Dekoracje Monstery

12 sprzedanych
Dekoracje Monstery powstały z pasji do pięknych naturalnych przedmiotów, wyplatania makram i urządzania wnętrz. Najpierw zaczęłam sama tworzyć makramowe kwietniki, a później zachwyciły mnie inne naturalne dekoracje do wnętrz, głównie z surowców naturalnych takich jak wiklina, len czy drewno. Takie zestawienie produktów jest dla mnie o tyle ważne, że biorąc pod uwagę fakt iż zawodu jestem specjalistą ds. Ochrony Środowiska wszystko co naturalne, przyjazne środowisku jest mi bardzo bliskie. Aby połączyć pasje wyplatania z fascynacją do pięknych dekoracji powstał sklep Dekoracje Monstery. Założeniem przy wyborze asortymentu było to, aby sklep był spójny, towar starannie wyselekcjonowany i stanowił uzupełnienie do moich kwietników, a Wam dał piękną, naturalną przestrzeń .
Produkty

Kategorie

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Agata
2023-09-22

Kwietnik przecudny. Zamówiłam na trzy doniczki.

Karolina
2023-04-12

Przepięknie wykonana makrama z miejscem na trzy doniczki :) Idealny dodatek do gabinetu w stylu industrialnym i nie tylko :) Polecam gorąco! :)

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

 

Warunki zwrotów

Zwrotowi nie podlegają przedmioty wykonane na indywidualne zamówienie. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań proszę skontaktować się ze mną drogą mailową: anett.55@vp.pl

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!