Odskocznia Piwi

2 sprzedanych
Odskocznia Piwi to miejsce w którym powstają rzeczy, w które wkładam dużo swojego serca i poświęcam każdą wolną chwilę. Znajdziesz tu biżuterię ręcznie robioną oraz ozdoby świąteczne. Możesz dojrzeć tu naszyjnikowe warkocze, bransoletki wykonane metodą sznurów szydełkowo-koralikowych, sutaszowe kolczyki z chwostami, biżuterię robioną techniką beading'u i wiele, wiele innych... Zapraszam serdecznie :)
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze

Ten butik jeszcze nie został oceniony.

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Klient ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania ( wyjątek stanowią rzeczy przygotowywane na zamówienie indywidualne).

Warunki zwrotów

Klient ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania ( wyjątek stanowią rzeczy przygotowywane na zamówienie indywidualne). 

Zwroty rozpatrywane są pozytywnie w momencie gdy sprzedawca nie zauważy żadnych śladów użytkowania produktów i nie będą one w żaden sposób uszkodzone. 

Klient informuje sprzedawce drogą mailową (odskoczniapiwi@gmail.com) lub poprzez serwis Artyferia o dokonaniu zwrotu. Wystarczy, że poda swoje dane potrzebne do dokonania zwrotu pieniędzy oraz nazwę towaru, który chce zwrócić.

Zwrotowi nie podlegają koszty transportu

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!