Fi.Kartki

39 sprzedanych
Ręcznie wykonane kartki okolicznościowe, exploding boxy, zaproszenia, oraz wiele innych papierowych cudów!
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Natalia
2023-07-13

Śliczny box i staranne wykonany. Szybka wysyłka oraz bardzo sprawny kontakt ze sprzedającym ☺️

Jowita
2023-04-28

Zaproszenia są PRZEPIĘKNE! Zdjęcia (mimo że dobrej jakości) tego nie oddają. Szybka wysyłka, mimo wykonywania ich ręcznie. Szczerze polecam!

Rabaty

Dla zakupów powyżej 150zł

Rabat 5 %

Dla zakupów powyżej 250zł

Rabat 7 %

Dla zakupów powyżej 200zł

Rabat 6 %

Prawa konsumenta

Reklamacja produktu: 

dotyczy Umów Sprzedaży zawartych od 31 marca 2022 roku.

Podstawa prawna: ustawa kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.) oraz inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa

 

Reklamacja może zostać złożona przez Klienta w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Cholewa.paulina@wp.pl lub  fi.kartki@wp.pl

 

Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji poniższych informacji - ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę:

  • informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia niezgodności/wady;
  • żądanie sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz danych kontaktowych składającego reklamację.

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia.

 

Prawo od odstąpienia od umowy

Prawa i obowiązki Kupującego będącego konsumentem względem Sprzedawcy dotyczące skorzystania z prawa odstąpienia od Umowy Sprzedaży są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Ustawie o Prawach Konsumenta.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy. Oświadczenie powinni Państwo przesłać w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Cholewa.paulina@wp.pl lub fi.kartki@wp.pl

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta.

 

Zgodnie z pkt 3 art 38 Ustawy o Prawach Konsumenta odstąpieniu od umowy oraz zwrotowi NIE podlegają produkty wykonane na specjalne zamówienie oraz personalizowane.

 

Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez Klienta będącego konsumentem z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów pod adresem: https://uokik.gov.pl/pozasadowe_rozwiazywanie_sporow_konsumenckich.php.

Warunki zwrotów

Zgodnie z pkt 3 art 38 Ustawy o Prawach Konsumenta odstąpieniu od umowy oraz zwrotowi NIE podlegają produkty wykonane na specjalne zamówienie oraz personalizowane.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!