PrawoLewo

126 sprzedanych
Rękodziełem zajmujemy się od kilkunastu lat, a prawo_lewo to nasz sposób by pokazać, że prace ręczne mogą być wciągającą przygodą. Gdybyśmy miałay opisać jednym zdaniem prawo_lewo to brzmiałoby ono tak: jak nie włóczka to sznurek :). Zatem zapraszamy po dzianiny dziecięce... kolorowe przepaski, oryginalne czapeczki, szaliki, golfy, ocieplacze, kamizelki, sweterki, kocyki niemowlęce. Oczywiście nie zabraknie w naszym butiku dzianin dla dorosłych: czapek damskich i męskich, opasek, kominów oraz dekoracji do wnętrz: makram, makatek, łapaczy snów, serwet szydełkowych, ozdób świątecznych. Wszystko wykonane z dbałośią o szczegóły i starannością, z dobrych jakościowo włóczek oraz sznurków. Potrzebujesz czegoś w innym kolorze albo rozmiarze niż wystawiony w butiku? Śmiało pisz ;)!
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Agnieszka
2021-11-10

Pięknie

Monika
2021-09-07

Piękny produkt

Barbara
2021-04-19

Łapacz snów wygląda ślicznie!!!

Małgorzata
2021-03-23

Przepięknie wykonana makrama, Super ozdoba dziecięcego pokoju. Jestem zachwycona!

BOŻENA
2021-03-02

Doskonały zakup PIĘKNE RĘKODZIEŁO ! POLECAM!!!!

Agnieszka
2021-01-08

Pieknie wykonany widać zaangażowanie i dbałość o szczegóły

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

1.Klient, który zawarł umowę na odległość ma możliwość zwrócenia towaru w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki bez podawania przyczyny. Zwracany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania.

Zwrotom nie podlegają produkty wykonane "na zamówienie".

2.Warunkiem zwrotu wpłaconej należności jest odesłanie produktów na własny koszt kurierem, paczką pocztową w stanie nienaruszonym, nie wskazującym na użycie, w oryginalnym opakowaniu lub odpowiednio zabezpieczonych na czas dostawy.

3.Jeżeli podczas transportu towar ulegnie uszkodzeniu bądź zniszczeniu z powodu braku lub niewłaściwego jego zabezpieczenia z winy Kupującego, należność nie zostanie zwrócona.

4.Koszty przesyłki poniesione przez Kupującego podczas dostawy towaru w momencie zakupu, jak i ewentualnego odesłania towaru bez podania przyczyny, nie podlegają zwrotowi.

Warunki zwrotów

1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie, w terminie 14 dni, na podstawie art. 27 Ustawy o Prawach Konsumenta. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem na adres Sprzedawcy. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się, dla umowy, w wykonaniu której przedsiębiorca wydaje rzecz, będąc zobowiązany do przeniesienia jej własności – od objęcia rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik.

2. Zakupiony towar należy zwrócić na adres Sprzedawcy. Bezpośredni koszt zwrotu produktu w wyniku odstąpienia ponosi Konsument.

3. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

5. Zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta, prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!