Witaj na świecie

11 sprzedanych
Szukasz wyjątkowego i zostającego w pamięci prezentu na baby shower, pierwszą wizytę u noworodka i jego rodziców czy chrzciny? Zastanawiasz się, czy lepiej kupić coś ładnego czy raczej praktycznego? MAMY ROZWIĄZANIE! Nasze torty powstają właśnie dlatego, by nie mieć takich dylematów. Każdy tort jest elegancki, pięknie wygląda, a oprócz tego zawiera kilka niezbędnych wyprawkowych produktów. Podstawą każdego tortu są pieluszki Pampers, a dekoracje to kocyki, pieluchy tetrowe i flanelowe, mini pieluszki bambusowe, skarpetki, śliniaki i maskotki. Wszystkie produkty pochodzą ze znanych, dziecięcych sklepów: Smyk i 51015. Do składania tortów używamy wyłącznie szpilek i gumek recepturek, dlatego wszystkie elementy tortu są w stanie nienaruszonym i nadają się do użycia po rozłożeniu zestawu. Każdy tort jest zapakowany tak, że może od razu trafić do osoby, którą chcecie obdarować. Istnieje również możliwość wysyłki tortu bezpośrednio do obdarowanego. Na Wasze życzenie dołączamy wtedy firmowy bilecik z dedykacją.
Produkty Oceny i komentarze

Ten butik jeszcze nie został oceniony.

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy od umowy zawartej na odległość Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Warunki zwrotów

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład: pisemnie na adres: Katarzyna Pawlak, 02-791 Warszawa, ul. Meander 15/24; w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: witaj_na_swiecie@interia.pl 

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Jeżeli otrzymali Państwo produkt, to proszę odesłać lub przekazać go do mnie na adres: Katarzyna Pawlak, 02-791 Warszawa, ul. Meander 15/24, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!