Angry Cat

5 sprzedanych
Angry Cat to biżuteria dla osób ceniących sobie wyjątkowe projekty oraz egzemplarze jedyne w swoim rodzaju. Każda sztuka powstaje w wyniku wieloetapowego procesu - od przetopienia srebra, poprzez wycinanie, kształtowanie, lutowanie aż do polerowania końcowego produktu. Każdy etap to praca ręczna, dlatego nigdy nie powstają dwa identycznie dzieła. Jeśli określenia "surowa", "minimalistyczna", "z charakterem", "dzika" pasują do Ciebie, to moja biżuteria będzie idealnym dopełnieniem!

Uwaga! Sprzedawca jest na urlopie do 31.12.2022
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Maria
2021-06-07

Sprawnie i ładnie wykonane. Elastyczne podejście do zamówienia i sprawny kontakt z wykonawcą biżuterii.

Katarzyna
2020-12-12

Super

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

W moim butuku przysługują Państwu prawa konsumenta według obowiązujących przepisów. W razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości proszę o kontakt.

Warunki zwrotów

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy od umowy zawartej na odległość

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład: w formie elektronicznej za pośrednictwem maila na adres: info@angrycat.eu

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!