HOMEMADE_BY_N

174 sprzedanych
Tworzę małe dzieła sztuki, przyjazne dla środowiska naturalnego, 100% hand made
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Daniel
2023-12-07

Rewelacja, kontakt ze sprzedawcą bezproblemowy, otrzymałem piękne kolczyki, takie jakie miały być, jestem bardzo zadowolony z zakupu i mogę z czystym sumieniem polecić :)

Piotr
2023-06-01

Fajna rzecz, Żona posiadaczka 4 jamników, zachwycona$

Anna
2023-05-30

Piękne! :-)

Agnieszka
2023-03-05

Super

Tomasz
2022-12-22

Kolczyki pięknie wykonane, polecam.

Justyna
2022-10-17

Kolczyki świetnie wykonane. Wysyłka mogłaby być trochę szybsza :)

Magdalena
2022-09-28

Pięknie

Barbara
2022-08-20

Cudowne kolczyki 🐶🐕 dzieci były bardzo zadowolone!

Patryk
2022-07-26

Broszka naprawdę wysokiej jakości, obdarowany był nią zachwycony :)

Damian
2022-06-07

Bardzo dobra jakość :)

Marta
2021-12-15

prześliczne <3 pięknie i starannie zapakowane, idealne na prezent, bardzo polecam i dziękuje

Weronika
2021-06-09

Kolczyki dokladnie takie jak na zdjęciu - piękne, wykonane estetycznie, z dbałością o detale. Do tego zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Polecam!

Anna
2021-04-16

bardzo starannie wykonane broszki, śliczne i na dodatek pięknie zapakowana przesyłka (ekologicznie). Polecam!

Damian
2020-11-10

Kolczyki są śliczne! Polecam!

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną) na adres podany poniżej (sekcja Dane sprzedawcy) Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Do pobrania: Wzór formularza odstąpienia od umowy Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Konsumentowi zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Warunki zwrotów

Skutki odstąpienia od umowy W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!