ELS rękodzieło - na okazje

33 sprzedanych
Witam w mojej małej pracowni :) Mam na imię Ewa. Rękodzieło, a właściwie potrzeba tworzenia to całe moje życie. Obecnie wykonuję na szydełku maskotki, przytulanki, breloczki, ozdoby świąteczne. Dbam o to, by moje prace były oryginalne, dopracowane w każdym szczególe i starannie wykonane. Zapraszam do mojego szydełkowego świata :)
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Anna
2024-02-07

Starannie wykonana maskotka. Odbiorca prezentu zadowolony.

Barbara
2023-09-05

Śliczna koteczka i bardzo starannie wykonana :)

Inna
2023-03-01

Króliczek jest cudowny! Jestem bardzo zadowolona zakupem! Polecam z calego serca!

Jagoda
2022-11-30

Przepięknie wykonany i zapakowany króliczek! 5/5!

Katarzyna
2022-11-22

Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Maskotka piękna, wykonana starannie, Polecam! :)

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta, klient ma prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość, w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny i bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów (z wyjątkiem kosztów odesłania zwracanego produktu do sprzedawcy).Klient ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres els.rekodzielo@gmail.com. Prawo do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym klient wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez konsumenta weszła w posiadanie rzeczy. Klient, w przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy zawartej na odległość, ma obowiązek zwrócenia niezwłocznie zakupionej rzeczy sprzedającemu, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Towar musi zostać zwrócony w stanie nienaruszonym, w oryginalnym opakowaniu, nie może posiadać śladów użytkowania. Zwracany towar powinien być odpowiednio zabezpieczony przed jego uszkodzeniem na czas wysyłki. Sprzedający po otrzymaniu zwracanego produktu, będącego przedmiotem odstąpienia od umowy, ma 14 dni na zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów przesyłki) na wskazany przez kupującego numer konta. Klientowi zgodnie z art. 38 Prawa konsumenckiego, nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wykonana na zamówienie, według specyfikacji klienta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Warunki zwrotów

Termin realizacji zamówienia liczony jest od momentu wpływu należności za zakup na konto sprzedającego oraz podania wszystkich niezbędnych informacji. W trakcie odbioru przesyłki klient ma obowiązek w obecności kuriera sprawdzić stan i zawartość przesyłki. W przypadku jej uszkodzenia należy spisać protokół, który stanowi podstawę reklamacji. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta, klient ma prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość, w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny i bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów (z wyjątkiem kosztów odesłania zwracanego produktu do sprzedawcy). Klient ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres els.rekodzielo@gmail.com. Prawo do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym klient wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez konsumenta weszła w posiadanie rzeczy. Klient, w przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy zawartej na odległość, ma obowiązek zwrócenia niezwłocznie zakupionej rzeczy sprzedającemu, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Towar musi zostać zwrócony w stanie nienaruszonym, w oryginalnym opakowaniu, nie może posiadać śladów użytkowania. Zwracany towar powinien być odpowiednio zabezpieczony przed jego uszkodzeniem na czas wysyłki. Sprzedający po otrzymaniu zwracanego produktu, będącego przedmiotem odstąpienia od umowy, ma 14 dni na zwrot pieniędzy (z wyłączeniem kosztów przesyłki) na wskazany przez kupującego numer konta. Klientowi zgodnie z art. 38 Prawa konsumenckiego, nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wykonana na zamówienie, według specyfikacji klienta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!