InkaArt Handmade - biżuteria

2 sprzedanych
Biżuteria wykonana z pasji i miłości do rękodzieła. Każdy produkt jest wyjątkowy, niepowtarzalny. Jeśli tylko to możliwe do wykańczania mojej biżuterii używam elementów ze stali chirurgicznej, która jest trwała i nie uczula.
Produkty Oceny i komentarze

Ten butik jeszcze nie został oceniony.

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Dziękuję za zakup w moim butiku. Poniżej zamieszczam informacje o płatności i wysyłce:
* Zamówienie produktu jest równoznaczne z obowiązkiem zapłaty.
* Czas oczekiwania na wpłatę wynosi 7 dni kalendarzowych
* Termin realizacji zamówienia jest określony przy każdym produkcie. Najczęściej dla produktów gotowych jest to do 2 dni roboczych, w przypadku produktu na zamówienie do 7 dni roboczych.
* Wysyłka biżuterii odbywa się za pośrednictwem Poczty Polskiej. Wszystkie przesyłki są rejestrowane. Zawsze otrzymasz zawiadomienie o nadaniu przesyłki, na życzenie z numerem nadania.
* Zamówienia indywidualne nie podlegają zwrotowi.
*Jeśli masz jakieś pytania zapraszam do kontaktu inka.art@wp.pl :)
Serdecznie zapraszam!

Warunki zwrotów

Zamówienie może zostać anulowane przez kupującego poprzez wysłanie wiadomości e-mail na inka.art@wp.pl
Zamówienie może zostać anulowane przez sprzedającego, jeśli należność za zamówione przedmioty nie wpłynie na konto sprzedającego w ciągu 7 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia.
Zamówienia indywidualne (personalizowane lub pod wymiar) nie mogą zostać anulowane.

Warunki zwrotu towaru
Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30.05.2014 r. Dz.U.2014 poz.827 klient ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży bez podania przyczyn w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki po uprzednim kontakcie telefonicznym, lub w wiadomości e-mail. Koszty przesyłki zwracanego towaru ponosi klient. Należność za zakupy zostaje zwrócona w ciągu 14 dni. Zgodnie z ustawą zwrotowi nie podlega produkt wykonany na indywidualne zamówienie kupującego, oraz taki, który na życzenie kupującego został w jakikolwiek sposób zmodyfikowany. W celu zwrotu lub wymiany towaru bardzo proszę o jak najszybszy kontakt i informację dotyczącą przedmiotu na jaki miałby być wymieniony lub podanie danych potrzebnych do zwrotu pieniędzy za towar. Warunkiem zwrotu pieniędzy jest przesłanie na adres pracowni kompletnego i nieuszkodzonego towaru. Po jego otrzymaniu pieniądze za towar zostaną zwrócone na konto kupującego. Koszty wysyłki zwracanego towaru pokrywa kupujący.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!