EveryWear

2 sprzedanych
Cześć! Mam na imię Ola :) Moją największą pasją jest malowanie, dlatego na mojej stronie znajdziesz głównie ręcznie malowane koszulki i poszewki. Oprócz tego uwielbiam szyć, dlatego oprócz malowanych produktów znajdziecie u mnie torby oraz fartuszki kuchenne. Większość przedmiotów wykonywana jest dopiero po złożeniu zamówienia, przez co możliwe jest wprowadzenie niewielkich zmian w każdej grafice. Robię też rzeczy spersonalizowane z nadesłanym wzorem. :)
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze

Ten butik jeszcze nie został oceniony.

Rabaty

Dla zakupów powyżej 250zł

Rabat 5 %

Prawa konsumenta

Sklep internetowy EveryWear jest prowadzony przez firmę EveryWear Aleksandra Łobko z siedzibą w Białej Podlaskiej ul. Sidorska 103B/9 21-500 Biała Podlaska, NIP: 5651397254 REGON: 380413360 Serwis EveryWear oferuje sprzedaż ręcznie wykonywanej odzieży i dodatków produkcji własnej.

ZASADY OGÓLNE

Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania ze sklepu internetowego. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Warunkiem złożenia Zamówienia w Sklepie Internetowym przez Klienta jest zapoznanie się z niniejszym Regulaminem i akceptacja jego postanowień w czasie realizacji Zamówienia.

Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto podanymi w złotych polskich. Podane ceny nie obejmują kosztów wysyłki.
Warunkiem złożenia zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, poprawne podanie danych osobowych, zaznaczenie wybranej formy dostawy i płatności oraz przesłanie go z panelu zakupów.
W wypadku gdy podane dane nie są kompletne, Sprzedający skontaktuje się z Klientem. Jeśli kontakt z Klientem nie będzie możliwy, Sprzedający ma prawo do anulowania Zamówienia.
Podczas procesu składania zamówienia, klient może wyrazić chęć otrzymania faktury, która zostanie dołączona do przesyłki lub wysłana drogą elektroniczną na podany adres e-mail.
Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów oraz wycofania ze sprzedaży niektórych produktów bez wcześniejszego poinformowania klientów.
Czas rozpoczęcia realizacji zamówienia zaczyna się w momencie wpływu wpłaty na rachunek bankowy podany w potwierdzeniu zamówienia. W przypadku niedostępności towaru w magazynie i u dostawców sklepu zamawiający jest o tym informowany i może podjąć decyzję o częściowej realizacji, wydłużeniu oczekiwania, ma również prawo do rezygnacji z zamówienia.
Kupujący ma możliwość zrezygnować z zakupów na każdym etapie składania zamówienia. Aby zamówienie było skuteczne, Klient musi podać prawdziwe dane kontaktowe w tym: imię i nazwisko, adres e-mail, adres korespondencyjny.
Klient w trakcie składania zamówienia spersonalizowanego z nadesłanym przez siebie wzorem oświadcza, że posiada prawo do użycia załączonego pliku graficznego lub jest jego twórcą.

KOSZTY I TERMIN WYSYŁKI
Towar zostaje wysłany na podany przez Klienta adres do korespondencji w formularzu zamówień lub drogą e-mail. Towar dostarczany jest za pomocą Poczty Polskiej.
Istnieje możliwość odbioru osobistego po wcześniejszym ustaleniu terminu.
Opłata za przesyłkę: Wysyłka na terenie Polski to 10.99 zł.
Odbiór osobisty – 0 zł (po wcześniejszym ustaleniu terminu)
Istnieje możliwość wysłania przesyłki za granice. Koszt jej zależy od ilości kupionych przedmiotów oraz kraju do którego ma być dostarczona. Koszt wysyłki za granicę ustalany jest indywidualnie, w tym celu proszę o kontakt drogą mailową.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Zamawiający wyraża zgodę na wykorzystanie jego danych osobowych w celu wykonania zamówienia. Kupujący składając zamówienie akceptuje warunki niniejszego regulaminu. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu. Zdjęcia dostępne na stronie www.everywear.pl są własnością EveryWear Aleksandra Łobko i nie wyrażam zgody na ich kopiowanie i używanie bez mojej wiedzy i zgody.

Warunki zwrotów

PROCEDURA REKLAMACJI I ZWROTÓW
W przypadku zwrotów koszt odesłania towaru pokrywa Kupujący. Jeśli chodzi o reklamacje - koszt wyysłki pokrywa sprzedawca. Do odesłanego towaru należy dołączyć formularz zwrotu i reklamacji dostępny na stronie www.everywear.pl lub możesz napisać do mnie bym wysłała Ci go na adres e-maio.
Muszą się w nim znaleźć informacje takie jak: numer zamówienia, twoje imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail lub adres do korespondencji oraz przyczyna reklamacji. Zwrotom nie podlegają towary, które miały opisane wady w aukcji. Zwroty nie dotyczą przedmiotów wykonanych na indywidualne zamówienie z grafiką lub napisem zleconym przez klienta. 

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!