Macarena

174 sprzedanych
To miejsce, w którym każdy produkt jest jedynym na świecie. Każda praca jest oryginalna i niepowtarzalna, wykonana wg mojego autorskiego pomysłu. Moje prace to efekt zamiłowania do papieru oraz różnych mediów. Uwielbiam eksperymentować łącząc papier z farbami, pastami, żywicą. Prace są bogato zdobione, warstwowe i z ciekawymi strukturami. Najbardziej lubię połączenie vintage i shabby chic z industrialnymi detalami. Oczywiście wykonuję też prace w stylu clean & simple kiedy okoliczność tego wymaga. Znajdziesz u mnie bardzo szeroki wachlarz produktów: kartki na każdą okazję, albumy, notesy, przepiśniki, plannery, exploding boxy oraz artykuły dekoracyjne dla domu, w różnych stylach i koncepcjach. Każde zamówienie może zostać spersonalizowane tak aby jak najbardziej ucieszyło obdarowaną osobę. Zapraszam!
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Wiesława
2022-09-25

jak najbardziej polecam, karta wykonana z dbałością, bardzo fajny, zaskakujący prezent dla chłopaka. małżonka ,

Mikołaj
2022-09-04

Zarówno serwis artylerii, jak i firma wykonująca zlecenie godna polecenia Szybko i zgodnie z opisem, sam towar bardzo ładnie wykonany. 👍

Elzbieta
2022-05-28

Finezja,majstersztyk jednym słowem, koronkowa robota. Dziękuję

Bożena
2022-05-20

Przepiękny , starannie wykonany album od razu zwrócił moją uwagę Polecam wszystkim 🙂

Agata
2021-11-04

Przepiękna kartka! Polecam! :)

Monika
2021-10-01

Sprawnie, pięknie i konkretnie! Szczerze polecam!

Anetta
2021-09-27

przepiękne, niepowtarzalne, warto. obsługa bezbłędna

Anetta
2021-08-29

dopracowana i bardzo ładna

Fabi
2021-07-26

Piękna kartka. Profesjonalna i miła obsługa. Polecam.

MONIKA
2021-06-15

Piękna kartka, prezent udany🙂przesyłka dotarła szybko i bez problemu. Polecam

Anetta
2021-04-18

przepiękne kartki, wykonane z najwyższą starannością!

Jacek
2021-02-10

Staranne wykonanie - polecam. Dodatkowo załączono treść wiersza dla babci.

Wojciech
2020-05-20

Świetnie wykonana oryginalna kartka. Jednym słowem - Polecam :)

Anna
2020-02-07

Kartka piękna i wyjątkowa, idealnie pasowała do osoby obdarowanej. Zwróciła moją uwagę od razu, zarówno ze względu na kompozycję, jak i kolorystykę. Bez problemu autorka dokonała zmiany, by dostosować ją do okazji.

ANNA
2019-09-07

Kartka w 100 % spelnila moje oczekiwania.Polecam BARDZO!!!

Sylwia
2019-08-07

Piękna kartka, starannie wykonana.

Justyna
2019-06-20

Kartki są przepiękne. Dodatkowo zamówienie zostało zrealizowane ekspresowo. Polecam!

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

 

Prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną) na adres podany poniżej (sekcja Dane sprzedawcy) Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Konsumentowi zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Warunki zwrotów

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Brak mozliwości zwrotu produktów na zamówienie - z personalizacją.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!