Patwianki

6 sprzedanych
"PATWIANKI" to pracownia rękodzielnicza, w której wykonuję wianki ozdobne na drzwi, ściany, stoły. Są to wianki wiosenne, jesienne, świąteczne (wielkanocne, bożonarodzeniowe, halloweenowe, itp.). Wszystkie produkty znajdujące się na stronie Sklepu są wykonane przeze mnie ręcznie z najwyższą dbałością o szczegóły, a użyte materiały są bardzo dobrej jakości. Zaprezentowane na zdjęciach wianki są dokładnie tymi, które po zakupie Państwo otrzymują.
Produkty

Kategorie

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Bożena
2022-10-22

Wianek jest piękny, realizacja zamówienia sprawna, polecam.

Rabaty

Dla zakupów powyżej 150zł

Rabat 5 %

Dla zakupów powyżej 250zł

Rabat 10 %

Prawa konsumenta

Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład : pisemnie na adres: 41-400 Mysłowice, ul. Graniczna 28GA w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: patpiech@wp.pl Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji poniższych informacji - ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę: informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia niezgodności/wady; żądanie sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz danych kontaktowych składającego reklamację.

Warunki zwrotów

Towar zakupiony poprzez moduł sprzedażowy Sklepu można zwrócić bez podania przyczyny na zasadach określonych w ustawie o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. Odstąpienie od umowy zawartej na odległość musi nastąpić w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania towaru. Odesłanie towaru musi nastąpić w terminie 14 dni kalendarzowych od odstąpienia od umowy. Sklep zwraca koszt towaru oraz jego przesyłki (do kwoty najtańszej przesyłki określonej w ofercie) niezwłocznie po otrzymaniu odesłanego towaru. Warunkiem realizacji zwrotu jest dostarczenie do sklepu towaru w stanie nienaruszonym. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!