Pracownia ceramiki Blue

7 sprzedanych
pracownia ceramiki Blue, jest spełnieniem marzeń Blue, zakochanej od zawsze w glinie, która nieustanie uczy ją cierpliwości... Wszystkie przedstawione w Pracowni prace są mojego autorstwa, ręcznie lepione i zdobione różnymi technikami. Oprócz ceramiki artystycznej wykonuję także przedmioty codziennego użytku w artystycznym wydaniu oraz biżuterię. Serdecznie zapraszam wszystkich ceniących sztukę, piękno i przedmioty hand made. Dziękuję za odwiedziny i zakupy.
Produkty

Kategorie

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze

Ten butik jeszcze nie został oceniony.

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, proszę mnie o tej decyzji poinformować na podstawie oświadczenia wysłanego drogą elektroniczną na adres: pracowniablue@gmail.com.

Warunki zwrotów

Zwrotom nie podlegają przedmioty przecenione i wykonane na indywidualne zamówienie. Zwrotu zakupionych towarów można dokonać w terminie do 14 dni od dnia zakupu. Jednak, proszę nie zapomnieć mnie o tym poinformować mailowo: pracowniablue@gmail.com. Towar zwracany powinien być w należyty sposób zapakowany i zabezpieczony przed uszkodzeniem (na przykład w sposób zbliżony do tego, w jaki towar był opakowany w trakcie transportu do Ciebie). Koszt przesyłki ponosi Kupujący. 

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!