szydełkiemwoczko

Mam na imię Aneta. Znajdziesz u mnie produkty wykonane ręcznie na szydełku. Każdą rzecz tworzę z największą starannością i dbałością o szczegóły. Jeśli coś Cię zainteresowało ale chciałbyś/chciałabyś to w innym rozmiarze bądź kolorze - napisz do mnie.
Produkty

Kategorie

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze

Ten butik jeszcze nie został oceniony.

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).

Warunki zwrotów

Kupujący może odstąpić od zakupu w terminie 14 dni od otrzymania gotowego produktu (produkt zakupiony w takiej formie, w jakiej został wystawiony (bez zmian, bez personalizacji).

Produkty nie mogą nosić śladów użytkowania.

Zwrot nastąpi w terminie 14 dni od otrzymania towaru.

Koszty zwrotu ponosi kupujący. Zwrotowi nie podlegają koszty transportu. Przesyłki płatne za pobraniem nie są przyjmowane. Zamówienia indywidualne wykonane według wytycznych kupującego, nie podlegają zwrotowi.  Przed dokonaniem zwrotu proszę o kontakt na adres: aneta5126@interia.pl. W wiadomości należy wskazać: numer zamówienia, nazwę towaru, ilość oraz numer rachunku bankowego, na który należy zwrócić pieniądze.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!