marzeniowelale

Witam serdecznie:) Skąd nazwa marzeniowe lale? Od mojego imienia Marzena i od tego,że kojarzą się z marzeniami:) Marzeniowe lale,to lale snute marzeniami,takie które myślę mogłyby swoim urokiem przynieść oczom i duszy chwile radości,być może na zatroskanej trudami codzienności twarzy wywołać uśmiech. Tworzone są z ogromną starannością,w większości z nowych tkanin,wypełnione antyalergiczną kulką silikonową. Są takie,które dedykowane są dzieciom,ale i takie które można podarować dojrzałej kobiecie. Ponoć w każdym dorosłym jest odrobina dziecka, więc dlaczego nie mielibyśmy otaczać się czymś,co może kojarzyć się z odrobiną czasów,które wspominamy z nostalgią?;) Będzie mi bardzo miło,kiedy zatrzymasz się na chwilę i poświecisz swój cenny czas na obejrzenie moich prac,a może też zdecydujesz się na ich zakup:) Życzę przyjemnego zapoznawania się z tym,co tworzę i zapraszam do mojego świata lalek:) Nadmienię,że świat ten przenosi mnie w inny wymiar,dając odrobinę wytchnienia dając spokój,który mam nadzieję udzieli się również wszystkim,którzy będą mieli okazję na nie popatrzeć;)Pięknie zapraszam do mojego butiku:)
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze

Ten butik jeszcze nie został oceniony.

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

1.Klient, który zawarł umowę na odległość ma możliwość zwrócenia towaru w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki bez podawania przyczyny. Zwracany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania. Zwrotom nie podlegają produkty wykonane "na zamówienie". 2.Warunkiem zwrotu wpłaconej należności jest odesłanie produktów na własny koszt kurierem, paczką pocztową w stanie nienaruszonym, nie wskazującym na użycie, w oryginalnym opakowaniu lub odpowiednio zabezpieczonych na czas dostawy. 3.Jeżeli podczas transportu towar ulegnie uszkodzeniu bądź zniszczeniu z powodu braku lub niewłaściwego jego zabezpieczenia z winy Kupującego, należność nie zostanie zwrócona. 4.Koszty przesyłki poniesione przez Kupującego podczas dostawy towaru w momencie zakupu, jak i ewentualnego odesłania towaru bez podania przyczyny, nie podlegają zwrotowi.

Myślę,że nie ma spraw nie do rozwiązania i zawsze można nimi pokierować tak,by dwie strony były zadowolone:)

Warunki zwrotów

1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie, w terminie 14 dni, na podstawie art. 27 Ustawy o Prawach Konsumenta. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem na adres Sprzedawcy. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się, dla umowy, w wykonaniu której przedsiębiorca wydaje rzecz, będąc zobowiązany do przeniesienia jej własności – od objęcia rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik. 2. Zakupiony towar należy zwrócić na adres Sprzedawcy. Bezpośredni koszt zwrotu produktu w wyniku odstąpienia ponosi Konsument. 3. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 5. Zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!