WhiteOwlKnot

20 sprzedanych
Zawsze byłam pasjonatką handmade. W ostatnich latach zachwycił mnie styl BOHO. Oryginalne, pełne odważnych kolorów, beztroskie, przytulne wnętrze w stylu BOHO przyciągnęło moją uwagę. A co najbardziej mi się podoba to wolny styl, dzięki któremu każdy może samodzielnie zmienić wnętrze zgodnie ze swoimi upodobaniami. Styl Boho sugeruje atmosferę kreatywności i relaksu i właśnie to inspiruję mnie najbardziej. Moja przygoda z wytwarzaniem dekoracji w stylu BOHO zaczęła się ze zrobienia małej sówki jako uzupełnienia wystroju jednego z pokojów domu mojej rodziny. Z tego dnia nie minęło żadnego dnia, żeby nie stworzyłam coś wspaniałego :) Większość moich produktów to pełne powietrza makramy - dodają wnętrzu przytulności, niezwykłego wyglądu, przyciągają uwagę prawie każdego. W zależności od wielkości i rodzaju techniki w jakiej zostały zrobione, makramy mogą być modnym dodatkiem nowoczesnego wnętrza lub grać „główną rolę” w przestrzeni. Także w moim sklepie znajdziecie Państwo różnorodne dekoracje stołu - bieżniki, serwetki, maty stołowe, świeczniki i td. Oczywiście wszystkie zrobione w technikach makrame i w taki sposób, żeby spędzanie czasu za stołem w gronie rodziny i przyjaciół przyniosło jak największe zadowolenie. No i rzeczywiście rośliny.... Swobodny i spełniony miłości do natury styl BOHO nie mógłby istnieć bez zieleni. Kwietniki, duże i małe, krótkie i podwójne, naturalne i ręcznie farbowane. Dopasowane tak, aby stworzyć jednolitą kompozycje z rośliną, być modnym dodatkiem ulubionego kącika do relaksu i cieszyć właściciela przez długie lata. Jeśli lubisz naturę, kreatywność, przytulność i swobodę jakie sugeruję styl BOHO to zapraszam w mój butik WhiteOwlKnot. W nim każdy znajdzie coś dla siebie. Z poważaniem Rodycz Nataliya WhiteOwlKnot
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze

Ten butik jeszcze nie został oceniony.

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

1.Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny wciągu 14 dni od daty otrzymania Produktu i zwrócić Produkt do Sklepu. Produkt musi być zwrócony w stanie niezmienionym- bez śladów użytkowania i w opakowaniu firmowym. Koszty odesłania Towaru ponosi Klient i nie podlegają zwrotowi. 2. Klient w chwili doręczenia Produktu zobowiązany jest sprawdzić jego stan, a ewentualne uszkodzenia mechaniczne Produktu i/lub przesyłki (paczki) powstałe podczas transportu powinny być zgłoszone w formie pisemnej na adres whiteowlknot@gmail.com 3. Sklep ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu Produktu w przypadkach zwrotu uszkodzonego przez Klienta Produktu lub dostarczenia do Sklepu Produktu niepełnowartościowego, noszącego ślady użytkowania. 4. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych płatnych za pobraniem. 5.Koszty bedą zwrócone w ciągu 7 dni od daty otrzymania nieuszkodzonego towaru. 6. Adres do zwrotu produktu: Rodycz Nataliya ul.Spółdzielców 27/18 Konin 62-510 Poland Wymiana rozmiaru: W przypadku zamówienia nieodpowiedniego rozmiaru z winy zamawiającego wymiana nie jest możliwa. W przypadku wysyłki niewłaściwego rozmiaru z winy sprzedającego istnieje możliwość wymiany rozmiaru na właściwy. Koszt ponownej przesyłki w takiej sytuacji pokrywa sprzedający.

Warunki zwrotów

1.Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny wciągu 14 dni od daty otrzymania Produktu i zwrócić Produkt do Sklepu. Produkt musi być zwrócony w stanie niezmienionym- bez śladów użytkowania i w opakowaniu firmowym. Koszty odesłania Towaru ponosi Klient i nie podlegają zwrotowi.

2. Klient w chwili doręczenia Produktu zobowiązany jest sprawdzić jego stan, a ewentualne uszkodzenia mechaniczne Produktu i/lub przesyłki (paczki) powstałe podczas transportu powinny być zgłoszone w formie pisemnej na adres whiteowlknot@gmail.com

3. Sklep ma prawo odmówić przyjęcia zwrotu Produktu w przypadkach zwrotu uszkodzonego przez Klienta Produktu lub dostarczenia do Sklepu Produktu niepełnowartościowego, noszącego ślady użytkowania.

4. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych płatnych za pobraniem.

5.Koszty bedą zwrócone w ciągu 7 dni od daty otrzymania nieuszkodzonego towaru.

6. Adres do zwrotu produktu: Rodycz Nataliya ul.Spółdzielców 27/18 Konin 62-510 Poland Wymiana rozmiaru: W przypadku zamówienia nieodpowiedniego rozmiaru z winy zamawiającego wymiana nie jest możliwa. W przypadku wysyłki niewłaściwego rozmiaru z winy sprzedającego istnieje możliwość wymiany rozmiaru na właściwy. Koszt ponownej przesyłki w takiej sytuacji pokrywa sprzedający.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!