Papierowe Czary Mary

230 sprzedanych
Witajcie w moim zaczarowanym butiku. Znajdziecie tutaj ręcznie wykonane pamiątki na każdą okazję. Kolorowe i wesołe albo te całkiem poważne. Wszystkie mają w sobie coś niepowtarzalnego :) Cechuje je ogromna dbałość o każdy szczegół oraz to, że wykonane są z wysokiej jakości materiałów. W mojej ofercie znajdziecie kartki, eksplodujące pudełka, notesy, przepiśniki, kalendarze zaproszenia, plannery ślubne czy albumy - jednym słowem wszystko to, co można zrobić z papieru. Jeżeli macie jakieś szczególne zamówienie po prostu napiszcie, a ja postaram się to dla Was "wyczarować". Do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie. Wychodzę z założenia, że spersonalizowany upominek jest najlepszym, jaki można podarować najbliższym. Chętnie pomogę w doborze kolorów i dodatków, tak, aby jak najbardziej dopasować daną rzecz do obdarowywanej osoby. Wszystkie przedmioty wystawione w sklepie są dostępne od ręki i wysyłane po zaksięgowaniu płatności. Zamówienia indywidualne realizuję w przeciągu 7-14 dni, chociaż zawsze staram się, by czas oczekiwania był jak najkrótszy. Zapraszam serdecznie do odwiedzania mojego magicznego zakątka, zadawania pytań i dokonywania udanych i jedynych w swoim rodzaju zakupów:)
Produkty

Kategorie

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Anna
2024-05-10

Pani Kasia zadbała o każdy szczegół.Jakość produktu na najwyższym poziomie.Bardzo dobry kontakt.Polecam z całego serca ♥️.

Karolina
2024-04-18

Bardzo dobry kontakt, zaproszenia piękne. Polecam.

Agnieszka
2024-04-12

Piękne zaproszenie, precyzyjnie wykonane.

Jagoda
2024-03-23

Zaproszenia piękne, wykonane starannie. Prezentują się niezwykle elegancko.

Anna
2024-02-23

Pięknie wykonane zaproszenia,bardzo dobry i szybki kontakt ze sprzedającą..Szczerze polecam ❤️

Paulina
2024-02-22

Bardzo ładne i staranne wykonanie. Jestem zadowolona i polecam serdecznie!

Dorota
2024-02-08

Rewelacja:)

Maria
2023-04-13

Zamówienie zgodne ze wzorem i oczekiwaniami.. Estetyczne wykonanie, szybka realizacja.

Aleksandra
2023-03-21

Jestem bardzo zadowolona z zaproszeń są bardzo ładne. Wszystko jest zgodne zamówieniem

Renata
2023-02-18

Zaproszenia piękne, pudełeczka również, polecam.

Natalia
2022-08-18

Idealnie, bardzo szybka dostawa. Kartka śliczna i misterna.

Marzena
2022-05-31

ŚLICZNE

Inez
2022-05-17

Przepiękne wykonanie. Bardzo miły i sprawny kontakt! Polecam!

Agata
2022-05-03

Przepiękna pamiątka! Super kontakt ze sprzedającą i ekspresowa wysyłka. Polecam każdemu! Od teraz pamiątki na ważne okazje będę kupować tylko w ‚Papierowe Czary Mary’.

Edyta
2022-04-06

Zaproszenia piękne, szybka realizacja zamówienia. Dziękuję bardzo :)

Adrianna
2022-03-31

Pięknie i starannie wykonane. Polecam 😉

Bożena
2022-03-10

Zaproszenia piękne, na żywo jeszcze piękniejsze. Ładne,staranne, idealne Jestem bardzo zadowolona Szybki czas realizacji GORACO POLECAM!!

Jolanta
2022-03-01

Wspaniałe zaproszenia, cudownie wykonane z pełną starannością. Pani Kasia bardzo miła. Polecam z całego serca.

Justyna
2022-02-24

Pięknie wykonanie, papier wysokiej jakości, gorąco polecam

Kinga
2022-02-13

Przepiękne zaproszenia i pudełeczka. POLECAM!

Marta
2022-02-04

Polecam. Zamówienie zrealizowane w expresowym tempie, przepięknie wykonane. 🙂

Agnieszka
2022-02-03

Wspaniały projekt, cudne wykonanie, szybka realizacja! Polecam w 100%!

Paulina
2022-01-29

Polecam serdecznie szybka sprawna wysyłka dobry kontakt z sprzedawca . Zaproszenia piękne .

Wioleta
2022-01-24

Polecam z czystym sumieniem .Zaproszenia rewelacyjne a kontakt super.

Martyna
2021-05-31

Pudełeczka wykonane bardzo starannie, piękne.

Urszula
2021-05-17

Zaproszenia przyszły przepiękne, wykonane z największą starannością i dbałością o najmniejszy detal. Osoby, którym są wręczane bardzo je chwalą - "gustowne, śliczne, oryginalne" - to tylko kilka z określeń jakie padają. Ponadto zamówienie zostało szybko zrealizowane a zaproszenia bardzo solidnie zapakowane. Plus te urocze podziękowanie od Autorki, za które ja również dziękuję :) Polecam!!! Z pewnością, jak tylko będzie okazja, ponownie złożę zamówienie!!!

Magda
2021-04-20

Zaproszenie na komunie bardzo ładne, dobrze wykonane, choć w rzeczywistości wygląda inaczej- jest całe białe a tu taj na zdjęciu jak by miała różne odcienie kolorów. Pani załatwiła sprawę bardzo szybko, podajże po 2 dniach miałam przesyłkę. Polecam

Klaudia
2021-04-14

Wszystko super ! Polecam!

Anna
2021-04-12

Zaproszenia wykonane są z niezwykłą starannością. Bardzo dobry kontakt z twórcą zaproszeń. Serdecznie polecam

Magdalena
2021-04-09

Nie zawsze wystawiam ocenę, jednak teraz popełniłabym grzech gdybym tego nie zrobiła :) .Polecam Papierowe Czary Mary w 100 % Pani Katarzyna bardzo pomocna, cierpliwa i doradzała bardzo trafnie. Zaproszenia przeszły moje oczekiwania. Są piękne i eleganckie. Córka jest zachwycona. Przesyłka mega szybka. Na pewno wrócę do Papierowe Czary Mary :)

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Reklamacja produktu: 

dotyczy Umów Sprzedaży zawartych od 25 grudnia 2014 roku.

Podstawa prawna: ustawa kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.) oraz inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa

Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład :

 • pisemnie na adres: 51-222 Wrocław, ul. Gostyńska 9
 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: zocha.be@gmail.com


Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji poniższych informacji - ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę:

 1. informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia niezgodności/wady;
 2. żądanie sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz
 3. danych kontaktowych składającego reklamację.


Wymogi podane powyżej mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.
Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt Sprzedawcy dostarczyć Produkt wadliwy na adres: 51-222 Wrocław, ul. Gostyńska 9

Jeżeli ze względu na rodzaj Produktu lub sposób jego zamontowania dostarczenie Produktu przez Klienta byłoby nadmiernie utrudnione, Klient obowiązany jest udostępnić Produkt Sprzedawcy w miejscu, w którym Produkt się znajduje.

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza w przypadku żądania naprawy, wymiany lub obniżenia ceny, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.

Prawo od odstąpienia od umowy

Prawa i obowiązki Kupującego będącego konsumentem względem Sprzedawcy dotyczące skorzystania z prawa odstąpienia od Umowy Sprzedaży są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Ustawie o Prawach Konsumenta.

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).
Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

 • pisemnie na adres: 51-222 Wrocław, ul. Gostyńska 9;
 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: zocha.be@gmail.com

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz podany jest poniżej.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Wzór formularza odstąpienia od umowy
(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

– Adresat:
.................................................................................................................

[w tym miejscu należy wpisać nazwę przedsiębiorcy, pełny adres pocztowy oraz, o ile jest dostępny adres e-mail]

– Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)

– Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)

– Imię i nazwisko konsumenta(-ów)

– Adres konsumenta(-ów)

– Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

– Data

(*) Niepotrzebne skreślić.

 

Zwrot wzajemnych świadczeń

Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym).


Jeżeli Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze Produkt od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania Produktu z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze Produkt. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Produktu przed jego upływem.

 

Wyjątki od prawa odstąpienia od umowy: 


Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów

 1. o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy
 2. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb
 3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia
 4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
 5. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami
 6. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
 7. o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę
 8. zawartej w drodze aukcji publicznej
 9. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez Sprzedawcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

 

Pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur


Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez Klienta będącego konsumentem z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów pod adresem: https://uokik.gov.pl/pozasadowe_rozwiazywanie_sporow_konsumenckich.php.

Przy Prezesie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów działa także punkt kontaktowy (telefon: 22 55 60 333, email: kontakt.adr@uokik.gov.pl lub adres pisemny: Pl. Powstańców Warszawy 1, 00-030 Warszawa.), którego zadaniem jest między innymi udzielanie pomocy konsumentom w sprawach dotyczących pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich.

Konsument posiada następujące przykładowe możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń:

 1. wniosek o rozstrzygnięcie sporu do stałego polubownego sądu konsumenckiego (więcej informacji na stronie: http://www.spsk.wiih.org.pl/);
 2. wniosek w sprawie pozasądowego rozwiązania sporu do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej (więcej informacji na stronie inspektora właściwego ze względu na miejsce wykonywania działalności gospodarczej przez Sprzedawcę); oraz
 3. pomoc powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona konsumentów (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich).

Porady udzielane są między innymi mailowo pod adresem porady@dlakonsumentow.pl oraz pod numerem infolinii konsumenckiej 801 440 220 (infolinia czynna w Dni Robocze, w godzinach 8:00 - 18:00, opłata za połączenie wg taryfy operatora).


Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług (więcej informacji na stronie samej platformy lub pod adresem internetowym Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów: https://uokik.gov.pl/spory_konsumenckie_faq_platforma_odr.php).

Warunki zwrotów

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy od umowy zawartej na odległość

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).

Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

 • pisemnie na adres: 51-222 Wrocław, ul. Gostyńska 9;
 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: zocha.be@gmail.com

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w Regulaminie, oraz na stronie butiku w polu "Prawa konsumenta" Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo produkt, to proszę odesłać lub przekazać go do mnie na adres: 51-222 Wrocław, ul. Gostyńska 9, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!