Bajobongo

184 sprzedanych
Witam, moją pasją jest biżuteria ręcznej roboty. Powstaje znienacka, pod wpływem chwili, z różnych materiałów i dla zabawy modą. Czasem moje rękoczyny wykonuję na zamówienie. Zapraszam więc do BAJOBONGO! Baw się razem ze mną :-)
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Małgorzata
2021-10-14

kolczyki są piękne, bardzo starannie zrobione, okazałe, świetnie się prezentują na codzień jak i wieczorowo, jestem bardzo zadowolona z zakupu, dziękuję :)

Paulina
2021-07-27

Kolczyki są przepiękne. Bardzo krótki czas oczekiwania. Ślicznie zapakowane . Jeśli chcesz mieć coś wyjątkowego gorąco polecam

Aleksandra
2021-07-25

Kolczyki są śliczne. Pasują mi do wielu stylizacji. Są bardzo dobrze wykonane. Polecam

Anna
2021-07-11

Polecam. Bardzo piękna zakładka i błyskawiczna dostawa.

Agnieszka
2021-05-10

Przepiękne kolczyki, radosne i budzące duże zainteresowanie, nie tylko kobiece :)

Ewa
2021-05-07

Super, po prostu super. Mega dobry kontakt i fajne kolczyki. Polecam butik i pozdrawiam Pania Beate.

Aleksandra
2021-04-30

Bardzo ładne kolczyki. Sprawna realuzacja zamówienia.

Agata
2021-04-27

Kolczyki przepiękne i dokłądnie takie jak na zdjęciach . Wszystko sprawnie i bezproblemowo

Krystian
2021-01-13

Piękna!

Anna
2021-01-05

Kolczyki leciutkie. Wykonane z największą starannością. Po prostu piękne. Dostawa ekspresowa. Polecam tego Sprzedawcę i jego rękodzieło artystyczne.

Agnieszka
2021-01-02

Bez najmniejszych zastrzezen

Katarzyna
2020-12-07

Piękne

Karolina
2020-11-21

Zamówienie zrealizowane szybko i sprawie, a kolczyki oczywiście prześliczne! Polecam!

Beata
2020-09-18

Wszystko ok

Ewelina
2020-06-29

Jestem bardzo zadowolona! Do tego bardzo miły kontakt ze sprzedawcą. Polecam!

Irmina
2020-06-03

Świetny zakup, polecam.

Irena
2019-07-07

Piękna bransoletka

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Dziękuję za wizytę w moim butiku.

Zamówienie produktu jest równoznaczne z obowiązkiem zapłaty. * Czas oczekiwania na wpłatę wynosi 7 dni kalendarzowych - jeśli masz kłopot, daj znać, na pewno się dogadamy. *

Termin realizacji zamówienia jest określony przy każdym produkcie. Dokładam starań, aby wysyłka nastąpiła jak najszybciej - często tego samego dnia.

UWAGA! JEŚLI ZAMAWIASZ KILKA SZTUK MOJEJ BIŻUTERII, UZGODNIJ ZE MNĄ CZAS WYSYŁKI. MOŻE, ALE NIE MUSI BYĆ DŁUŻSZY.

Biżuteria sutaszowa musi być zaimpregnowana, by służyła Ci dłużej, musi więc wyschnąć - wówczas wysyłam ją zazwyczaj w 3 dni po zakupie. 

Wysyłka biżuterii odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej i paczkomatów Inpost. Wszystkie przesyłki są rejestrowane. Zawsze otrzymasz zawiadomienie o nadaniu przesyłki, a na życzenie wraz z numerem nadania.

Na terenie Polski przesyłka priorytetowa dociera najczęściej w ciągu 24 - 48 godzin od momentu jej nadania (w dni robocze), w zależności od lokalizacji dostawy.

Zamówienia indywidualne nie podlegają zwrotowi.

Ponieważ często wykonuję swoje prace z użyciem kamieni, a te mają indywidualne cechy, np. rysunek żyłek, w poszczególnych pracach mogą się one minimalnie różnić, ale ani kształtem, ani kolorem.

Chętnie odpowiem na Twoje pytania. W każdej chwili możesz skontaktować się ze mną za pośrednictwem e-mail: maksiobr@gmail.com.

Serdecznie zapraszam!

Warunki zwrotów

Anulowanie zamówienia

Zamówienie może być anulowane przez kupującego drogą telefoniczną lub mailową do momentu wysyłki. Zamówienie może być anulowane przez sprzedającego jeśli należność za złożone zamówienie nie wpłynie na konto sprzedającego w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia. Zamówienia indywidualne (personalizowane) nie może zostać anulowane, chyba że strony postanowią inaczej.

Warunki zwrotu towaru

Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30.05.2014 r. Dz.U.2014 poz.827 klient ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży bez podania przyczyn w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki po uprzednim kontakcie telefonicznym, lub mailowym. Koszty przesyłki zwracanego towaru ponosi klient. Należność za zakupy zostaje zwrócona w ciągu 14 dni.

Zgodnie z ustawą zwrotowi nie podlega produkt wykonany na indywidualne zamówienie kupującego, oraz taki który na życzenie kupującego został w jakikolwiek sposób zmodyfikowany. W celu zwrotu lub wymiany towaru bardzo proszę o jak najszybszy kontakt i informacje dotyczącą przedmiotu na jaki miałbym być wymieniony lub podanie danych potrzebnych do zwrotu pieniędzy za towar.

Warunkiem zwrotu pieniędzy jest przesłanie na adres pracowni kompletnego i nieuszkodzonego towaru. Po jego otrzymaniu zwracam pieniądze na konto kupującego jednak koszty wysyłki zwracanego towaru pokrywa w tym wypadku kupujący.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu w czasie transportu przesyłka została uszkodzona, bardzo proszę o szybką informację wraz z krótkim opisem i zdjęciem przedstawiającym uszkodzenie. W takim wypadku możliwa jest wysyłka podobnego przedmiotu, zamiana na inny lub zwrot pieniędzy.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!