Drewniany Guzik

22 sprzedanych
WITAJ W ŚWIECIE DREWNIANEGO GUZIKA ! Na początku myślałam, że Drewniany Guzik powstał przez przypadek, ale z czasem przekonałam się, że absolutnie NIE.. Zanim znajdziesz coś dla siebie w naszym butiku, chcę abyś poznał nas nieco bliżej. Rękodzieło i szycie towarzyszyły mi od zawsze. Długi czas myślałam, że jest sąsiednią dróżką mojego życia, którą tylko czasami sobie chadzałam. Dlatego wybrałam zupełnie inny zawód. Ale wówczas opuściłam swoją dróżkę sąsiadkę i nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo mi jej brakuje. Urlop wychowawczy otworzył mi oczy. Wiele kobiet właśnie wtedy decyduje się na zrobienie ostrego zakrętu w życiu i poukładanie go zupełnie na nowo. Pewnie dzieje się tak dlatego, że czas trochę zwalnia i przyglądając się dzieciom uświadamiamy sobie co jest w naszym życiu ważne i czy priorytety są właściwie poukładane. Wtedy narodziło się trzecie dziecko - Drewniany Guzik. I tak go traktuję, poświęcam mu mnóstwo czasu i dostaję w zamian satysfakcję w postaci zadowolonych, a często wręcz zachwyconych klientów. Tworzenie daje mi ogromną radość. Drewniany Guzik to nie TYLKO praca, to moja pasja. Nic nie jest przypadkiem. Wszystko dzieje się po COŚ. Zapraszam do mojego świata, a na pewno stworzymy coś, co po prostu odda charakter i dopełni całość stylu, w którym urządzasz swój świat dookoła. Jola Sroka
Produkty

Kategorie

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Beata
2019-04-01

Jestem bardzo zadowolona z obsługi i indywidualnego podejścia do klienta.

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827), Klient, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni.

Termin 14-dniowy, w którym Klient może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi – od dnia jej zawarcia.

Przedmiotem sprzedaży są produkty nowe, bez wad. W przypadku wystąpienia wad produktów Drewniany Guzik ponosi odpowiedzialność za wady. Każda rzecz kupiona w butiku może być reklamowana, zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu cywilnego dotyczącymi rękojmi, jeżeli w ciągu dwóch lat od jej wydania Klientowi, stwierdzona zostanie wada stanowiąca o jej niezgodności z umową.

Warunki zwrotów

1. Akceptujemu zwroty i wymiany prodktów gotowych. Koszt zwrotu ponosi kupujący.

2. Akceptujemu zwroty i wymiany produktów wadliwych lub niezgodnych z zamówiniem. W tym przypadku koszt zwrotu ponosi sprzedający.

2. Zamówienia specjalne i spersonalizowane produkty, które są wykonane na zamówienie lub spersonalizowane nie mogą być zwrócone, chyba że są wadliwe lub niezgodne z zamówieniem. Proszę sprawdzić szczegóły produktu w aukcji przed zakupem, aby upewnić się, że jest odpowiedni. Tkanina jest przycinana na zamówienie, więc nie jest zwrotna, ponieważ nie może być ponownie sprzedana przez DrewnianyDuzik. Prosimy o kontakt ze zdjęciami wadliwych przedmiotów w ciągu 7 dni od otrzymania i zwrotu w ciągu 14 dni.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!