Monika Chmarzyńska

1 sprzedanych
Wszystkie przedmioty powstaja na palniku ze szklanych rurek i prętów. Głównym materiałem z którym pracuję jest szkło twarde, czasem wspieram się też innymi rodzajami szkła oraz kamieniem i drewnem. Szkło płynie, a ja je "łapię" i delikatnie kieruję w odpowiednie kształty. Temperatura topnienia szkła twardego - czyli inaczej żaroodpornego - z którym pracuję, wynosi około 15oo stopni Celsjusza. Do kształtowania używam narzędzi grafitowych, matalowych oraz grawitacji. Enjoy! Tak jak i ja się cieszę robiąc.
Produkty

Kategorie

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze

Ten butik jeszcze nie został oceniony.

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Czas przetwarzania

Generalnie wystawiam przedmioty, które już są zrobione i gotowe do wysłania. Zamawiam sobie czas 2 dni roboczych na przygotowanie i wysłanie paczki.

Zamówienia specjalne i spersonalizowane

Wykonuję przedmioty na zamówienie, według opisu lub rysunku. Wszystkie przedmioty wykonuję rzetelnie i dokładnie. 

Pamiętaj jednak, że przedmiot wykonany na zamówienie nie podlega zwrotowi - możesz go reklamować, jeśli jest niezgodny z Twoim zamówieniem, ale nie możesz go po prostu odesłać bez podania przyczyny.

Odbiór przesyłki

Każda przesyłka opuszczająca moją pracownię jest dokładnie zabezpieczona- w papier, kilka warstw folii bąbelkowej i 5 warstwowy karton. - Proszę o sprawdzanie zawartości przesyłki w obecności kuriera.

Twoje zadowolenie i opinia

Bardzo mi zależy na Twoim zadowoleniu, bo to co wykonuję jest również moją pasją. Twoje zadowolenie jest moim zadowoleniem.

Jeśli nie udało mi się spełnić Twoich oczekiwań - proszę, skontaktuj się ze mną, postaram się to naprawić. Jeżeli jesteś zadowolona / zadowolony z produktu – po zakupie nie zapomnij o moim butiku, wystaw mi proszę opinię.

Warunki zwrotów

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy od umowy zawartej na odległość.

W związku z tym, że przedmioty wykonane ze szkła są kruche i trudne do spakowania proszę o rozważne kupowanie rzeczy. Zwroty oczywiście przyjmuję, ale ryzyko uszkodzenia podczas kolejnej wysyłki się zwiększa. Dlatego proszę, mając na względzie unikanie produkowania śmieci oraz marnowania mojej pracy, o robienie rozważnych zakupów. 

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).

Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład: pisemnie na adres: 87-100 Toruń, ul. Rybaki 38; w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: monikachmarzynska@gmail.com

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w Regulaminie, oraz na stronie butiku w polu "Prawa konsumenta".

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Jeżeli otrzymali Państwo produkt, to proszę odesłać lub przekazać go do mnie na adres: 87-100 Toruń, ul. Rybaki 38, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!