giluplu

132 sprzedanych
Giluplu inspirując się zabawą, kreatywnością, bezpieczeństwem i beztroską dzieci, tworzy niepowtarzalne produkty dla najmłodszych. Podstawą jest wyprawka malucha. Dbamy o jego dobry sen - szyjemy kokony niemowlęce, pościele do łóżeczka oraz wózka. Ochraniacze do łóżeczek również mamy w swojej ofercie. Wiemy jak ważne są spacery na świeżym powietrzu dlatego oferujemy komplety do wózków, wkładki idealne na lato oraz śpiworki, które perfekcyjnie sprawdzą się w zimę. Gdy Twoje dziecko już podrośnie - zadbamy o jego rozrywkę! Szyjemy przepiękne namioty Tipi, które stanowią świetną kryjówkę dla dziecka pobudzając jego wyobraźnię. Suche baseny na piłeczki dadzą wytchnienie rodzicom podczas niezapomnianych zabaw w zanurzanie się w kulkach.
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Magdalena
2023-11-22

Jesteśmy zachwyceni! Super wykonanie, jest bardzo ciepły i zapowiada się, że będzie długo używany :)

Beata
2023-11-06

Zestaw idealny, motyw przepiękny, gorąco polecam

Kamila
2023-09-21

Świetny kontakt ze sprzedającym. Pościel super wykonana, idealna na przedszkolne warunki. Polecam

Anna
2023-03-10

Po opisie na stronie i zamieszczonych zdjeciach zrozumiałam, że chusteczki są z różnego materiału. Liczyłam na różnorodność faktury, tak jak w opisie: zwiewnej, lejącej, prześwitującej, lekkiej. Otrzymałam chusteczki z jednego materiału, niestety nie było tzw. lejących, na których mi bardzo zależało. Ze zdjęć umieszczonuch na stronie oraz opisu "Przedmiotem aukcji jest mix kolorów: czerwony, biały, pomarańczowy, blady róż, żółty, granatowy, zielony, miętowy, fuksjowy", wynikaloby, ze jest 9 roznych kolorow. Niestety w zamówieniu kolory się dublowały. Cena do jakości wykonania jest bardzo wysoka. Część chusteczki ma już poprute brzegi. Proszę rozważyć czy warto.

Agnieszka
2022-12-16

Jakość i wykonanie na najwyższym poziomie, szybka wysyłka! Gorąco polecam

Karolina
2022-12-15

Pięknie wykonane! 10/10

Lucyna
2022-11-24

Super ochraniacze polecam

Dominika
2022-09-14

Przepiękna pościel, świetnie wykonana, jak najbardziej warta swojej ceny, a najważniejsze że córeczka zachwycona

Magdalena
2021-09-07

Super, śliczna pościel :) Polecam gorąco

Agnieszka
2021-01-17

Zamówienie wykonane z ogromną starannością, zapakowane zero waste :) Polecam serdecznie

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

§1 Postanowienia ogólne

1.1 Sklep internetowy [dalej "Sklep"] prowadzi sprzedaż detaliczną przez Właściciela Sklepu za pośrednictwem internetu, na podstawie niniejszego Regulaminu [dalej "Regulamin"].

1.2 Właściciel Sklepu jest: Marlena i Bartosz Mielech, ul. Kraszewskiego 2/5, 15-025 Białystok, tel. 695766309, 785646692, adres email: giluplu.handmade@gmail.com

1.3 Ilekroć w dokumencie pojawia się pojęcie Konsument – oznacza ono osobę fizyczną dokonującą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

1.4 Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży zawieranej z klientem.

1.5 Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży jest akceptacja Regulaminu przez klienta w toku składania zamówienia poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w formularzu.

1.6 Ceny podane w Sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

1.7 Towary dostępne w Sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych.

§2 Zamówienia

2.1Zamówienia można składać w następujący sposób: - poprzez zakup na stronie internetowej Sklepu, - emailem na adres dostępny na stronie internetowej Sklepu, - telefonicznie na numery przeznaczone do składania zamówień, dostępne na stronie internetowej Sklepu.

2.2 Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie przez klienta danych pozwalających na weryfikację klienta i odbiorcy towaru. Sklep potwierdza przyjęcie zamówienia emailem lub telefonicznie.

2.3.Dla stron wiążące są informacje zawarte na stronie internetowej Sklepu przy kupowanym towarze w momencie złożenia zamówienia, w szczególności: cena, charakterystyka towaru, jego cechy, elementy wchodzące w skład zestawu, termin i sposób dostawy.

2.4 Informacje znajdujące się na stronie internetowej Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie składa ofertę zakupu określonego towaru. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi z chwilą potwierdzenia przez Sprzedawcę przyjęcia Zamówienia do realizacji.

§3 Płatności

3.1 Klient ma do wyboru formy płatności określone w zakładce Formy płatności.

3.2 Ceny przesyłek określone są w cenniku dostawy.

3.3 Warunkiem wydania towaru jest zapłata za towar i przesyłkę.

§4 Wysyłka towaru

4.1 Zamówiony towar Sklep wysyła za pośrednictwem firm wysyłkowych (np. Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej) lub udostępnia do odbioru przez klienta w siedzibie firmy.

4.2 W przypadku płatności w inny sposób niż za pobraniem, termin wysyłki wydłuża się o okres pomiędzy złożeniem zamówienia, a datą zaksięgowania należności na rachunku bankowym Sklepu.

§7 Ochrona prywatności

7.1 Składając Zamówienie Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie Sklepu. Dane osobowe Klientów, pozyskane w ramach funkcjonowania Sklepu, są przechowywane i przetwarzane dla potrzeb realizacji zamówień. Dane te są przetwarzane wyłącznie przez osoby do tego upoważnione. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie danych osobowych nie należących do niego lub nieprawdziwych.

7.2 Dane osobowe są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883) w sposób uniemożliwiający dostęp osób trzecich. Zgodnie z tą ustawą mają Państwo prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z naszej bazy danych.

§8 Własność intelektualna 1. Zabrania się wykorzystywania jakichkolwiek materiałów publikowanych na stronie internetowej Sklepu (w tym zdjęć i opisów towarów) bez pisemnej zgody Sklepu.

§9 Postanowienia końcowe

9.1. Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy Sprzedawcą a Klientem, który jest konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, zostaje poddane sądom właściwym zgodnie z postanowieniami właściwych przepisów Kodeksu postępowania cywilnego.

9.2. Rozstrzyganie ewentualnych sporów powstałych pomiędzy Sprzedawcą a Klientem, który nie jest konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego Kodeksu Cywilnego, zostaje poddane sądowi właściwemu ze względu na siedzibę Sprzedawcy.

9.3. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.

9.4. Niniejszy regulamin obowiązuje od dnia 24 lutego 2017 roku.

Warunki zwrotów

§5 Reklamacje

5.1 W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien odesłać do Sklepu, na koszt Sklepu, reklamowany towar wraz z opisem niezgodności.

5.2 Sklep ustosunkowuje się do reklamacji klienta w terminie 14 dni od momentu otrzymania reklamacji.

5.3 Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sklep.

5.4 Sprzedawca zastrzega, że różnice dotyczące zdjęć Towarów, a wynikające z indywidualnych ustawień komputera danego klienta (kolor, proporcje itd.) nie mogą być podstawą do reklamacji towaru. Jednocześnie wzór na docelowym produkcie może być przesunięty względem proponowanego na zdjęciu. Jest to spowodowane tym, że każdy produkt szyty jest na bieżąco, na zamówienie. Każdy produkt jest szyty ręcznie, niepowtarzalny.

§6 Prawo odstąpienia od umowy

6.1 Klient będący Konsumentem może odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie woli (poprzez wysłanie tradycyjnego listu lub maila) w terminie 14 (czternaście) dni od dnia dostawy, wtedy i tylko wtedy gdy produkt nie jest szyty na zamówienie, modyfikowany czy personalizowany.

6.2 W razie skutecznego odstąpienia od umowy sprzedaży, umowa jest uważana za niezawartą. klient zobowiązany jest do zwrotu zakupionego towaru, niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 (czternaście) dni.

6.3 Kupujący może skorzystać z załączonego wzoru odstąpienia od umowy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna-sprzedaży: — Niniejszym odstępuję od zawartej przeze mnie umowy kupna-sprzedaży następującego towaru:………………………………………………………………………………………………... — Towar zamówiłem dnia ………. / otrzymałem dnia ………….. — Imię i Nazwisko konsumenta — Adres konsumenta — Podpis konsumenta (tylko przy wersji papierowej) — Data

6.4 Zwracany produkt zostanie przyjęty przez Sprzedawcę jedynie wówczas, gdy zostanie odesłany w stanie nienaruszonym oraz w oryginalnym opakowaniu nie zawierającym żadnych uszkodzeń. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania.

6.5 Koszty przesyłki zwracanego towaru ponosi klient.

6.6 Sprzedawca dokona zwrotu ceny towaru w terminie 14 dni od przyjęcia zwracanego Produktu.

6.7 Zwrotowi nie podlegają produkty wykonane na indywidualne zamówienie kupującego, oraz takie, które zostały na jego życzenie zmodyfikowane.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!