Galeria Rujner

358 sprzedanych
Pracownia rękodzieła artystycznego zaprasza do swojej galerii. Znajdziecie tutaj dekoracyjne domki, obrazki z domkami, wieszaki, ramki i wiele innych. Prace mają unikatowy klimat, kochamy naturę, jesteśmy zakochani w kolorach i chcemy żeby to było widać w naszej pracy. Podstawą do budowy domków jest drewno nowe i stare – często noszące „ślady” wcześniejszego użytkowania, ślady po gwoździach, pęknięcia itp – to niesamowity materiał dla wyobraźni. Bardzo plastyczny, wdzięczny i w końcowym efekcie oddający całe swoje piękno wcześniej niezauważalne. Drewno - nawet to suszone kilka lat - cały czas "pracuje"... po jakimś czasie np. może się pojawić jakieś dodatkowe pęknięcie... ale to tylko podkreśli autentyczność pracy i doda jej charakteru. Drewno jest najpierw czyszczone i szlifowane. Jednak ta obróbka jest bardzo delikatna, tak aby zachować strukturę drewna, jej naturalną zgrzebność... czy chropowatość. Wykorzystujemy również naturalne drewno - mam na myśli sęki, fragmenty gałęzi itp. Całość jest malowana głównie farbami akrylowymi i zabezpieczona lakierem matowym akrylowym (bardzo lekki połysk). Wszystkie materiały malarskie są produktami do prac plastycznych/artystycznych. W ofercie sklepu znajdziecie także obrazy malowane na płótnie lub na drewnie, małe lustra, a już wkrótce pojawią się ramy do obrazów. Jeśli szukasz niepowtarzalnego prezentu, oryginalnej dekoracji, przedmiotów użytkowych w artystycznym klimacie - ZAPRASZAM do mojej Pracowni.
Produkty

Kategorie

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Katarzyna
2024-05-08

Piękny!

Anna
2024-02-26

Jestem zachwycona szybkością i elastycznością oraz tym jak prosto i przyjemnie można było dokonać zmian. Świetna komunikacja. Już nie wspomnę o wykonaniu - GORĄCO POLECAM

Ewa
2023-11-29

Przepięknie wykonane rzeczy. Gorąco polecam

Anna
2023-11-26

Wieszak piękny, szybka realizacja zamówienia. Polecam.

HANNA
2023-11-14

Jest piękny

Henryk
2023-11-08

moje produkty zakupione zgodne z oczekiwaniami.

Anna
2023-08-28

Dziękuję za wymarzony wieszak. Solidne wykonanie i oryginalny pomysł. Polecam🙂

Marcin
2023-07-20

Przepiękne polecam wszystkim ! Az żałuję że niemam w swoim życiu więcej kluczy bo bym zamawiał ich ile tylko bym mógł :D szybka realizacja świetny kontakt 11/10 :)) polecam gorąco!

Magdalena
2023-06-15

Półki są rewelacyjne, cudowne ❤️

Piotr
2023-02-28

Drzewka w paczce były odklejone oraz jeden domek ale finalny efekt po ponownym przyklejeniu świetny

Dorota
2023-01-08

Jest cudowny, piękny, bardzo przykuwa uwagę i cieszy oko :) Dziękuję!

Ania
2022-12-17

Domki pięknie się prezentują. Jestem bardzo zadowolona.

Sylwia
2022-12-16

Pięknie wykonany domek. Śliczny.

Agnieszka
2022-09-29

Piękna rzecz - polecam

Renata
2022-08-07

Piękne domki

Karolina
2022-07-10

Zamówienie wykonane z ogromną precyzją i zaangażowaniem. Każdy detal misternie wykończony, a wszystkie moje prośby uwzględnione i dokładnie przemyślane. Wymiana wiadomości w rozmowie e-mail’owej wyjątkowo serdeczna, a artyzm na najwyższym poziomie. Bardzo dziękuję za mój maleńki mebelek i jestem pewna, że wrócę po następne ☺️ Pozdrawiam ciepło i polecam Wszystkim zainteresowanym 💚

Izabela
2022-06-25

Chcę bardzo podziekowac za naprawdę oryginalny, precyzyjnie wykonany wieszak . Jest piękną ozdobą mojego korytarza, aż żal na nim wieszać ubrania😄 Zakup uważam za bardzo udany a wieszak z domkami jest uroczy🥰🥰🥰🥰

Łukasz
2022-05-25

Rewelacja. Polecam wszystkim

Natalia
2022-02-09

Domki są przecudowne...

Paulina
2021-09-08

Piękny wieszak, piękne wykonanie.

Ewa
2021-05-28

Wieszak bardzo starannie i pięknie wykonany. Jeden z domków niestety wyłamał się podczas transportu, ale mąż go dokleił i nie widać uszkodzenia.. Polecam sprzedawcę!

Anna
2021-04-28

Ramka jest piękna, solidnie wykonana, dziękuję i na pewno jeszcze zrobię zakupy u Państwa ;) Pozdrawiam :)

Agnieszka
2021-04-15

Gorąco polecam, współpraca bez zarzutu, a zakup bardzo udany

Agnieszka
2021-03-18

wieszak - domek jest przepiękny!!!!

Robert
2021-03-16

Przedmiot był Na zamówienie, wykonany w czasie , super wykonanie polecam

Wojciech
2021-01-14

Szybka wysyłka i bardzo ładny produkt!

Bartłomiej
2021-01-09

Super funkcjonalny dodatek do przedpokoju :)

Izabela
2021-01-09

Piekna rzecz.

Małgorzata
2021-01-07

Urocze domki, piękna ozdoba.

Magdalena
2020-12-11

Domki sa przepiękne, serdecznie polecam :)

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Reklamacja produktu: 

dotyczy Umów Sprzedaży zawartych od 25 grudnia 2014 roku.

Podstawa prawna: ustawa kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.) oraz inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa

Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład :

 • pisemnie na adres: 86-050 Solec Kujawski, ul. Dożynkowa 5
 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: aniarujner@o2.pl


Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji poniższych informacji - ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę:

 1. informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia niezgodności/wady;
 2. żądanie sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz
 3. danych kontaktowych składającego reklamację.


Wymogi podane powyżej mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.
Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt Sprzedawcy dostarczyć Produkt wadliwy na adres: 86-050 Solec Kujawski, ul. Dożynkowa 5

Jeśli opakowanie jest uszkodzone, proszę o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera -  proszę zrobić zdjęcie i sprawdzić czy praca nie jest uszkodzona. To podstawowy warunek przyjęcia reklamacji i zwrotu pieniędzy lub wymiany na inną pracę.

Różnice wynikające z ustawień monitora lub komputera Klienta (proporcje, kolor itp.) nie mogą być podstawą do reklamacji. 

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza w przypadku żądania naprawy, wymiany lub obniżenia ceny, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.

Prawo od odstąpienia od umowy

Prawa i obowiązki Kupującego będącego konsumentem względem Sprzedawcy dotyczące skorzystania z prawa odstąpienia od Umowy Sprzedaży są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Ustawie o Prawach Konsumenta.

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).
Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

 • pisemnie na adres: 86-050 Solec Kujawski, ul. Dożynkowa 5;
 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: aniarujner@o2.pl

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz podany jest poniżej.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Wzór formularza odstąpienia od umowy
(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

– Adresat:
.................................................................................................................

[w tym miejscu należy wpisać nazwę przedsiębiorcy, pełny adres pocztowy oraz, o ile jest dostępny adres e-mail]

– Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)

– Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)

– Imię i nazwisko konsumenta(-ów)

– Adres konsumenta(-ów)

– Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

– Data

(*) Niepotrzebne skreślić.

 

Zwrot wzajemnych świadczeń

Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym).


Jeżeli Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze Produkt od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania Produktu z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze Produkt. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Produktu przed jego upływem.

 

Wyjątki od prawa odstąpienia od umowy: 


Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów

 1. o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy
 2. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb
 3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia
 4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
 5. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami
 6. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
 7. o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę
 8. zawartej w drodze aukcji publicznej
 9. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez Sprzedawcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

 

Pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur


Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez Klienta będącego konsumentem z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów pod adresem: https://uokik.gov.pl/pozasadowe_rozwiazywanie_sporow_konsumenckich.php.

Przy Prezesie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów działa także punkt kontaktowy (telefon: 22 55 60 333, email: kontakt.adr@uokik.gov.pl lub adres pisemny: Pl. Powstańców Warszawy 1, 00-030 Warszawa.), którego zadaniem jest między innymi udzielanie pomocy konsumentom w sprawach dotyczących pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich.

Konsument posiada następujące przykładowe możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń:

 1. wniosek o rozstrzygnięcie sporu do stałego polubownego sądu konsumenckiego (więcej informacji na stronie: http://www.spsk.wiih.org.pl/);
 2. wniosek w sprawie pozasądowego rozwiązania sporu do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej (więcej informacji na stronie inspektora właściwego ze względu na miejsce wykonywania działalności gospodarczej przez Sprzedawcę); oraz
 3. pomoc powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona konsumentów (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich).

Porady udzielane są między innymi mailowo pod adresem porady@dlakonsumentow.pl oraz pod numerem infolinii konsumenckiej 801 440 220 (infolinia czynna w Dni Robocze, w godzinach 8:00 - 18:00, opłata za połączenie wg taryfy operatora).


Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług (więcej informacji na stronie samej platformy lub pod adresem internetowym Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów: https://uokik.gov.pl/spory_konsumenckie_faq_platforma_odr.php).

Warunki zwrotów

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy od umowy zawartej na odległość

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).

Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

 • pisemnie na adres: 86-050 Solec Kujawski, ul. Dożynkowa 5;
 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: aniarujner@o2.pl

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w Regulaminie, oraz na stronie butiku w polu "Prawa konsumenta" Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

-Warunkiem zwrotu pieniędzy jest przesłanie na adres galerii kompletnego, nieuszkodzonego towaru,bez śladów użytkowania i odpowiednio zapakowanego - tak aby przesyłka nie została zniszczona. Nie przyjmujemy zwrotów, które zostały przesłane za pobraniem. Po otrzymaniu towaru zwracam pieniądze za zakupioną pracę na konto kupującego. Koszty przesyłki pokrywa kupujący.

Wyjątki: - Zwrotowi nie podlegają prace wykonane na indywidualne zamówienie kupującego, a także te które zostały zmienione/modyfikowane (zmieniony kolor, dołożenie lub zredukowanie wskazanych elementów).

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!