Kororowe Koraliki

3 sprzedanych
Oryginalna biżuteria tworzona głównie igłą i nitką według autorskich pomysłów - do jej wykonania używam między innymi drobnych szklanych koralików, minerałów i sznurków sutasz. Techniki jakie tu zobaczycie to plecionki koralikowe, haft sutasz, haft koralikowy czy sznury szydełkowo-koralikowe. Czasami daję również drugie życie elementom "starej" biżuterii tworząc nowe unikatowe egzemplarze.
Produkty

Kategorie

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Marta
2023-10-31

Bardzo ładne kolczyki

Agnieszka
2023-01-28

Kolczyki mnie zauroczyły, aż żałuję, że nie nadają się na co dzień. Kolor piękny, wykonanie super, lekkie i wygodne, ale naprawdę długie. Polecam.

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Reklamacja produktu: 

Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład :

  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: basiabasiula21@gmail.com


Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji poniższych informacji - ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę:

  1. informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia niezgodności/wady;
  2. żądanie sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży;
  3. danych kontaktowych składającego reklamację.

Reklamacja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku nieprawidłowego użytkowania czy przechowywania biżuterii.

Warunki zwrotów

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zawartej na odległość

Zgodnie z prawem mają Państwo prawo odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia, bez podawania przyczyny. Wystarczy mnie o tym poinformować przed upływem tego terminu na przykład:

  • za pośrednictwem wiadomości na stronie Artyferia.pl
  • za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: basiabasiula21@gmail.com

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w Regulaminie. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracam Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przeze mnie), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostałam poinformowana o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonam przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Mogę wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia mi dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Biżuteria nie może nosić śladów użytkowania.

Zgodnie z art.38 ustawy o Prawach konsumenta biżuteria zrobiona na indywidualne zamówienie nie podlega zwrotowi.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!