lemonscrap

203 sprzedanych
Cześć! Miło Cię widzieć :) Kilka słów o mnie. Szczęśliwa żona i podwójna mama, która odnalazła swoją pasję i w pełni się jej poświęciła. Lemonscrap - to miejsce gdzie zamówisz piękne i wymarzone małe arcydzieła. Wykonuje spersonalizowane kartki okolicznościowe, zaproszenia, exploding boxy, dodatki oraz wszystko to co tylko można wyczarować z papieru :) Jeśli potrzebujesz czegoś oryginalnego, żeby móc wywołać uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby, zaskoczyć ją pozytywnie i podoba Ci się mój styl to zapraszam. Postaram się stworzyć dla Ciebie coś wyjątkowego. Witaj w moim papierowym świecie :)
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Agnieszka
2021-05-10

Piękne zaproszenia komunijne, Bardzo dobry kontakt oraz szybka realizacja.Gorąco polecam!!!

Aleksandra
2021-05-04

Szybko, profesjonalnie, na wysokim poziomie

Magdalena
2021-04-21

Szybko, sprawnie, na najwyższym poziomie. Wzorcowy sprzedający- polecam!

Agnieszka
2021-04-13

Pięknie wykonane zaproszenia! - Gorąco polecam błyskawiczna realizacja świetny kontakt!

Aleksandra
2021-04-08

Zgodne z oczekiwaniami, wszystko jak na zdjęciach, terminowo. Gorąco polecam :)

Ewa
2021-04-03

Bardzo ladne i staranne wykonanie :)

Ewa
2021-03-27

Bardzo ladne i staranne wykonanie

Monika
2021-03-19

Wspaniały kontakt i bardzo udana współpraca. Wykonanie na najwyższym poziomie z dbałością o szczegóły. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam

Mikołaj
2021-03-05

Bardzo szybka sprawna przesyłka i kontakt tez bardzo dobry. Polecam

Ewa
2021-02-09

Transakcja przebiegła pomyślnie. Staranne wykonanie, super kontakt, szybka wysyłka. Polecam

Jakub
2021-02-04

Jak się da to 10 z + 🙂 wszystko zgodne z opisem i szybka realizacja 🙂

Aleksandra
2021-01-19

Magnesy wyszły super i były ślicznie zapakowane. Na pewno jeszcze nie raz zamówię;)

Alekdandra
2021-01-08

Fantastyczny prezent dla rodziny, świetne, profesjonalne wykonanie i obsługa! Szczerze polecam! 5 gwiazdek, gdybym mogła to bym dala 10 :)

Joanna
2021-01-05

Pięknie, dokladnie wykonane. Estetycznie i z gustem. Polecam.

Tadeusz
2020-10-02

Wykonanie tych cudeniek na najwyższym poziomie. Po prostu piękne! Na pewno nie raz będę korzystać z tego sklepu. Polecam z czystym sumieniem każdemu, kto chce zakupić oryginalne rękodzieła.

Kamila
2020-09-25

Szybka realizacja I kontakt z firmą. polecam

Marcin
2020-09-06

Super!!! Polecam serdecznie!!!!

Joanna
2020-08-26

Szybka realizacja. Przepiękna kartka z bardzo starannie wykonanymi szczegółami. Polecam! Wrócę do Lemonscrap na pewno :)

Lech
2020-08-24

Magnesy wyglądają rewelacyjnie. Wzorowy kontakt. Serdecznie polecam.

Anita
2020-08-02

Przepiękny! Jestem bardzo zadowolona :) Napewno zamówie ponownie :)

MONIKA
2020-08-02

Szybka i profesjonalna obsługa. Towar - piękny, dech zapiera. Super wykonanie, cieszy oko. Piękny upominek dla każdego. Polecam w 100 %. Lemonscrap!!! Wrócę do tego butiku z wielką przyjemnością. Bardzo dziękuję obdarowani zachwyceni.

Aneta
2020-07-05

Piękne i oryginale zaproszenia, wykonane bardzo starannie. Świetny kontakt ze sprzedawcą i bardzo szybki czas realizacji zamówienia. Gorąco polecam !

Aneta
2020-07-05

Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, karty wykonane bardzo starannie i w ekspresowym tempie :) Bardzo dziękuję

Witold
2020-06-23

Polecam serdecznie , ekspresowo zrobione zamowienie, bardzo miły kontakt dziękujemy

Joanna
2020-06-19

Piękne boxy, szybka realizacja zamówienia, miły kontakt ze sprzedawcą. Polecam!

Małgorzata
2020-06-16

Szybka realizacja, bezproblemowy kontakt. Zamówiony box ślubny jest przepiękny. Przesyłka świetnie zapakowana, nie do zniszczenia ;) Bardzo polecam tego Sprzedawcę.

Anna
2020-06-04

Polecam! Pudełeczko przepiękne! Bardzo szybka realizacja zamówienia. Dobry kontakt ze sprzedawcą.

Marta
2020-05-27

Pudełeczko śliczne 🙂 jakość wykonania , kontakt z przemiłą Panią wszystko na plus.

Dagmara
2020-05-25

Zaproszenia piękne! Bardzo starannie wykonane!. Dodatkowo bardzo dziękuję, za tak szybką realizację! Polecam serdecznie!

Izabela
2020-03-07

Polecam! Pięknie i szybko

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Reklamacja produktu: 

dotyczy Umów Sprzedaży zawartych od 25 grudnia 2014 roku.

Podstawa prawna: ustawa kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.) oraz inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa

Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład :

 • pisemnie na adres: 31-940 Kraków, ul. os.Kolorowe 20/12
 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: annaciesielska4@gmail.com


Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji poniższych informacji - ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę:

 1. informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia niezgodności/wady;
 2. żądanie sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz
 3. danych kontaktowych składającego reklamację.


Wymogi podane powyżej mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.
Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt Sprzedawcy dostarczyć Produkt wadliwy na adres: 31-940 Kraków, ul. os.Kolorowe 20/12

Jeżeli ze względu na rodzaj Produktu lub sposób jego zamontowania dostarczenie Produktu przez Klienta byłoby nadmiernie utrudnione, Klient obowiązany jest udostępnić Produkt Sprzedawcy w miejscu, w którym Produkt się znajduje.

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza w przypadku żądania naprawy, wymiany lub obniżenia ceny, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.

Prawo od odstąpienia od umowy

Prawa i obowiązki Kupującego będącego konsumentem względem Sprzedawcy dotyczące skorzystania z prawa odstąpienia od Umowy Sprzedaży są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Ustawie o Prawach Konsumenta.

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).
Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

 • pisemnie na adres: 31-940 Kraków, ul. os.Kolorowe 20/12;
 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: annaciesielska4@gmail.com

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz podany jest poniżej.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Wzór formularza odstąpienia od umowy
(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

– Adresat:
.................................................................................................................

[w tym miejscu należy wpisać nazwę przedsiębiorcy, pełny adres pocztowy oraz, o ile jest dostępny adres e-mail]

– Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)

– Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)

– Imię i nazwisko konsumenta(-ów)

– Adres konsumenta(-ów)

– Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

– Data

(*) Niepotrzebne skreślić.

 

Zwrot wzajemnych świadczeń

Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym).


Jeżeli Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze Produkt od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania Produktu z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze Produkt. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Produktu przed jego upływem.

 

Wyjątki od prawa odstąpienia od umowy: 


Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów

 1. o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy
 2. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb
 3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia
 4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
 5. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami
 6. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
 7. o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę
 8. zawartej w drodze aukcji publicznej
 9. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez Sprzedawcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

 

Pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur


Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez Klienta będącego konsumentem z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów pod adresem: https://uokik.gov.pl/pozasadowe_rozwiazywanie_sporow_konsumenckich.php.

Przy Prezesie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów działa także punkt kontaktowy (telefon: 22 55 60 333, email: kontakt.adr@uokik.gov.pl lub adres pisemny: Pl. Powstańców Warszawy 1, 00-030 Warszawa.), którego zadaniem jest między innymi udzielanie pomocy konsumentom w sprawach dotyczących pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich.

Konsument posiada następujące przykładowe możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń:

 1. wniosek o rozstrzygnięcie sporu do stałego polubownego sądu konsumenckiego (więcej informacji na stronie: http://www.spsk.wiih.org.pl/);
 2. wniosek w sprawie pozasądowego rozwiązania sporu do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej (więcej informacji na stronie inspektora właściwego ze względu na miejsce wykonywania działalności gospodarczej przez Sprzedawcę); oraz
 3. pomoc powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona konsumentów (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich).

Porady udzielane są między innymi mailowo pod adresem porady@dlakonsumentow.pl oraz pod numerem infolinii konsumenckiej 801 440 220 (infolinia czynna w Dni Robocze, w godzinach 8:00 - 18:00, opłata za połączenie wg taryfy operatora).


Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług (więcej informacji na stronie samej platformy lub pod adresem internetowym Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów: https://uokik.gov.pl/spory_konsumenckie_faq_platforma_odr.php).

Warunki zwrotów

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zawartej na odległość

Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy.

Klient, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość, może od niej odstąpić zgodnie z obowiązującymi przepisami, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie do 14 dni kalendarzowych od dnia doręczenia zakupionego Towaru.

Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę. O zachowaniu 14-dniowego terminu decyduje data stempla pocztowego. Zwracany towar nie może nosić oznak użytkowania świadczących o innym wykorzystywaniu produktu, niż tylko do celów jego sprawdzenia. Zwracany Towar musi być kompletny i odpowiednio zabezpieczony na czas przesyłki.

W razie ewentualnego zwrotu należy powiadomić sklep o zamiarze zwrotu towaru za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając wiadomość na adres: annaciesielska4@gmail.com

Zwrot Towaru do Sklepu powinien nastąpić niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy sprzedaży (tj. od dnia nadania oświadczenia o odstąpieniu).

Po otrzymaniu przez Sklep oświadczenia o odstąpieniu od umowy, Klientowi niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni, zostanie zwrócona kwota stanowiąca wartość zwracanego Towaru oraz kosztów dostawy Towaru do Klienta, jeżeli Klient je uiścił. Koszty zwrotu Towaru do Sklepu ponosi Klient.

Brak odstąpienia od umowy:

Produkty personalizowane, a także wykonane na zamówienie indywidualne nie podlegają zwrotowi i wymianie.

W takim wypadku nie przysługuje Klientowi prawo odstąpienia od umowy i zwrot przedmiotu. W przypadku zakupu produktu z imieniem czy datą, proszę zwrócić szczególną uwagę na poprawność danych.

Podstawa prawna: Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, rozdz. 4, art. 38, pkt 3 - prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje konsumentowi, jeśli zakupiony przedmiot to rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

Warunki reklamacji

W przypadku niezgodności Towaru z umową Klient powinien poinformować o tym Sklep drogą mailową (annaciesielska4@gmail.com) . Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni roboczych. Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego Towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sklep. Klient może zgłosić żądanie naprawy Towaru albo wymiany na nowy, a także obniżenia ceny Towaru lub w przypadku istotnej wady może odstąpić od umowy, co wiąże się ze zwrotem pieniędzy. Indywidualne ustawienia komputera i monitora Klienta powodujące błędne lub zniekształcone wyświetlanie informacji o Towarach (np. kolorów), nie mogą być podstawą reklamacji.

 

 

 

 

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!