marbella - ślub

153 sprzedanych
Oryginalne kartki, zawieszki, bileciki, notesy, albumy, zakładki do książek, pudełeczka... wyjątkowe i niepowtarzalne, idealne na prezent. Dokładam wszelkich starań, aby to, co powstaje było wykonane precyzyjnie i estetycznie. Prace wykonuję z wysokiej jakości materiałów do scrapbookingu. Realizuję również indywidualne zamówienia klientów. Jeżeli poszukujesz czegoś wyjątkowego - napisz do mnie. Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty. Wysyłka zazwyczaj w pierwszy dzień roboczy od wpłaty jeśli jest to produkt dostępny od ręki.
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Małgorzata
2023-07-12

Bardzo długa i problematyczna wysyłka. Gdybym wielokrotnie się nie upominała prawdopodobnie nie otrzymałbym kartki. Nie polecam!

Karolina
2022-05-29

Przepiękna praca i idealna pamiątka 🙂

Monika
2021-08-31

Polecam!

JOANNA
2021-08-26

Piękna kartka i super zapakowana.w pełni spełniła moje oczekiwania 🙂

Ewelina
2021-07-08

Kartki to coś przepięknego. Arcydzieło. Na żywo wyglądały naprawdę prześlicznie. Dzieci komunijne jak i ich rodzice przeglądając życzenia powiedzieli, że to były najpiękniejsze kartki od gości. Szczerze polecam. Robią ogromne wrażenie. Są zdecydowanie wyjątkowe.

Teresa
2021-04-01

Przepiekna ksiega gosci na Komunie

Anna
2020-10-08

Piękna polecam wszystkim

Kacper
2020-09-25

Piękne wyroby, polecam sprzedawcę.

Ewa
2020-09-07

Bardzo ładna kartka. Nie było problemu by własne życzenia były umieszczone w kartce. Szybko wysyłka. Polecam tego sprzedawcę.

JOANNA
2020-08-27

najpiękniejsza kartka !!!

Żaneta
2020-08-12

Coś przepięknego !!!!! kartki są wykończone w najmniejszym calu materiały format treść życzeń -wszystko idealne !! Śliczne , urocze arcydzieło-polecam !!!!

Aleksandra
2020-06-27

Karta jest prześliczna, Dziękuję :) Pozdrawiam, Ola

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).

Oświadczenie mogą Państwo przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

marbella.mk@gmail.com

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w Regulaminie, oraz na stronie butiku w polu "Prawa konsumenta" Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo produkt, to proszę odesłać lub przekazać go do mnie na wskazany adres, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Warunki zwrotów

Brak mozliwości zwrotu produktów na zamówienie - z personalizacją.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!