myfreetime

589 sprzedanych
Tworzone z pasją i zamiłowaniem do rzeczy wyjątkowych dekoracje drewniane na każdą okazję.
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Julia
2024-04-01

Świetna jakość i do tego bardzo szybka wysyłka. Zdecydowanie polecam :)

Joanna
2024-01-30

Super jakość i cena. Polecam!

Adrianna
2023-10-04

Produkt zgodny z opisem dobrze zabezpieczony do przesyłki starannie wykonany Polecam

Karolina
2023-09-20

Przepiękne 😍 nie spodziewałam się, że będzie aż tak piękne :) Polecam.

Łukasz
2023-05-25

Wszystko super!

Magdalena
2023-02-01

Pięknie zapakowane, super wykonanie.

Magdalena
2023-01-04

Bardzo ładne wykonanie. Super, oryginalne produkty które wybrałam na prezenty. Obdarowani byli zachwyceni zwłaszcza personalizowanymi ozdobami.

Aleksandra
2022-09-16

Bardzo staranne wykonanie. Spełniło nasze oczekiwania.

JOANNA
2022-09-07

Sliczne

Beata
2022-04-26

Bardzo ładna kartka, estetycznie wykonana, ekspresowa wysyłka. 😀

Katarzyna
2022-04-20

Zaproszenia są Piękne,...Robią niesamowite wrażenie, eleganckie, staranne. Obsługa bez zarzutów, doskonały kontakt, szybka realizacja...same zaproszenia śliczne. Polecam!!!!

Jadwiga
2022-04-08

Zaproszenia wykonane bardzo starannie. Polecam zakup, zaproszenie delikatne ,subtelne jednym słowem cudowne.

Sylwia
2022-03-30

Super !Świadkowa zadowolona 🙂

Kinga
2022-02-11

Polecam !!! Wszystko pieknie starannie wykonane, zgodnie z opisem :* Wyglądało przepięknie

Mariola
2022-01-16

Śliczna pamiątka, myślałam jednak że nie podając wybranych życzeń zostaną umieszczone te w ofercie, a niestety zostały umieszczone inne. Mimo wszystko samo pudełeczko jest bardzo starannie wykonane.

Anna
2021-11-16

Zamówienie szybko zrealizowane, bardzo ładne, staranne wykonanie, z personalizacją. Polecam ;)

Waldemar
2021-09-15

Super !! Robi wrażenie jakość wykonania i sam przedmiot. Dobry kontakt. Polecam

Dorota
2021-08-09

Kartka piękna😍Nawet zostały uwzględnione wszystkie Nasze prośby na temat wyglądu kartki i treści tekstu 😉Kontakt z obsługą na 5+......Dziękujemy za pomoc właścicielowi w odblokowaniu paczki w pewnym oddziale firmy kurierskiej😘Mimo,że to nie należało do Pana obowiązków postanowił Nam Pan pomóc.....DZIĘKUJEMY

Adam
2021-05-17

Ślicznie wykonana kartka.

Joanna
2021-05-12

Zaproszenia - Cudeńka! Super kontakt. Bardzo szybka realizacja i wysyłka.

Elżbieta
2021-04-11

Szybko i profesjonalnie.

Angelika
2021-03-25

Polecam

Teresa
2021-03-21

Jestem bardzo zadowolona : profesjonalizm, omówienie szczegółów zamówienia na wysokim poziomie. Super!!!

Angelika
2021-03-21

Bardzo eleganckie zaproszenie i dobra cena, szybka realizacja zamówienia, polecam.

Małgorzata
2020-12-28

Kartki piękne. Z przyjemnością obdarowałam nimi przyjaciół. A przesyłka bardzo szybka.

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Będąc konsumentem masz prawo odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym wszedłeś w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, musisz poinformować mnie o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).

Oświadczenie możesz przesłać pisemnie na adres mailowy: marta-1110Wp.pl lub w formie elektronicznej za pośrednictwem serwisu Aftyferia. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego Ci prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracam Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziłeś się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie ponosisz żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Mogę wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia mi dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 

Warunki zwrotów

Jeżeli otrzymałeś produkt, to proszę odesłać go niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślesz produkt przed upływem terminu 14 dni. Będziesz musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu produktu. Odpowiadasz tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu. Wyjątki od prawa odstąpienia od umowy Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: (1) o świadczenie usług, jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedawcę utraci prawo odstąpienia od umowy; (2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedawca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; (3) w której przedmiotem świadczenia jest produkt nieprefabrykowany, wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub służący zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; (4) w której przedmiotem świadczenia jest produkt ulegający szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; (5) w której przedmiotem świadczenia jest produkt dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; (6) w której przedmiotem świadczenia są produkty, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; (7) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; (8) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; (9) zawartej w drodze aukcji publicznej; (10) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez Sprzedawcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!