NorArtAtelier

269 sprzedanych
Witaj, jeśli trafiłaś tutaj oznacza to, że poszukujesz niebanalnych rzeczy, innych niż masowo oferowane. Postaram się spełnić Twoje oczekiwania. Biżuteria artystyczna jest ozdobą każdego stroju. Te piękne dodatki zdobywają teraz dużą popularność ze względu na swoją oryginalność. Rynek biżuterii oferuje bardzo bogatą ilość wzorów tak, że trudno znaleźć wśród nich coś naprawdę wyjątkowego. Jednym z prostszych rozwiązań tego problemu jest poszukanie czegoś właśnie z rękodzieła artystycznego, biżuterię jedyną i niepowtarzalną, posiadającą swoją duszę. Biżuterię zrobioną tylko dla Ciebie.Tworzę biżuterię wykorzystując materiały naturalne. Przede wszystkim len i skórę, to właśnie na ich bazie powstają moje prace. Tworzenie biżuterii stało się moją pasją i sposobem na życie. Znajdziesz u mnie biżuterię dla siebie i na prezent.
Produkty

Kategorie

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Janina
2022-12-06

Bransoletka wykonana perfekcyjnie

Magdalena
2022-04-19

Bardzo szybka realizacja. Wykonawczyni skontaktowala sie w celu uzyskania dodatkowych danych. Produkt dobrze zapakowany. Wszystko zgodnie z opisem i oczekiwaniami.

Marta
2022-01-11

Profesjonalny sprzedawca z szybką przesyłką i ładnie zapakowaną biżuterią !

Joanna
2021-10-16

Wszystko super polecam

Sylwia
2021-09-09

Bardzo ładnie wykonana bransoletka. Polecam.

Iga
2021-04-27

Polecam!

Konrad
2021-01-12

Kolor nieco się różni od tego widocznego na zdjęciu. Zapięcie na magnes łatwo się odpina i często bransoletka spada z nadgarstka

Iwona
2021-01-04

super!!!

Agnieszka
2021-01-02

Bez najmniejszych zastrzezen

Anna
2020-12-06

Przepiękny Naszyjnik. Czas realizacji bardzo szybki . Gorąco polecam!!

Rafał
2020-09-15

Bardzo dobry kontakt, szybka realizacja. Naszyjnik bardzo ładny. Polecam

Agata
2020-08-27

Elegansio👌 bardzo polecam

Aneta
2020-08-06

Bransoletka super

Irmina
2020-07-15

SUPER

Rafał
2020-05-19

Piękna biżuteria lniana. Dobra jakość wykonania.

Sylwia
2020-05-03

Oryginalny naszyjnik dla kobiet z klasą ceniących naturalne piękno. Sprawił wielką radość mojej przyjaciółce obdarowanej z okazji urodzin.

Grażyna
2020-03-22

Bransoletki bardzo ładne,solidne wykonanie....dostawa w bardzo szybkim czasie.... dziękuję....polecam wszystkim

Agnieszka
2019-12-08

Świetna bransoletka. Polecam

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Informacje o sprzedającym

Właścicielem sklepu jest firma: Nor Art Sylwia Noras - Michalska , Piastów 5/220, 40-866 Katowice

Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem platformy internetowej www.artyferia.pl

Firma wpisana jest do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Katowice pod nr 92716.

Nr NIP: 6272268903,

REGON: 277461976

Polityka prywatności:

Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest Nor Art Sylwia Noras-Michalska, Piastów 5/220, 40-866 Katowice Firma wpisana jest do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Katowice pod nr 92716. NIP: 627-226-89-03, REGON: 277461976.

Jak się z nami skontaktować, żeby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych?

Napisz na adres mailowy: kontakt@norart.pl lub pocztowy: Nor Art Sylwia Noras-Michalska, Piastów 5/220, 40-866 Katowice

Skąd mamy Twoje dane?

Otrzymaliśmy je od Ciebie podczas składania zamówienia.

Jaki jest cel i podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowych?

Przetwarzamy Twoje dane osobowe, ponieważ jest to niezbędne do wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do:

• realizacji złożonego zamówienia,

• wystawienia dokumentów sprzedaży,

• umożliwienia wymiany informacji drogą elektroniczną,

• obsługi reklamacji,

• obsługi zgłoszeń, które do nas kierujesz;

Zgodę na przetwarzanie danych osobowych, możesz wycofać w dowolnym momencie w ten sam sposób jak ją wyraziłeś. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe dopóki nie wycofasz zgody.

Czy musisz podać nam swoje dane osobowe?

Wymagamy podania przez Ciebie następujących danych osobowych, aby móc zawrzeć i wykonać umowę zawartą z Tobą, a tym samym świadczyć Ci usługę: • adres e-mail, imie, nazwisko, adres zamieszkania oraz wysyłkowy, numer telefonu. Jeśli z jakiegoś powodu nie podasz tych danych osobowych, niestety nie będziemy mogli zawrzeć z Tobą umowy, a w konsekwencji nie będziesz mógł korzystać z naszych usług. Jeżeli wymagają tego przepisy prawa, możemy wymagać od Ciebie podania innych danych niezbędnych np. ze względów rachunkowych lub podatkowych. Poza tymi przypadkami podanie Twoich danych jest dobrowolne.

Jakie masz uprawnienia wobec naszej firmy w zakresie przetwarzanych danych?

Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Komu możemy udostępnić Twoje dane osobowe?

Twoje dane osobowe możemy przekazać uprawnionym organom publicznym walczącym z oszustwami i nadużyciami.

W jakich sytuacjach możesz się sprzeciwić wobec przetwarzania Twoich danych?

Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, gdy: • przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu lub dla celów statystycznych, a sprzeciw jest uzasadniony przez szczególną sytuację, w której się znalazłeś/aś, • Twoje dane osobowe przetwarzane są na potrzeby marketingu bezpośredniego, w tym są profilowane dla tego celu.

Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe?

Przechowujemy Twoje dane osobowe przez okres realizacji zmówienia oraz uprawnień wynikających z gwarancji i rękojmi. Ponadto do celów podatkowych i rachunkowych dane osobowe przechowywane są przez okres 5 lat po zakończeniu roku, w którym dokonano sprzedaży.

Pozostałe informacje Składanie zamówień:

- Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. - Po złożeniu zamówienia, Kupujący otrzyma droga elektroniczną potwierdzenie złożenia zamówienia - Następnie Kupujący dokonuje zapłaty za towar w jeden z wybranych przez siebie sposobów, - W terminie 1-3 dni Sprzedający wysyła towar do Kupującego, zwykle następuje to w 1 dniu po zaksięgowaniu płatności na koncie. - Sprzedający zobowiązuje się dostarczyć towar bez wad.

Ceny:

- ceny towarów podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie składniki, w tym właściwe stawki podatku VAT.

Płatności:

Formy płatności: - płatności można dokonać przelewem na nasze konto Bank Pocztowy: 32132015372953421820000001 przy płatnościach zagranicznych przelewem na nasze konto PL32132015372953421820000001 BIC/SWIFT: POCZPLP4, za pobraniem, dotpay

Termin płatności:

- płatności należy dokonać w terminie 7 dni od złożenia zamówienia. W przypadku braku wpłaty zamówienie zostanie anulowane.

Wysyłka towarów:

- wysyłka towarów odbywa się na adres wskazany przez kupującego w trakcie składania zamówienia, - zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką rejestrowaną, lub na specjalne życzenie kupującego, kurierem w terminie od 1 do 3 dni roboczych od dnia wpływu należności na nasz rachunek bankowy, - wraz z towarem wysyłany jest paragon lub na życzenie Kupującego faktura - sprzedający odpowiada za niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia towaru do momentu dostarczenia go do klienta

Koszty wysyłki

- na terenie Polski koszty ponosi kupujący i dla przesyłek pocztowych wynosi 10 PLN bez względu na ilość sztuk w opakowaniu, - na terenie Polski koszty ponosi kupujący i dla przesyłek kurierskich wynosi 15 PLN, bez względu na ilość sztuk w opakowaniu, - w przypadku przesyłek zagranicznych poza UE koszty ponosi kupujący, koszty te są uzależnione od wagi wysyłanych przedmiotów i ustalane są indywidualnie dla każdego zamówienia, - w przypadku pocztowych przesyłek zagranicznych do krajów UE koszty ponosi Kupujący i wynoszą 20 PLN plus 2 PLN za każdy kolejny produkt w paczce.

Reklamacje i gwarancje (Rękojmia)

- Miejsce i sposób złożenia reklamacji: za pośrednictwem serwisu artyferia.pl, drogą elektroniczną: kontakt@norart.pl, lub pisemnie: NorArt, Sylwia Noras-Michalska, Piastów5/220, 40-866 Katowice - Konsument / Przedsiębiorca na prawach Konsumenta, który nabył towar i stwierdził, iż produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) ma prawo żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z treścią umowy, nieodpłatnej naprawy bądź wymiany na nowy, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Dodatkowo Konsument / Przedsiębiorca na prawach Konsumenta ma prawo złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży. - Konsument / Przedsiębiorca na prawach Konsumenta ma prawo zawiadomić sprzedawcę o wadliwości towaru w terminie 12 miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową. Po upływie tego terminu, traci przyznane ustawowo uprawnienia. Aby termin został zachowany należy wysłać zawiadomienie przed jego upływem. - Okres szczególnej ochrony kupującego wynosi 12 miesięcy, a wszystkie wady, które ujawnią się w tym czasie, są uznawane za istniejące już w momencie zakupu. - Sprzedający odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy Konsumentowi / Przedsiębiorcy na prawach Konsumenta. - Upływ żadnego terminu do stwierdzenia wady nie wyłącza wykonania uprawnień z tytułu rękojmi, jeżeli Sprzedający wadę podstępnie zataił. - Koszt wymiany lub naprawy towaru ponosi sprzedawca. - Czas realizacji reklamacji wynosi 14 dni od jej złożenia przez klienta. W przeciwnym wypadku uważa się, że uznał za uzasadnione oświadczenie lub żądanie Klienta. - Okres odpowiedzialności przedsiębiorcy za sprzedany towar wynosi 24 miesiące - W przypadku, gdy wada towaru stanowiąca przedmiot reklamacji jest według oceny Sprzedawcy usuwalna, obowiązki gwarancyjne wykonywane będą w drodze naprawy gwarancyjnej. - W przypadku, gdy wada towaru jest nieusuwalna lub jej usunięcie jest nieuzasadnione względami ekonomicznymi lub też mogłoby spowodować znaczne obniżenie jakości wyrobu, wykonanie obowiązków gwarancyjnych nastąpi według wyboru Sprzedawcy . W pierwszej kolejności poprzez wymianę wyrobu na nowy wolny od wad ( taki sam, za zgodą kupującego o podobnych lub wyższych parametrach ) bądź poprzez odstąpienie od umowy. - Sprzedawca zapewnia Kupującemu dobrą jakość i prawidłowe funkcjonowanie zakupionego towaru pod warunkiem prawidłowego używania, zgodnie z jego przeznaczeniem oraz zachowania zasad prawidłowej konserwacji i używania, wynikających z instrukcji obsługi dołączonej do towaru. - Na podstawie niniejszej gwarancji, Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za wady jawne towaru, tj. takie, o których istnieniu Kupujący wiedział w chwili zakupu. 

POZASĄDOWE SPOSOBY ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIA ROSZCZEŃ

W przypadku, gdy postępowanie reklamacyjne nie przyniesie oczekiwanego przez Konsumenta / Przedsiębiorcę na prawach Konsumenta rezultatu, Konsument / Przedsiębiorca na prawach Konsumenta może skorzystać m.in. z:

a. Mediacji prowadzonej przez właściwy terenowo Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej, do którego należy się zwrócić z wnioskiem o mediację. Co do zasady postępowanie jest bezpłatne. Wykaz Inspektoratów znajduje się tutaj:https://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php#faq595

b. Pomocy właściwego terenowo stałego polubownego sądu konsumenckiego działającego przy Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej, do którego należy złożyć wniosek o rozpatrzenie sprawy przed sądem polubownym. Co do zasady postępowanie jest bezpłatne. Wykaz sądów dostępny jest pod adresem: https://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php#faq596

c. Bezpłatnej pomocy miejskiego lub powiatowego rzecznika konsumentów. d. Internetowej platformy ODR dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/ Dla pozasądowego rozstrzygania sporów konsumenckich, Unia Europejska uruchomiła platformę internetową ("platformaODR"):http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Warunki zwrotów

Zwrot towaru i anulacja zamówienia: 

Zgodnie z ustawą kodeksu cywilnego z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.) i z nowymi zasadami zwrotów 11.2014 oraz innymi powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, Konsument / Przedsiębiorca na prawach Konsumenta ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni, od dnia odebrania przesyłki, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. - Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, prosimy poinformować nas o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia wysyłając go pisemnie na adres : Nor Art Sylwia Noras-Michalska, ul. Piastów 5/220, 40-866 Katowice, lub drogą elektroniczną na adres: kontakt@norart.pl. Konsument / Przedsiębiorca na prawach Konsumenta może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. - Zwrot towaru powinien nastąpić nie później niż w ciągu 14 dni od momentu złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Termin zostaje zachowany, jeżeli Konsument / Przedsiębiorca na prawach Konsumenta odeśle zwracany towar przed upływem tego terminu. Należy go przesłać przesyłką rejestrowaną na adres: Nor Art Sylwia Noras-Michalska, ul. Piastów 5/220, 40-866 Katowice. Koszt zwrotu ponosi kupujący. - W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), nie później niż 14 dni od dnia, otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku ze zwrotem należności. - Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz wyprodukowana na indywidualne zamówienie i według specyfikacji klienta. Konsument / Przedsiębiorca na prawach Konsumenta ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, chyba że przedsiębiorca nie poinformował Konsument / Przedsiębiorcę na prawach Konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zgodnie z wymaganiami art. 12 ust. 1 pkt 9.- Dla pozasądowego rozstrzygania sporów konsumenckich, Unia Europejska uruchomiła platformę internetową ("platformaODR"):http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!