DlaPsiarzy

2 sprzedanych
Sklep Dla Psiarzy powstał z połączenia pasji do projektowania i miłości do zwierząt. Każdy zakup wspiera w 100% działanie największej bazy miejsc przyjaznych psom w Polsce. Spraw prezent sobie lub komuś bliskiemu kupując coś niepowtarzalnego i stań się częścią znanego wśród psiarzy projektu Pies na urlopie ❤
Produkty

Kategorie

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze

Ten butik jeszcze nie został oceniony.

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Sklep DlaPsiarzy jest zobowiązany do dostarczenia rzeczy wolnej od wad. W przypadku wystąpienia wady zakupionego w sklepie DlaPsiarzy towaru Konsument ma prawo do reklamacji w oparciu o rękojmię uregulowaną przepisami kodeksu cywilnego.

Reklamacje:

Reklamację należy zgłosić pisemnie lub drogą elektroniczną na adres: kontakt@dlapsiarzy.pl. Reklamacja uwzględniana jest na podstawie dokumentu zakupu wraz z uzasadnieniem. Ze względu na specyfikację produktu, każda z nich rozpatrywana jest indywidualnie.

Zaleca się, aby w reklamacji zawrzeć m.in. zwięzły opis wady, datę jej wystąpienia, dane Konsumenta składającego reklamację oraz żądanie Konsumenta w związku z wadą towaru. Sklep ustosunkuje się do żądania reklamacyjnego Konsumenta w terminie 14 dni, a jeśli nie zrobi tego w tym terminie uważa się, że żądanie Konsumenta uznał za uzasadnione.

Towary odsyłane w ramach procedury reklamacyjnej należy wysyłać, zabezpieczone na adres sklepu DlaPsiarzy: ul.Skrajna 5, 05-080 Hornówek.

W przypadku nieodebrania przez Konsumenta przesyłki, w określonym przez dostawcę przesyłki terminie, zostanie ona zwrócona do sklepu DlaPsiarzy. Ponowna wysyłka, zwróconego do sklepu DlaPsiarzy towaru, zostanie dokonana w terminie 2 dni roboczych po uiszczeniu przez Konsumenta, kwoty stanowiącej sumę opłaty za zwrot do sklepu DlaPsiarzy oraz ponownej przesyłki do Konsumenta. Konsument uiszcza opłatę określoną przez sklep na konto bankowe wskazane przez Sklep DlaPsiarzy.

Wszystkie wycieraczki są malowane ręcznie pod zamówienie klienta. Widoczne projekty są propozycją wzorów.

Warunki zwrotów

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb:

Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta: Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów: 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Wszystkie wycieraczki są malowane ręcznie pod zamówienie klienta. Widoczne projekty są propozycją wzorów.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!