mrufru

393 sprzedanych
Mrufru to pracownia rękodzieła artystycznego, w której z miłością oraz dbałością o każdy najmniejszy szczegół spełniane są życzenia o podarkach wyjątkowych, płynących prosto z głębi serca. Spotkasz tutaj anioły beztroskie, uśmiechnięte, z sercem w dłoniach, wrażliwe i melancholijne także; kwiaty z tajemniczego ogrodu, takie, które nigdy nie więdną; róże bez kolców; gwiazdy prosto z nocnego nieba; leśne ptaki, nielękające się ludzkich rąk; słowa piękne i dźwięczne rozsypane na kolorowych kartach oprawionych w ramki; kartki w pudełeczkach pełne najpiękniejszych uczuć oraz zaproszenia podkreślające wyjątkowość najważniejszych wydarzeń w życiu. Prezenty bez okazji i z okazji niezliczonych, tworzone dłońmi, z pasją i czułością. Personalizowane, wyjątkowe i niepowtarzalne (nie ma dwóch jednakich prac). Pamiątki Narodzin, Chrztu Świętego, Roczku, Urodzin, Pierwszej Komunii, Ślubu, Ciąży. Dla najmłodszych, ale i dla tych odrobinę starszych również. Serdecznie Cię zapraszam! Niech czas spędzony z Mrufru będzie dla Ciebie przyjemnością!
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Aleksandra
2021-08-11

Dziękuję Pani Justynie po raz kolejny za pięknie wykonane boxy ślubne :) Liścik dołączony od Pani Justyny zawsze budzi uśmiech na mojej twarzy :)

Patrycja
2021-08-10

Pięknie i profesjonalnie, z wielką pasją i sercem wykonany box. ślubny. Współpraca przebiegła z pełnym zaangażowaniem. Moje sugestie zostały zaakceptowane i szybko wdrożone. Serdecznie polecam Mrufru.

Agnieszka
2021-06-17

Kartka śliczna. Świetny kontakt. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję <3

Kamila
2021-06-03

Polecam, piękne wykonanie. Szybka wysyłka

Karolina
2021-06-03

Pudełko jest przepiękne, wykonane starannie, robi niesamowite wrażenie! Kontakt ze sprzedawcą bardzo dobry!

Paula
2021-05-31

Dziękuję, bardzo ładne pudełko.

Judyta
2021-05-26

Super wykonanie, dodatkowa personalizacja i szybka realizacja. Pudełko zrobiło wrażenie:) dziękuję i polecam!

Gabriela
2021-05-19

Bardzo polecam! Szybko zrobione mimo przegapionej wiadomości, wysłane na czas, bardzo dobry kontakt.

Szymon
2021-05-19

Bardzo profesjonalna i serdeczna obsługa klienta

Joanna
2021-04-30

Przepiekne prace, niesamowicie starannie wykonane, przemyślane :) Polecam gorąco!

Anna
2021-04-04

Bardzo ładne i estetyczne. Bardzo dziękuję:)

Anna
2021-01-09

Przepiekne kartki polecam wszystkim 😊solidne wykonanie zawsze szybko dostarczone rewelacją!!!!

Patryk
2020-12-18

Przepiękna kartka <3

Magdalena
2020-12-11

Zawieszki są sliczne , pięknie wyglądają na choinkę. Polecam serdecznie:)

Emilia
2020-12-03

Przepiękne wykonanie, serdecznie polecam!

Agnieszka
2020-10-09

Piękna karta razem z aniołkiem. Kontakt ze sprzedawca znakomity. Pani dołożyła wszelkich starań, aby karta dotarła na czas. Jestem mile zaskoczona. Na pewno skorzystam jeszcze nie jeden raz.

Natalia
2020-09-22

Śliczna kartka

Karolina
2020-09-14

Pamiątka ślubna piękna i starannie wykonana :) Polecam!

Anna
2020-09-14

Bardzo dokładne wykonanie, aniołek jest uroczy. Szybka wysyłka, same pozytywy.

Wioleta
2020-09-02

Fantastyczna sprzedająca. Transakcja przeprowadzona bardzo sprawnie. Świetny kontakt, a zaproszenia przepiękne, zrobione z wielką starannością. Polecam z cełego serca😊

Monika
2020-08-21

Jestem bardzo zadowolona z piękne kartki. Polecam Panią Jolę!

Ilona
2020-08-04

Piękne pudełeczko ! Wzorowo zapakowane oraz przyszło na czas! Bardzo polecam 😊😊

Weronika
2020-07-25

Kartka wykonana bardzo starannie. Jest prześliczna. Pani sprzedawczyni zachowała się bardzo profesjonalnie - okazało się, że dotarła do mnie inna kartka, niż zamawiałam. Po zgłoszeniu tego fakty niezwłocznie został mi wysłany właściwy wzór. Tak się buduje zaufanie klientów.

Aleksandra
2020-06-27

Kartka jest prześliczna, dziękuję bardzo za prezent :) Pozdrawiam, Ola

Marcin
2020-06-21

Serdecznie dziękuję za realizację mojego zamówienia, personalizacja kartki urodzinowej z motywem podróżniczym wyszła fantastycznie. Jakość wykonania na najwyższym poziomie, osoba do której docelowo kartka trafiła jest nią zachwycona! Nie pozostaje mi nic innego jak tylko z całego serca polecić wszystkim zainteresowanym składanie zamówień za pośrednictwem artyferia.pl w "biutku mrufru" Pozdrawiam Marcin

MONIKA
2020-06-16

Kartka jest CUDOWNA :) z pięknym wpisem życzeń będzie cudowną pamiątką z Chrztu ! POLECAM :)

Aleksandra
2020-06-10

Super kontakt, błyskawiczna wysyłka a kartka jest po prostu PIĘKNA ! :) dodam, że przyszła starannie zapakowana. Jestem bardzo zadowolona,serdecznie polecam i dziękuję :)

Aleksandra
2020-06-08

Pudełeczko zrobione bardzo starannie, tak jak pokazane na zdjęciu. Moja prośba o dodanie imion małżonków spełniona. Polecam ! :)

Weronika
2020-05-01

Dobry kontakt, kartka wykonana profesjonalnie i zgodnie z prośbą. Zdecydowanie warto!

Witold
2020-04-08

Piekne kartki, doskonały kontakt ze sprzedawcą, ekspresowa realizacja! W 100% polecam!

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Reklamacja produktu: 

dotyczy Umów Sprzedaży zawartych od 25 grudnia 2014 roku.

Podstawa prawna: ustawa kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.) oraz inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa

Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład :

 • pisemnie na adres: 42-300 Myszków, ul. Sikorskiego 65c/45
 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: mrufru.pl@gmail.com


Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji poniższych informacji - ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę:

 1. informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia niezgodności/wady;
 2. żądanie sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz
 3. danych kontaktowych składającego reklamację.


Wymogi podane powyżej mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.
Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt Sprzedawcy dostarczyć Produkt wadliwy na adres: 42-300 Myszków, ul. Sikorskiego 65c/45

Jeżeli ze względu na rodzaj Produktu lub sposób jego zamontowania dostarczenie Produktu przez Klienta byłoby nadmiernie utrudnione, Klient obowiązany jest udostępnić Produkt Sprzedawcy w miejscu, w którym Produkt się znajduje.

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza w przypadku żądania naprawy, wymiany lub obniżenia ceny, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.

Prawo od odstąpienia od umowy

Prawa i obowiązki Kupującego będącego konsumentem względem Sprzedawcy dotyczące skorzystania z prawa odstąpienia od Umowy Sprzedaży są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Ustawie o Prawach Konsumenta.

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).
Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

 • pisemnie na adres: 42-300 Myszków, ul. Sikorskiego 65c/45;
 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: mrufru.pl@gmail.com

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz podany jest poniżej.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Wzór formularza odstąpienia od umowy
(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

– Adresat:
.................................................................................................................

[w tym miejscu należy wpisać nazwę przedsiębiorcy, pełny adres pocztowy oraz, o ile jest dostępny adres e-mail]

– Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)

– Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)

– Imię i nazwisko konsumenta(-ów)

– Adres konsumenta(-ów)

– Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

– Data

(*) Niepotrzebne skreślić.

 

Zwrot wzajemnych świadczeń

Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym).


Jeżeli Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze Produkt od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania Produktu z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze Produkt. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Produktu przed jego upływem.

 

Wyjątki od prawa odstąpienia od umowy: 


Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów

 1. o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy
 2. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb
 3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia
 4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
 5. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami
 6. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
 7. o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę
 8. zawartej w drodze aukcji publicznej
 9. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez Sprzedawcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

 

Pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur


Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez Klienta będącego konsumentem z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów pod adresem: https://uokik.gov.pl/pozasadowe_rozwiazywanie_sporow_konsumenckich.php.

Przy Prezesie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów działa także punkt kontaktowy (telefon: 22 55 60 333, email: kontakt.adr@uokik.gov.pl lub adres pisemny: Pl. Powstańców Warszawy 1, 00-030 Warszawa.), którego zadaniem jest między innymi udzielanie pomocy konsumentom w sprawach dotyczących pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich.

Konsument posiada następujące przykładowe możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń:

 1. wniosek o rozstrzygnięcie sporu do stałego polubownego sądu konsumenckiego (więcej informacji na stronie: http://www.spsk.wiih.org.pl/);
 2. wniosek w sprawie pozasądowego rozwiązania sporu do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej (więcej informacji na stronie inspektora właściwego ze względu na miejsce wykonywania działalności gospodarczej przez Sprzedawcę); oraz
 3. pomoc powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona konsumentów (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich).

Porady udzielane są między innymi mailowo pod adresem porady@dlakonsumentow.pl oraz pod numerem infolinii konsumenckiej 801 440 220 (infolinia czynna w Dni Robocze, w godzinach 8:00 - 18:00, opłata za połączenie wg taryfy operatora).


Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług (więcej informacji na stronie samej platformy lub pod adresem internetowym Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów: https://uokik.gov.pl/spory_konsumenckie_faq_platforma_odr.php).

Warunki zwrotów

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy od umowy zawartej na odległość

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).

Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

 • pisemnie na adres: 42-300 Myszków, ul. Sikorskiego 65c/45;
 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: mrufru.pl@gmail.com

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w Regulaminie, oraz na stronie butiku w polu "Prawa konsumenta" Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo produkt, to proszę odesłać lub przekazać go do mnie na adres: 42-300 Myszków, ul. Sikorskiego 65c/45, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!