PrawoLewo

227 sprzedanych
Rękodziełem zajmujemy się od kilkunastu lat, a prawo_lewo to nasz sposób by pokazać, że prace ręczne mogą być wciągającą przygodą. Gdybyśmy miałay opisać jednym zdaniem prawo_lewo to brzmiałoby ono tak: jak nie włóczka to sznurek :). Zatem zapraszamy po dzianiny dziecięce... kolorowe przepaski, oryginalne czapeczki, szaliki, golfy, ocieplacze, kamizelki, sweterki, kocyki niemowlęce. Oczywiście nie zabraknie w naszym butiku dzianin dla dorosłych: czapek damskich i męskich, opasek, kominów oraz dekoracji do wnętrz: makram, makatek, łapaczy snów, serwet szydełkowych, ozdób świątecznych. Wszystko wykonane z dbałośią o szczegóły i starannością, z dobrych jakościowo włóczek oraz sznurków. Potrzebujesz czegoś w innym kolorze albo rozmiarze niż wystawiony w butiku? Śmiało pisz ;)!
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
ZPHU MASTERSAT Rafał Zdziechowicz
2023-08-08

piękne . wykonanie dokładne .wszystko super.

Karolina
2023-07-06

Łapacz piękny mimo, że zamówienie pomylono bo zamawiałam troszkę inny (listki bez sznurków) to jestem zadowolona.

Lidka
2023-04-26

Piękny, starannie wykonany i zapakowany. Nic dodać nic ująć- CUUUDI

Malgorzata
2023-01-04

Polecam prześliczny łapacz snow!!!:)

Sylwia
2022-08-16

Łapacz snów, który zamówiłam jest przepiękny, starannie i z sercem wykonany. Szybka realizacja zamówiomego produktu. Naprawdę gorąco polecam 😀

Adrianna
2022-05-23

Bardzo polecam!!!

Mariola
2022-03-06

Małe, a tak bardzo potrafi ucieszyć każde serce. Delikatnie i efektownie prezentuje się na ścianie. Dziękuje za piękny pomysł i polecam z chęcią dalej :)

Jagoda
2022-02-27

Piękny łapacz snów, staranne wykonanie dokładnie według moich wytycznych. Dziękuję i bardzo polecam!

Sylwia
2022-02-10

Bardzo ładny. Córka jest zadowolona

Justyna
2022-01-15

Piękna ozdoba na ścianie ♥️

MAŁGORZATA
2022-01-10

Łapacz snów który zamówiłam jest piękny i dobrze wykonany!

Patrycja
2021-12-30

Pięknie wykonane, pięknie zapakowane. Serdecznie polecam

Agnieszka
2021-11-10

Pięknie

Monika
2021-09-07

Piękny produkt

Barbara
2021-04-19

Łapacz snów wygląda ślicznie!!!

Małgorzata
2021-03-23

Przepięknie wykonana makrama, Super ozdoba dziecięcego pokoju. Jestem zachwycona!

BOŻENA
2021-03-02

Doskonały zakup PIĘKNE RĘKODZIEŁO ! POLECAM!!!!

Agnieszka
2021-01-08

Pieknie wykonany widać zaangażowanie i dbałość o szczegóły

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

1.Klient, który zawarł umowę na odległość ma możliwość zwrócenia towaru w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki bez podawania przyczyny. Zwracany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania.

Zwrotom nie podlegają produkty wykonane "na zamówienie".

2.Warunkiem zwrotu wpłaconej należności jest odesłanie produktów na własny koszt kurierem, paczką pocztową w stanie nienaruszonym, nie wskazującym na użycie, w oryginalnym opakowaniu lub odpowiednio zabezpieczonych na czas dostawy.

3.Jeżeli podczas transportu towar ulegnie uszkodzeniu bądź zniszczeniu z powodu braku lub niewłaściwego jego zabezpieczenia z winy Kupującego, należność nie zostanie zwrócona.

4.Koszty przesyłki poniesione przez Kupującego podczas dostawy towaru w momencie zakupu, jak i ewentualnego odesłania towaru bez podania przyczyny, nie podlegają zwrotowi.

Warunki zwrotów

1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie, w terminie 14 dni, na podstawie art. 27 Ustawy o Prawach Konsumenta. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem na adres Sprzedawcy. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się, dla umowy, w wykonaniu której przedsiębiorca wydaje rzecz, będąc zobowiązany do przeniesienia jej własności – od objęcia rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik.

2. Zakupiony towar należy zwrócić na adres Sprzedawcy. Bezpośredni koszt zwrotu produktu w wyniku odstąpienia ponosi Konsument.

3. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

5. Zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!