Pani od sznurka

Mam na imię Sandra. Przygodę z rękodziełem rozpoczęłam od stworzenia makramowej ścianki ślubnej na swoje wesele. Tworzę makramy oraz różnorodne dekoracje ze sznurka - makramowe kwietniki, liście, lustra, duże ścianki ślubne, a także breloki czy podkładki. W moim sklepie znajdziesz gotowe projekty i wzory na zamówienie. Mogę także stworzyć coś specjalnie dla Ciebie. Napisz do mnie, a wspólnie ustalimy szczegóły.

Uwaga! Sprzedawca jest na urlopie do 30.06.2024. W tym momencie nie możesz kupić jego produktów
Produkty Oceny i komentarze

Ten butik jeszcze nie został oceniony.

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

1. W przypadku gdy zakupiony produkt jest niezgodny z umową lub posiada wady fizyczne, Klient ma prawo złożyć reklamacje w oparciu o:
a) regulacje przewidziane przepisami ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.), w przypadku gdy produkt jest niezgodny z umową,
b) regulacje przewidziane przepisami kodeksu cywilnego w zakresie rękojmi za wady.

Celem złożenia reklamacji Klient zobowiązany jest do poinformowania sklepu mailem na adres paniodsznurka@gmail.com, a następnie procedować zgodnie z otrzymanymi informacjami.

Warunki zwrotów

1. Zwrotowi nie podlegają przedmioty wykonane na indywidualne zamówienie.
2. Klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie mailem na adres: paniodsznurka@gmail.com w terminie 14 dni.
3. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na adres otrzymany w wiadomości zwrotnej. 
4. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu.
5. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Klienta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że strony uzgodnią inaczej.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!