Dariakre pracownia

11 sprzedanych
Witaj! Szukasz prezentu dla bliskiej osoby? Dobrze trafiłeś/aś! Wykonuję kartki okolicznościowe na różne okazje, exploding boxy a także szydełkowe dekoracje, stworzone z naturalnych materiałów. Każda praca stworzona jest ze starannością i dbałością o szczegóły. Zapraszam do zapoznania się z dostępnymi produktami.
Produkty

Kategorie

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Tomasz
2024-02-19

Wszystko w najlepszym porządku, produkt bardzo ładny, polecam!

Agnieszka
2023-12-28

szybka dostawa , towar zgodny z oczekiwaniem

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

W przypadku kartek okolicznościowych możliwe jest dodanie życzeń podesłanych przez klienta. W niektórych przypadkach możliwe jest również dodanie napisu na pierwszą stronę. Nie jest to jednak gwarantowane w każdym przypadku. Niektóre kartki są już gotowe, nie można wprowadzić zmian w ich wyglądzie. Zazwyczaj nie powstają dwie identyczne kartki, każda z nich jest inna i wyjątkowa. Istnieje możliwość zamówienia produktu na inną okazję, według preferencji klienta dotyczących kolorystyki i motywu, który ma znaleźć się na pracy. 

Warunki zwrotów

Towar można zwrócić jeżeli nie spelnił on Państwa oczekiwań. Można zrobić to w terminie 14 dni od otrzymania produktu, zwrot na koszt kupującego. Kupujący powinien zabezpieczyć odsyłany towar przed uszkodzeniem można zwrócić towar pod warunkiem, że nie był on używany, a także nie został w żaden sposób uszkodzony. Zwrotu nie można dokonać w sytuacji, gdy towar został wykonany na specjalne zamówienie i zawiera personalizację, na przykład imiona na kartce, personalizowany napis, niespotykany motyw wykonany na zamówienie.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!