Nesme moja pracownia

191 sprzedanych
Witam cieplutko w moim butiku <3 Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu, to jest właśnie to miejsce. Wykonuję kartki, pudełeczka na czekoladę, notesy, metryczki dla dzieci, eksplodujące pudełka, albumy harmonijkowe i wiele innych rzeczy. Wyjątkowe i nie powtarzalne, zrobione specjalnie dla Ciebie. Kolor ani dodatki nie stanowią żadnej bariery , jeśli zależy Ci na szczególnych elementach - napisz do mnie, z pewnością postaram Ci się pomóc. Spersonalizowany podarunek to wyjątkowy podarunek, chętnie stworzę taki dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, zawszę pomogę w doborze dodatków, kolorów tak aby jak najbardziej dopasować daną rzecz do obdarowanej osoby. Zapraszam cieplutko do mojego butiku, do kontaktu ze mną, zawszę otrzymasz ode mnie wsparcie. Udanych i niepowtarzalnych zakupów!:) Kasia
Produkty

Kategorie

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Anna
2024-05-08

Piekne wykonane boxy! Dziękuję

Dorota
2024-05-08

Dziękuję. box jest przepiękny. Tak jak na zdjęciu wszystko się zgadza i jest pieknie wykonane. Polecam🙂

Magdalena
2024-04-08

Ślicznie wykonana pamiątka.

Ania
2024-04-02

Pamiątka piękna, na żywo robi jeszcze lepsze wrażenie. Wszystko zgodne z opisem, bez problemu, kontakt rewelacja. Na pewno jeszcze nie raz zamówię. Dziękuję myślę że Państwo Młodzi będą mile zaskoczeni taką pamiątką. Dziękuję

Remigiusz
2024-03-05

Zamówienie dotarło w ciągu 7 dni .Kartka przepiękna

Teresa
2024-02-25

Bez najmniejszych zastrzeżeń ! Polecam!

Dominika
2023-10-26

Przepiękne bardzo polecam.

Dominika
2023-10-26

Przepiękne jeszcze ładniejsze niż na żywo, Pani ma ogromny talent.

Monika
2023-10-12

Wszystko sprawnie i szybko, kartka przepiękna, ogólnie Super! Polecam!

Dominika
2023-08-12

Exploding box piękny, starannie wykonany. Świetny kontakt ze sprzedającym, wysyłka w umówionym terminie. Serdecznie polecam!

Anna
2023-07-12

Kartka bardzo pięknie wykonana.Polecam serdecznie

Jolanta
2023-06-29

Bardzo elegancka kartka, wykonana bardzo estetycznie, zapakowana w ładne pudełko. Polecam w 100%

Mirosław
2023-06-19

Kartka przyszła przepiękna, prosiłem o indywidualne życzenia i napis. Wszystko wykonane na wysokim poziomie i bardzo starannie. Życzenia wydrukowane i ładnie rozplanowane na stronie. Jestem zachwycony. Polecam gorąco

Natalia
2023-05-22

Piękna, wysmakowana.

Magdalena
2023-03-29

Kartka bardzo starannie wykonana. Wykonana z dbałością o każdy szczegół. Bardzo dobrze zapakowana do wysyłki. Gorąco polacam

Agnieszka
2023-03-05

Super

Anna
2022-10-17

Kartka prześliczna.Polecam

Dawid
2022-09-21

Polecam. Box ślubny zgodny z opisem, bardzo dobry kontakt ze sprzedającym.

Anna
2022-08-05

Super !! Polecam szybka realizacja zamówienia i super jakoś wykonania

Izabela
2022-07-05

Nietuzinkowa ♥️ Wszystko szybko i sprawnie

Katarzyna
2022-07-04

PIĘKNE!! Staranność wykonania mega zadowalająca. Nic nie odstaje nic nie widać że to wszystko było sklejane. Mega piękna praca. Bardzo dziękuję :)

Katarzyna
2022-06-13

Świetny kontakt ze sprzedawcą. Zakupy satysfakconujące.

Anna
2022-06-11

Kartka została wykonana bardzo starannie i estetycznie. Jest piękna

Ewa
2022-06-08

Pieknie wykonana kartka, zgodnie z zamówieniem 🤩

Monika
2022-05-02

Pudełko jest piękne, bardzo starannie wykonane. Polecam

Monika
2021-08-09

Dbałość o szczegóły, pięknie dobrane kolory i detale. Samo zapakowanie kartki również zrobiło na mnie wrażenie. W małej kartce można wyczuć wielką pasję!!!!

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy od umowy zawartej na odległość.

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować mnie o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).

Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład: pisemnie na adres: Tychów Stary 112, 27-220 Mirzec

w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: katarzynacieciora.92@wp.pl

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w Regulaminie, oraz na stronie butiku w polu "Prawa konsumenta" Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Kupując bezpośrednio w moim butkiu klient automatycznie udziela sprzedającemu pełnomocnictwa – jednorazowe zawarcie umowy z firmą realizującą odpłatną dostawę zamówionych towarów – na nadanie przesyłki w imieniu i na koszt kupującego. 

Warunki zwrotów

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Mogę wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia mi dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo produkt, to proszę odesłać lub przekazać go do mnie na adres: Tychów Stary 112, 27-220 Mirzec niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali mnie Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!