Jagna

73 sprzedanych
Witam serdecznie Jagna, Jagienka – tak mi mówił dziadek i Ciebie też proszę – mów mi Jagna. Opowiem Ci moją „lnianą” historię. Mieszkam w małej miejscowości w Polsce o tradycjach włókienniczych. Przed II wojną światową mój dziadek pracował jako tkacz. Razem ze swoim przyjacielem wyplatał kilimy, dywany, chodniki, ściereczki. Wojna wszystko zniszczyła. Dziadek musiał zmienić zawód. Ale miłość do nici i tkanin pozostała i jest również we mnie. Gdy pierwszy raz wzięłam w ręce nici od razu je pokochałam. Prawdziwą pracę z nićmi lnianymi rozpoczęłam ponad 10 lat temu. Zaczęłam robić naszyjniki, bransoletki, broszki – wszystko z przędzy lnianej. Ta praca byłą i jest dla mnie jak terapia. Uczy cierpliwości, spokoju i szacunku do pracy i przede wszystkim dla przyrody. To również terapia sensoryczna. Zimny kamień, ciepły len, kłujące nitki, elastyczne materiały … i terapia kolorem. Kocham kolory. Pozwalają się uśmiechać i cieszyć z życia. Wszystko razem: len, minerały, szkiełka, drewno, muszle i kamienie, które przywożę z podróży, są w mojej biżuterii. Chcę by również Twoje oczy, Twoje ręce, Twoja natura, Twoje serce – poczuły bliskość tej natury, jej terapeutyczne aromaty. Pozwól mi zaopiekować się Twoją duszą. Pozwól sobie na odrobinę lnianej i kolorowej biżuterii. Zapraszam Cię do mojej galerii ! Jagna
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Izabela
2024-01-19

Chciałoby się zaśpiewać-"Czerwone korale,czerwone niczym wino...".Izabela

Anna
2023-09-26

Śliczny komplet i niespodzianka 😊 Bardzo dziękuję., a jeszcze bardziej polecam 👍

Anna
2023-08-11

Piękny

Grażyna
2023-05-29

Naszyjnik przepiękny, ;polecam też starszym paniom. Gaga

WIESŁAWA
2023-05-06

Super pomysł na stworzenie szalika-ozdoby z koralikami. Jestem fanką tego produktu. Kolor, wykonanie, obsługa oceniam 5/5/5

Bożena
2023-01-31

Gorąco polecam . Zgodnie z opisem

Monika
2022-07-11

Przepiękny komplet , który cudownie wpisał się w klimat słowiańskiego wesela. Idealnie pasował do lnianej sukienki. . Delikatny, a zarazem przyciągający oko. Otrzymałam wiele pozytywnych komentarzy, które należą się twórcy naszyjnika i bransoletki :-)

Renata
2022-05-14

Śliczne, oryginalne.

Katarzyna
2020-12-30

Przepiękna biżuteria, Mistrzostwo wykonania :) Super szybka wysyłka.

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Płatność i wysyłka

1. Do każdego zakupu wystawiamy paragon fiskalny. Na życzenie fakturę. Przy opcji faktury prosimy o podawanie numeru NIP działalności gospodarczej.

2. Na wpłatę za zakupiony wyrób czekamy do 7 dni roboczych. Po upływie tego terminu transakcja zostaje anulowana.

3. Zamówienia wysyłamy od 2 do 3 dni roboczych po otrzymaniu wpłaty na konto. Przesyłki nadajemy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt na terenie Polski wynosi 10 pln, zagranica Europa 20 pln + 2 pln za każdy następny zakupiony wyrób w jednej przesyłce. Przy wysyłkach poza Europę koszt naliczany jest indywidualnie, zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej.

REGULAMIN butiku

Właścicielem sklepu jest firma JagnaStudio Agnieszka Klemżyńska, Kołłątaja 20, 98-220 Zduńska Wola Firma wpisana jest do ewidencji działalności gospodarczej Nop 8291232646.

Zobowiązujemy się do zachowania w tajemnicy danych zgodnie z ustawą oraz przechowywania i przetwarzania danych jedynie w celu realizacji zamówień. Wszelkie nasze produkty są wykonywane tylko przez nas. Na zdjęciach naszego autorstwa wyroby przedstawiane są z bardzo bliska, zdjęcia są wykonywane w trybie makro, jest również opisywany: kolor, rozmiar, materiał.

1. Składając zamówienie w naszym butiku akceptujesz warunki umieszczone w ofercie a więc cenę, koszty przesyłki i czas realizacji zamówienia.

2. Na Twoją wpłatę czekamy 7 dni.

3. Do każdej sprzedaży wystawiamy dokument zakupu: paragon fiskalny lub fakturę VAT. 4. Nasze produkty dostarczymy Ci za pośrednictwem Poczty Polskiej.

5. Akceptujemy zwroty towaru bez podania przyczyny i wymiany produktów na całkowicie inny model - na decyzję masz 14 dni od dnia doręczenia przesyłki.

6. W każdej chwili możesz skontaktować się z nami poprzez serwis Artyferia.pl. Czas odpowiedzi na wiadomość to max 24h i 48-72h podczas dużych akcji promocyjnych i weekendów. Gwarantujemy, że nie pozostawimy żadnego pytania bez odpowiedzi.

7. Jesteśmy dostępni przez całą dobę z zachowaniem pory nocnej i urlopów. Każda nasza oferta jest opisana w rzetelny, zgodny z prawdą i stanem faktycznym sposób i według naszej najlepszej wiedzy.

Warunki zwrotów

Warunki zwrotów i anulacji

1. Zgodnie z nowymi zasadami zwrotów 11.2014 – polskim prawem - Konsument może zrezygnować z towaru kupionego w sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

2. Akceptujemy zwroty towaru bez podania przyczyny i wymiany produktów na inny model. Na podjęcie decyzji o zwrocie lub wymianie nasz 14 dni od dnia doręczenia przesyłki, nie musisz się zatem spieszyć.

3. Wszystkie zwroty towaru odbywają się na koszt Kupującego, natomiast koszt odesłania wymienianego towaru do Klienta podczas wymiany jest bezpłatny i pokrywany przeze mnie.

4. Warunkiem uznania zwrotu jest odesłanie nieuszkodzonego produktu w oryginalnym opakowaniu. Towar nie może nosić znamion użytkowania. Przed dokonaniem zwrotu prosimy o kontakt mailowy. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć otrzymany wraz z towarem paragon oraz pisemne oświadczenie o rezygnacji z zakupu. Proszę o nadanie przesyłki listem poleconym i zachowanie potwierdzenia nadania. Niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki nastąpi odesłanie płatności kupującemu. Zwrotowi nie podlegają koszty transportu/wysyłki towaru do klienta oraz koszty zwrotu towaru do nas.

5. Zwrotowi nie podlega towar wykonany na specjalne zamówienie klienta.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!