Papierowa Szklarnia

145 sprzedanych
Scrapbookingiem zajmuję się od 2015 roku. Tworzenie pamiątek okolicznościowych, albumów i innych rzeczy z papieru stało się moją pasją, ale i pracą, którą wykonuję z zaangażowaniem :-) Serdecznie zapraszam do rozejrzenia się u mnie!
Produkty

Kategorie

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Ilona
2023-04-17

Zaproszenia wykonane bardzo starannie. Hostia ze sklejki daje super efekt. Całkowicie spełniły moje oczekiwania. Gorąco polecam.

Ewa
2023-01-01

bardzo precyzyjnie wykonana kartka, a w dodatku elegancka i inna niż w sieciówkach. Polecam

Katarzyna
2021-04-10

Przepiękne i bardzo staranne wykonanie. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam :)

Anna
2020-07-06

Super kontakt ze sprzedawcą. Indywidualne podejście do klienta a produkt wysokiej jakości. Serdecznie polecam.

Barbara
2020-06-01

Bardzo ładna i starannie wykonana kartka. Równie starannie i bezpiecznie zapakowana

Karolina
2019-07-07

Metryczka bardzo starannie wykonana, pięknie sie prezentuje na żywo. Wysyłka poszła w miarę sprawnie, dobry kontakt. Polecam :)

Iwona
2019-05-13

Przepięknie i starannie wykonana, dbałość o detale, realizacja zgodna ze złożonym zamówieniem. Polecam!!

Agnieszka
2019-04-24

Szybka realizacja zamówienia, bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą, bardzo dobra jakość wykonania. Polecam tego sprzedawcę.

Edyta
2019-03-14

Profesjonalne podejście do klienta. Zaproszenia bardzo ładnie wykonane i z precyzyjną dokładnością.Super. Polecam :-)

Wiktoria
przed 2018-10-16

Brak komentarza

Katarzyna
przed 2018-10-16

Brak komentarza

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Szanowni Państwo, wszelkie sprawy konfliktowe staram się rozwiązywać polubownie i na korzyść Klienta, dlatego bardzo proszę o spokojne podejście do sprawy w przypadku zaistnienia jakichkolwiek nieprawidłowości. Z mojej strony mogę zapewnić, że z powierzonych mi zadań wywiązuję się z zaangażowaniem, a zazwyczaj kwestie dotyczące wyglądu danej rzeczy są ustalane z Państwem indywidualnie, dlatego też proszę o rozważne podejmowanie decyzji o zakupie. Mam nadzieję, że taka sytuacja nie zajdzie, jednak w przypadku reklamacji proszę zapoznać się z poniższymi informacjami. Tak czy siak będę wdzięczna za wcześniejszy kontakt mailowy lub telefoniczny.

Reklamacja produktu: dotyczy Umów Sprzedaży zawartych od 25 grudnia 2014 roku. Podstawa prawna: ustawa kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.) oraz inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład : pisemnie na adres: 63-700 Krotoszyn, ul. Zdunowska 45 w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: papierowaszklarnia@gmail.com Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji poniższych informacji - ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę: informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia niezgodności/wady; żądanie sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz danych kontaktowych składającego reklamację. Wymogi podane powyżej mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji. Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt Sprzedawcy dostarczyć Produkt wadliwy na adres: 63-700 Krotoszyn, ul. Zdunowska 45 Jeżeli ze względu na rodzaj Produktu lub sposób jego zamontowania dostarczenie Produktu przez Klienta byłoby nadmiernie utrudnione, Klient obowiązany jest udostępnić Produkt Sprzedawcy w miejscu, w którym Produkt się znajduje. Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza w przypadku żądania naprawy, wymiany lub obniżenia ceny, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.

 

Warunki zwrotów

Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!