SOy manufaktura zapachów

Witaj w SOy! SOy to manufaktura zapachów do Twojego wnętrza wyłącznie z naturalnych składników, to świadomy wpływ na zdrowie i otaczające nas środowisko. Zapachy odgrywają dużą rolę w naszym życiu, mają wpływ na nasz nastrój, dlatego też stworzyłam produkty które zadbają o Twój relaks.
Produkty

Kategorie

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze

Ten butik jeszcze nie został oceniony.

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Jeśli jesteś konsumentem - co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy. Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: biuro.soy@gmail.com Zwracaną rzecz zwróć do nas w stanie nienaruszonym niezwłocznie na adres: ul. Topolowa 17/1, 55-080 Smolec jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy. Od umowy możesz odstąpić w terminie 14 dni.

Warunki zwrotów

Jeśli jesteś konsumentem - co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.

Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: biuro.soy@gmail.com  Zwracaną rzecz zwróć do nas w stanie nienaruszonym niezwłocznie na adres: ul. Topolowa 17/1, 55-080 Smolec jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy. Od umowy możesz odstąpić w terminie 14 dni.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!