Made By Brzozowska

9 sprzedanych
Zaplatam już kilka lat, Tworzę przede wszystkim biżuterię z nici. Kocham mikro makramę i rękodzieło.Nie jestem fabryką, tworzę unikaty. Nie lubię powielać swoich projektów. Kupujesz coś dla siebie, czy dla bliskiej osoby? Nieważne, ważne że daję ci gwarancję niepowtarzalności. Tworzę przede wszystkim dla kobiet. Mam nadzieję,że biżuteria doda Ci pewności siebie i podkreśli Twoje piękno. Zasługujesz na to!
Produkty

Kategorie

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Małgorzata
2024-02-19

Piękny wyrób, zgodny z opisem. Miła i szybka obsługa.

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Masz prawo:

1.Zwrócić produkt bez zbędnego tłumaczenia w ciągu 14 dni od zakupu, możesz wymienić produkt na inny jeśli chcesz. Produkt musi być zwrócony w nienaruszonym stanie i oryginalnym opakowaniu.

Koszt zwrotu pokrywa nabywca. Jeśli masz ochotę zwrócić produkt, napisz do mnie doszkatulkiwrzucone@gmail.com.

Biżuteria na indywidualne zamówienie nie podlega zwrotowi.

Warunki zwrotów

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy od umowy zawartej na odległość

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).

Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

  • pisemnie na adres: ul.Generała Zajączka 12/2 11-500 Giżycko
  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: doszkatulkiwrzucone@gmail.com

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w Regulaminie, oraz na stronie butiku w polu "Prawa konsumenta" Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo produkt, to proszę odesłać lub przekazać go do mnie na adres:ul.Generała Zajączka 12/2 11-500 Giżycko, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!