Galeria Deko

112 sprzedanych
Galeria niezwykłej srebrnej biżuterii tworzonej z pasją. Autorskie projekty, niepowtarzalne wzory, staranność wykonania, wysoka jakość i dobry kontakt. Srebrna i miedziana biżuteria z wysokiej jakości minerałami i kryształami Swarovski wykonywana jest w pojedynczych egzemplarzach lub krótkich seriach, również na specjalne zamówienie. Zawsze ozdobnie zapakowana – idealna na prezent. Zapraszam do częstego oglądania, do zakupów i kontaktu ze mną. Dorota Kuś, GaleriaDeko.
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Agnieszka
2023-01-30

Wisiorek bardzo ładny. Wszystko zgodne z opisem.

Agnieszka
2023-01-17

Cudowne i przepięknie spakowane 🤗☺️

Agnieszka
2022-04-14

Bardzo ładnie wykonana biżuteria. Z detalami. Dziękuję i polecam. 🙂

Anna
2022-01-09

Błyskawiczna przesylka. Piękne kolczyki.

Agnieszka
2021-07-19

Dziękuję za bardzo szybką realizację mojego zamówienia

Dominika
2021-05-29

Śliczne zakładki ;)

Katarzyna
2020-10-19

Zakładki piękne. Bardzo szybka wysyłka. Polecam

Joanna
2020-06-08

Podobała mi się bezproblemowa transakcja. Towar był bardzo ładnie zapakowany. Miło było otrzymać podziękowanie od sprzedającego. Mogę spokojnie polecić sprzedawcę, który tak zadbał o kupującego.

Małgorzata
2019-09-18

Zamówienie zostało zrealizowane szybko. Bransoletka jeszcze ładniejsza niż na zdjęciu. Do tego przepięknie zapakowana.

Katarzyna
2019-03-29

Super szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolona z produktów - na żywo są jeszcze bardziej piękniejsze niż na zdjęciach. A do tego przemiły i szybki kontakt ze sprzedającą :) Polecam gorąco!!!

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną) na adres podany poniżej (sekcja Dane sprzedawcy) Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Do pobrania: Wzór formularza odstąpienia od umowy Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. Konsumentowi zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Warunki zwrotów

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!