Ekoart

34 sprzedanych
Wolny czas wypełnia moja pierwsza pasja - rękodzieło. Pozostały czas, a zostaje go niewiele wypełnia moja druga pasja ogród i dom. Bardzo lubię spędzać czas z moimi ukochanymi wnuczkami, szyję (amator), maluję, aranżuję mieszkania, uprawiam sport, tańczę zumbę, jeżdżę na rowerze, pływam. Z ogromną pasją projektuję i tworzę biżuterię z "duszą". Wykorzystuję ponadczasowe materiały jak naturalna skóra, drewno, polski len, minerały, naturalne perły, szkło, ceramika, metal. Moje prace charakteryzuje wyjątkowa dokładność i dbałość o każdy detal, a pracochłonność wykonania zapewnia wyjątkowość i oryginalność na rynku. Każdy naszyjnik czy bransoletkę wykonuję tylko w jednym egzemplarzu. Projektuję rzeczy klasyczne, ponadczasowe, jak również dla kobiet, które lubią wyróżniać się w tłumie. Moje zdolności plastyczne i moje prace doceniły butiki w Niemczech i Azerbejdżanie. Serdecznie zapraszam do obejrzenia moich prac.
Produkty Oceny i komentarze

Ten butik jeszcze nie został oceniony.

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Koszty wysyłki

Na terenie Polski koszty ponosi kupujący i dla przesyłek pocztowych wynosi 12 PLN bez względu na ilość sztuk w opakowaniu.

Przesyłka zagranicznych poza UE - koszty te są uzależnione od wagi wysyłanych przedmiotów i ustalane są indywidualnie dla każdego zamówienia, - w przypadku pocztowych przesyłek zagranicznych do krajów UE koszty ponosi Kupujący i wynoszą 20 PLN plus 2 PLN za każdy kolejny produkt w paczce.

Reklamacje

Miejsce i sposób złożenia reklamacji: drogą elektroniczną: ekoarts21@gmail.com

Kupujący, który nabył towar i stwierdził, iż produkt ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) ma prawo żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z treścią umowy, nieodpłatnej naprawy bądź wymiany na nowy, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów.

Warunki zwrotów

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy od umowy zawartej na odległość

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).

Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: ekoarts21@gmail.com

 

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!