Papier z duszą - na okazje

5 sprzedanych
PAPIER Z DUSZĄ to miejsce w którym dzieje się magia a Wasze życzenia i pomysły mogą się spełnić. Znajdziecie tu wszystko co można wyczarować z papieru od rzeczy malutkich jak podziękowania dla gości czy zakładki do książek, po nieco większe jak kartki okolicznościowe oraz boxy, kończąc na albumach na zdjęcia w różnych formatach. Wszystkie parce tworzę z pasją, dokładnością oraz należytą starannością . Używam wysokiej jakości materiałów i papierów polskich dostawców co gwarantuje piękny i trwały efekt końcowy, który długo będzie cieszył oko. Ps. Jeśli potrzebujesz czegoś czego nie ma w butiku, napisz do mnie. Specjalnie dla Ciebie stworzę to czego potrzebujesz:) Zapraszam, Linda
Produkty Oceny i komentarze
Grzegorz
2023-06-24

Polecam serdecznie. Jakość wykonania najwyższy poziom. Bardzo dobry kontakt, oraz doradztwo. Na pewno jeszcze .wrócę żeby zamówić.

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Brak możliwości zwrotu personalizowanych produktów.

Warunki zwrotów

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).

Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

  • pisemnie na adres: Pruszcz Gdański 83-000, ul. Jana z Kolna 3/55
  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: papier.zdusza@wp.pl

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!