontakt błyskawiczny, wysyłka również. Makrama przepiękna 🙂

Aldona
2023-08-18

Torebka super, córka zadowolona 😀

Bernadeta
2023-07-24

Super zazdrostka, pięknie się prezentuje. Przemiła Pani polecam

Monika
2023-05-24

super

Krystyna
2023-04-11

kwiat jest piękny. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję.

Grażyna
2023-03-10

Piękne wykonanie

Grażyna
2023-03-10

Piękne polecam z całego serca

Kinga
2023-01-14

Polecam piękne wykonanie

Barbara
2022-05-13

Był to mój pierwszy zakup i zapewne nie ostatni , zazdrości wykonane bardzo starannie , pięknie wyglądają w oknie ,

Joanna
2022-01-30

polecam

ELŻBIETA
2021-11-18

zakup super

Patrycja
2021-10-01

Makrama pięknie zapakowana z dbałością o szczegóły. Jest pięknaz wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciu. Wykonana bardzo starannie z dobrej jakości materiałów.

Katarzyna
2021-09-17

Makrama bardzo estetycznie wykonana, nawet z grubszego sznurka, niż się spodziewałam (ale to na plus). Szybka przesyłka. Dziękuję za zakup.

Natalia
2021-08-06

Przepiękna makrama, kolor dopasowany do oczekiwań, świetnie się sprawdziła jako prezent. Bardzo krótki czas oczekiwania, świetny kontakt ze sprzedawcą Polecam szczerze każdemu!

Aleksandra
2021-07-29

Ślicznie się prezentuje z kwiatami. Polecam

Dominika
2021-03-11

Jestem bardzo zadowolona:) Piękna! Polecam! szybka wysyłka:)

Magdalena
2021-03-10

Piękna i starannie wykonana makrama, a do tego przyszła szybko i ślicznie zapakowana. Polecam!

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

 

Prawo od odstąpienia od umowy

Prawa i obowiązki Kupującego będącego konsumentem względem Sprzedawcy dotyczące skorzystania z prawa odstąpienia od Umowy Sprzedaży są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Ustawie o Prawach Konsumenta.

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.
Oświadczenie mogą Państwo przesłać w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: petelki.od.helenki@gmail.com  

Zwrot wzajemnych świadczeń

Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym).


Jeżeli Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze Produkt od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania Produktu z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze Produkt. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Produktu przed jego upływem.

Warunki zwrotów

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy od umowy zawartej na odległość

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).

Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: petelki.od.helenki@gmail.com

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w Regulaminie, oraz na stronie butiku w polu "Prawa konsumenta" Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!