Pracownia Giuli

Mała pracownia biżuterii, z różnych materiałów. Rękodzieła z krótkimi opisami, ciekawym wyglądem i niepowtarzalnym uczuciem podczas ich noszenia.
Produkty

Kategorie

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze

Ten butik jeszcze nie został oceniony.

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO Pracownia Giuli

1. Właścicielem sklepu jest Pracownia Giuli Giuliana Bojko z siedzibą w 58-500 Jelenia Góra, ul. Grunwaldzka 65/1

2. Kontakt ze Sprzedawcą adres e-mail: pracownia.giuli@gmial.com

3. Odstąpienie od umowy: Konsument może w terminie 14 dni odstąpić od Umowy Sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia Produktu Konsumentowi lub wskazanej przez niego osobie innej niż przewoźnik. Konsument może odstąpić od Umowy, pisząc do Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu od Umowy (wzór formularza na dole regulaminu). Sprzedawca zwraca Konsumentowi niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia od Konsumenta o odstąpieniu od Umowy wszystkie dokonane przez niego płatności z wyjątkiem kosztu odesłania Produktu. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Produktu z powrotem. Konsument powinien odesłać Produkt w takim stanie jak otrzymał - nieużywany, niezniszczony, na adres podany w pkt.1 w terminie nie przekraczającym 14 dni od dnia poinformowania Sprzedawcy o odstąpieniu od Umowy. Konsument ponosi koszt zwrotu Produktu i jest odpowiedzialny za odpowiednie zapakowanie zwracanego Produktu. Jeśli produkt zostanie uszkodzony w transporcie, pieniądze nie zostaną zwrócone. Sprzedawca nie przyjmuje przesyłek za pobraniem. Wyjątkiem od odstąpienia od Umowy są Produkty realizowane na specjalne indywidualne zamowienie Konsumenta.

4. Reklamacje.
Reklamacje należy zgłosić pisemnie (adres w pkt.1) lub drogą elektroniczną (adres w pkt.2) Reklamacji podlega towar, który ma widoczne wady, nie opisane przez Sprzedawcę.
Wszelkie nierówności w materiale rzemieni (porowatość , struktura, wgniecenia) i sznurków (nierówności w nitkach, widoczne szycie ręczne na opaskach). nierównomierne kształty korali lub odciski i wygięcia w metalowych częściach nie są wadami Produktu.
Reklamacji nie podlega Produkt, który nosi ślady użytkowania, nie był używany zgodnie z przeznaczeniem, jest zniszczony.

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY Ja.................. niniejszym informuję o odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących produktów: ...................... ..................... Data otrzymania towaru:.......... Dane Konsumenta: (imię , nazwisko, dane adresowe) ................................ Podpis Konsumenta (w przypadku odesłania w formie papierowej)............... Data:...............

Warunki zwrotów

Konsument może w terminie 14 dni odstąpić od Umowy Sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia Produktu Konsumentowi lub wskazanej przez niego osobie innej niż przewoźnik. Konsument może odstąpić od Umowy, pisząc do Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu od Umowy (wzór formularza na dole regulaminu). Sprzedawca zwraca Konsumentowi niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia od Konsumenta o odstąpieniu od Umowy wszystkie dokonane przez niego płatności z wyjątkiem kosztu odesłania Produktu. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Produktu z powrotem. Konsument powinien odesłać Produkt w takim stanie jak otrzymał - nieużywany, niezniszczony, na adres podany w pkt.1 w terminie nie przekraczającym 14 dni od dnia poinformowania Sprzedawcy o odstąpieniu od Umowy. Konsument ponosi koszt zwrotu Produktu i jest odpowiedzialny za odpowiednie zapakowanie zwracanego Produktu. Jeśli produkt zostanie uszkodzony w transporcie, pieniądze nie zostaną zwrócone. Sprzedawca nie przyjmuje przesyłek za pobraniem. Wyjątkiem od odstąpienia od Umowy są Produkty realizowane na specjalne indywidualne zamowienie Konsumenta.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!