By Cladia

Witam Cię w moim świecie... Sklep prowadzę z miłości do kotów... Zawsze pragnęłam uszczęśliwiać zwierzaki i robienie własnoręcznych prac aby Twój kot mógł się nimi cieszyć sprawia mi ogromną radość :) Testerem zabawek jest moja cudowna kotka o imieniu Whitey, dzięki niej wiem co należy poprawić przed realizacją końcową projektu :) W przyszłości planuje również uszczęśliwić właścicieli kotów (i nie tylko) dekoracjami do domu, jednak na ten moment skupiam się wyłącznie na zabawkach. Cieszę się, że to czytasz i mam nadzieje, że znajdziesz idealną zabawkę dla swojego pupila ! :)
Produkty

Kategorie

Filtruj

Cena

Pozostałe

Kolor

Oceny i komentarze

Ten butik jeszcze nie został oceniony.

Rabaty
brak rabatów...
Prawa konsumenta

Chętnie akceptuję wymiany Skontaktuj się ze mną w ciągu 14 dni od daty dostawy Odeślij produkty w ciągu 30 dni od daty dostawy (warunkiem jest nieużywany produkt)

Nie akceptuję zwrotów produktów ani anulowań Skontaktuj się ze mną w razie problemów z zamówieniem.

Warunki zwrotu produktów Kupujący ponoszą koszty odesłania produktu. Jeśli produkt nie zostanie zwrócony w pierwotnym stanie, kupujący będzie odpowiedzialny za ewentualną utratę wartości.

W każdym wypadku opłatę za przesyłkę ponosi klient.

Warunki zwrotów

Chętnie akceptuję wymiany Skontaktuj się ze mną w ciągu 14 dni od daty dostawy Odeślij produkty w ciągu 30 dni od daty dostawy (warunkiem jest nieużywany produkt) Nie akceptuję zwrotów produktów ani anulowań Skontaktuj się ze mną w razie problemów z zamówieniem. Warunki zwrotu produktów Kupujący ponoszą koszty odesłania produktu. Jeśli produkt nie zostanie zwrócony w pierwotnym stanie, kupujący będzie odpowiedzialny za ewentualną utratę wartości. W każdym wypadku opłatę za przesyłkę ponosi klient.

Tworzysz ciekawe prace? chcesz pokazać je większemu gronu?

Dołącz do społeczności Artyferii - rękodzielników którzy tak jak Ty kochają to co robią!

Sprzedawaj z nami!