CoralRose

655 sprzedanych
Witamy w świecie ręcznie robionej biżuterii artystycznej z żywicy, w połączeniu z gotowymi wyrobami ze srebra próby 925, nawet gdy niektóre elementy z przyczyn estetycznych nie mają bitej próby. Podczas tworzenia tych projektów liczy się dla nas przede wszystkim precyzja i wytrwałość. Nasza biżuteria artystyczna obrazuje nowy wymiar piękna... to elementy, w których zatapiamy przeróżne dary natury. Stanowi oryginalny dodatek do wielu stylizacji i cieszy się ogromną popularnością szczególnie wśród Kobiet. Biżuteria z żywicy, zaprojektowana i wykonana u nas, wielokrotnie spełniła się jako ciekawy prezent dla ukochanej osoby.
Produkty

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze
Kamila
2022-12-15

Szybka wysyłka, kolczyki przyszły pięknie zapakowane. Wszystko zgodnie z opisem. Polecam serdecznie

Sylwia
2022-11-14

przepiękny wisior, wzbudził (oczekiwany i w pełni zrozumiały :-)) zachwyt u obdarowanej, dziękuję :)

Lech
2022-10-22

Najwyższy profesjonalizm, polecam

Anna
2022-09-12

Przepiękny, szybka wysyłka, polecam wszystkim, dziękuję

Mikołaj
2022-09-03

Bez nadmiernych uprzejmości faktycznie bardzo sprawnie działający serwis. Kontakt ze sprzedającym rzeczowy, towar zgodny z opisem i BARDZO ładny - BARDZO. Wysyłka również zasługuje na pochwałę.

Anna
2022-08-18

Prześliczne, kolejny zakup i 100% satysfakcji, szybko, sprawnie, na pewno jeszcze tu wrócę na zakupy, dziękuję i pozdrawiam

Anna
2022-07-27

Przepiękny naszyjnik, koralik z niezapominajkami wprost cudowny, na żywo jeszcze piękniejszy. Zakupiony był na prezent i osobie obdarowanej bardzo się podoba, była wprost zachwycona.. Niezwykle ładnie zapakowany, co bardzo mile mnie zaskoczyło, Opakowanie idealne na prezent, oryginalnie i pięknie wygląda. Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą! zależało mi na szybkiej dostawie, ponieważ późno zrobiłam zamówienie. Sprzedawca szybko odpowiedział na wiadomość i nie czekając błyskawicznie zamówienie zostało wysłane. Otrzymałam jeszcze przed czasem :-) Polecam zakupy w CoralRose, z całą pewnością wrócę po kolejne. Dziękuję i pozdrawiam cały Zespół. CoralRose!

Justyna
2022-06-15

Bardzo sprawnie przeprowadzona transakcja ( zamówienie złożone w niedzielę otrzymałam w środę). Kolczyki przepiękne, zgodne z opisem i zdjeciami, ciekawie i estetycznie zapakowane. To był mój pierwszy zakup w tym sklepie i z pewnością nie ostatni. Coralrose- polecam!

Agnieszka
2022-05-17

Biżuteria jest przepiękna. Wszystko ślicznie zapakowane. Ekspresowa wysyłka. Bardzo dziękuję i polecam

Zofia
2022-05-09

Wysyłka na czas, naszyjnik z kwiatem niezapominajki zgodny z oczekiwaniem. To nie znaczy, że nie mam uwag. 1. Myślałem, że naszyjnik będzie miał łańcuszek (tak jak na zdjęciu) lub chociaż rzemyk. W opisie nie zaznaczono, że to jest sam naszyjnik, taki sote. 2. Miałem kłopot, bo zamawiałem ten przedmiot dla wnuczki Zosi, i nie bardzo wiedziałem gdzie wpisać swój adres, a gdzie ten na który należy wysłać zamawiany przedmiot. W rezultacie stałem się Zofią Koenig. Może coś w zamówieniu przeoczyłem, ale nie zauważyłem przy zamówieniu takiej możliwości. 3. A poza tym to firma robi piękne, oryginalne rzeczy i prawdopodobnie będę jeszcze coś u Was kupował. Pozdrawiam

Łukasz
2022-03-07

Precyzyjne wykonanie produktu. Prezentuje się jak na zdjęciu. Żona zadowolona 🙂 Sama transakcja jak i dostawa szybko, i sprawnie. Eleganckie pakowanie sprawia, że od razu nadaje się na prezent. Dziękuję i pozdrawiam cały zespół Artyferia.

Aldona
2022-01-20

Naszyjnik śliczny. Pięknie i starannie wykonany. Dostawa błyskawiczna.

Aleksander
2022-01-12

Naszyjnik piękny, wysyłka bardzo szybka. Zdecydowanie polecam : )

Joanna
2022-01-03

Otrzymałam piękne cacko w dobrej cenie i z szybką wysyłką. Polecam.

Marzena
2021-12-08

Kolczyki są piękne i jedyne w swoim rodzaju. Wysoka jakość wykonania.. Kolczyki pięknie spakowane, z przesyłką nie było żadnych problemów

Izabela
2021-11-30

Prześliczne. W rzeczywistości są ładniejsze niż na zdjęciu

Anna
2021-10-27

Pięknie wykonany i zapakowany. Pasuje do każdej stylizacji. Doskonały na prezent. Polecam.

MARLENA
2021-10-23

Bardzo ładne wykonanie wisiorka. Nie jest to naszyjnik tylko zawieszka, którą można zawiesić na tasiemce, rzemyku, grubszym łańcuszku (wisiorek nie jest lekki), itp. Kulka mogłaby być całkowicie okrągła - efekt byłby lepszy. Polecam zakup, bo jest piękny.

Joanna
2021-07-10

Naszyjnik piękny, przesympatyczna obsługa!

Agata
2021-07-06

Kolczyki bardzo ładne, osoba obdarowana zadowolona:) Dziękuję.

Agnieszka
2021-06-11

Piękne. Delikatne. Szybka przesyłka .Polecam.

Agnieszka
2021-06-08

Bardzo ładnie wykonana biżuteria. Polecam serdecznie.

Urszula
2021-06-02

Polecam. Przesyłka zgodna z zamówieniem, dostarczona bardzo szybko. Wszystko sprawnie i zgrabnie. - Urszula

Kamil
2021-03-08

Jest ok, chociaz wydaje mi sie, ze kula z dmuchawcem bylaby ladniejsza. Kupie nastepnym razem ;)

Alicja
2021-02-22

..

Iwona
2021-02-08

Naszyjnik przepiękny. Realizacja zamówienia ekspresowa. Wspaniała obsługa klienta.Serdecznie polecam!

Martyna
2021-01-06

Są Cudne, kupione na prezent dla siostry która jest nimi zachwycona😁

Katarzyna
2021-01-01

Piękny naszyjnik! Bardzo polecam. Szybka wysyłka.

Anna
2020-12-22

Naszyjnik pięknie wykonany.

Natalia
2020-10-05

Robi piękne wrażenie i wszyscy są zachwyceni. Kolor przekłamany na zdjęciach, ale i tak jest wyjątkowe

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Reklamacja produktu: 

dotyczy Umów Sprzedaży zawartych od 25 grudnia 2014 roku.

Podstawa prawna: ustawa kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 r. (Dz.U. nr 16, poz. 93 ze zm.) oraz inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa

Reklamacja może zostać złożona przez Klienta na przykład :

 • pisemnie na adres: 67-200 Głogów, ul. Armii Krajowej 15/18
 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: lena111@onet.com.pl


Zaleca się podanie przez Klienta w opisie reklamacji poniższych informacji - ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę:

 1. informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia niezgodności/wady;
 2. żądanie sposobu doprowadzenia Produktu do zgodności z Umową Sprzedaży lub oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy Sprzedaży; oraz
 3. danych kontaktowych składającego reklamację.


Wymogi podane powyżej mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.
Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany na koszt Sprzedawcy dostarczyć Produkt wadliwy na adres: 67-200 Głogów, ul. Armii Krajowej 15/18

Jeżeli ze względu na rodzaj Produktu lub sposób jego zamontowania dostarczenie Produktu przez Klienta byłoby nadmiernie utrudnione, Klient obowiązany jest udostępnić Produkt Sprzedawcy w miejscu, w którym Produkt się znajduje.

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedawcy w powyższym terminie oznacza w przypadku żądania naprawy, wymiany lub obniżenia ceny, że Sprzedawca uznał reklamację za uzasadnioną.

Prawo od odstąpienia od umowy

Prawa i obowiązki Kupującego będącego konsumentem względem Sprzedawcy dotyczące skorzystania z prawa odstąpienia od Umowy Sprzedaży są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Ustawie o Prawach Konsumenta.

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).
Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

 • pisemnie na adres: 67-200 Głogów, ul. Armii Krajowej 15/18;
 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: lena111@onet.com.pl

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz podany jest poniżej.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Wzór formularza odstąpienia od umowy
(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

– Adresat:
.................................................................................................................

[w tym miejscu należy wpisać nazwę przedsiębiorcy, pełny adres pocztowy oraz, o ile jest dostępny adres e-mail]

– Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)

– Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*)

– Imię i nazwisko konsumenta(-ów)

– Adres konsumenta(-ów)

– Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

– Data

(*) Niepotrzebne skreślić.

 

Zwrot wzajemnych świadczeń

Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Produktu (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym).


Jeżeli Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze Produkt od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania Produktu z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Konsument ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym odstąpił od umowy, zwrócić Produkt Sprzedawcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę do odbioru, chyba że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze Produkt. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Produktu przed jego upływem.

 

Wyjątki od prawa odstąpienia od umowy: 


Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów

 1. o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy
 2. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb
 3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia
 4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
 5. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami
 6. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu
 7. o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę
 8. zawartej w drodze aukcji publicznej
 9. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez Sprzedawcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

 

Pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur


Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez Klienta będącego konsumentem z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów pod adresem: https://uokik.gov.pl/pozasadowe_rozwiazywanie_sporow_konsumenckich.php.

Przy Prezesie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów działa także punkt kontaktowy (telefon: 22 55 60 333, email: kontakt.adr@uokik.gov.pl lub adres pisemny: Pl. Powstańców Warszawy 1, 00-030 Warszawa.), którego zadaniem jest między innymi udzielanie pomocy konsumentom w sprawach dotyczących pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich.

Konsument posiada następujące przykładowe możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń:

 1. wniosek o rozstrzygnięcie sporu do stałego polubownego sądu konsumenckiego (więcej informacji na stronie: http://www.spsk.wiih.org.pl/);
 2. wniosek w sprawie pozasądowego rozwiązania sporu do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej (więcej informacji na stronie inspektora właściwego ze względu na miejsce wykonywania działalności gospodarczej przez Sprzedawcę); oraz
 3. pomoc powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona konsumentów (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich).

Porady udzielane są między innymi mailowo pod adresem porady@dlakonsumentow.pl oraz pod numerem infolinii konsumenckiej 801 440 220 (infolinia czynna w Dni Robocze, w godzinach 8:00 - 18:00, opłata za połączenie wg taryfy operatora).


Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług (więcej informacji na stronie samej platformy lub pod adresem internetowym Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów: https://uokik.gov.pl/spory_konsumenckie_faq_platforma_odr.php).

Warunki zwrotów

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy od umowy zawartej na odległość

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną).

Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

 • pisemnie na adres: 67-200 Głogów, ul. Armii Krajowej 15/18;
 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: lena111@onet.com.pl

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w Regulaminie, oraz na stronie butiku w polu "Prawa konsumenta" Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności (z wyjątkiem zakupu za pobraniem), jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie ponioszą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. W przypadku zakupu za pobraniem konieczne jest poinformowanie nas na jakie konto bankowe mamy dokonać zwrotu pobranej kwoty przy odbiorze produktu. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy.

Jeżeli otrzymali Państwo produkt, to proszę odesłać lub przekazać go do mnie na adres: 67-200 Głogów, ul. Armii Krajowej 15/18, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!